Sea of Thieves
#11
(17.02.2018, 08:06 UTC)Malcolmpl napisał(a): Słuchajcie, wynalazłem taki mały myk, więc każdy chętny kto ma Windows 10 też może się załapać, postępujcie mniej więcej z instrukcją:

Włącz windows store i zainstaluj Xbox Insider Hub, uruchom i wyszukaj Sea of Thieves PC
Zaznacz zarządzaj oraz 'Sea of Thieves Scale Test - Windows 10'. Zaznacz pokaż w sklepie i zainstaluj Sea of Thieves Closed Beta

Scale test trwa: beginning on Friday, February 16th at 10am GMT (2am PST) and ending on Sunday, February 18th at 10am GMT (2am PST).

Multiplayer działa, testowane w nocy ze znajomymi Smile
Jeśli ktoś będzie miał na którymkolwiek etapie instalacji informację, że coś nie działa, próbujcie do skutku.
Do ściągnięcia jest 15,6gb.
Po zakończeniu możecie zostawić ponieważ bardzo prawdopodobne jest, że będzie open beta.

Potwierdzam sposób działa, a dodatkowo powiem, że aktualnie w ten weekend trwają kolejne testy.
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#12
Chyba się dzisiaj skuszę Biggrin
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#13
Zasysam Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#14
Proponuję po południu jakieś wspólne granie, wczoraj się solo bawiłem i było fantastycznie. Przez 20 minut ganiałem się z 4 gostkami w galeonie.
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#15
Wrócę do domu i biere się za ściąganie, złapiemy się jakoś na Disc. Biggrin
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#16
Ja, Fenyl de Lechia oraz Drakkainen (FastGrzesznik) w towarzystwie wiernego i ogarniającego randoma Biggrin
[Obrazek: RVtXH17.png]
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#17
Hahah... dobre zdjęcie Smile Przez większość wieczora pływaliśmy praktycznie sami i się zastanawialiśmy czy jesteśmy w "open" Tongue Nooo ale jak już się zaczęło dziać to akcja była non stop... scena jak na poniższym filmiku nawet nam się udała, gdzie to my byliśmy w środku BiggrinBiggrinBiggrin



"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#18
Windows 10 - i rzeczywiście brak 'contentu' tz. powtarzalne zadania... do tego graficznie razi mnie fajnie 'realizstycznie' wykonane morze i rysunkowa grafika do tego - ale za to wizualnie gra jest śliczna: morze, chmury burzowe itd. robią klimat...

...ehh ten Win10.
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz
#19
Nie wiem co Ty masz z tym win 10 Biggrin
Zabawa była 10/10, nawet powtarzalność zadań tak nie raziła jak robiło się to w grupie Smile natomiast i tak najlepszym elementem gry jest granie szant Biggrin
Trzeba poczekać, aż gra wyjdzie, zobaczyć całość i zakupić na jakiejś ostrej promocji.
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#20
Też długo broniłem się przed win10, ale w piątek jak usłyszałem, że trwają kolejne testy, odkopałem klucz i po niecałej godzinie było po wszystkim, ale i tak miło będę wspominać 7. A samą 10 na dniach trzeba będzie zoptymalizować i powywalać wszystko co niepotrzebne.

Co do promocji do Sea of Thieves to za szybko bym na to nie liczył.
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości