Distant Worlds II
Okazało się, że mieli problem ze skryptem do rozsyłania, cert doszedł.
You now have the Honorary Rank of Distant Worlds 2 Veteran!
Star Citizen kod referencyjny: STAR-Q7WW-CYQB
Odpowiedz
ja dziś również swój dostałem
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
Podsumowanie lotu DW2 w formie filmu. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do tej wyprawy i nie wierzyłem że dotrwam do końca, jednak teraz uważam, że było warto i nie mogę doczekać się kolejnej edycji. Teraz na pewno wybiorę się odpowiednio przygotowanym i takim statkiem jakim będę chciał, bo decyzja o locie zapadła w chwilę przed końcem zapisów, a miałem tylko DBX'a jako tako zrobionego. Powodzenia i wytrwałości dla wszystkich, którzy jeszcze lecą Wink



[Obrazek: txNhNUK.png]
Odpowiedz
(22.05.2019, 18:22 UTC)P4wel napisał(a): Podsumowanie lotu DW2 w formie filmu. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do tej wyprawy i nie wierzyłem że dotrwam do końca, jednak teraz uważam, że było warto i nie mogę doczekać się kolejnej edycji. Teraz na pewno wybiorę się odpowiednio przygotowanym i takim statkiem jakim będę chciał, bo decyzja o locie zapadła w chwilę przed końcem zapisów, a miałem tylko DBX'a jako tako zrobionego. Powodzenia i wytrwałości dla wszystkich, którzy jeszcze lecą Wink



Dzięki za życzenia... mam jeszcze 73 skoki do..... 2 waypointu !!!
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
Ja mam jeszcze 200 skoków do Beagle Point Tongue
Niestety przez miesiąc nie grałem Sad
Odpowiedz
Ja powoli wracam, próbując odnaleźć jakieś bilogical lokacje, niestety tylko geo cały czas ;/
Star Citizen kod referencyjny: STAR-Q7WW-CYQB
Odpowiedz
(23.05.2019, 08:23 UTC)[Cornholio] napisał(a): Ja powoli wracam, próbując odnaleźć jakieś bilogical lokacje, niestety tylko geo cały czas ;/

Ja lokacji nawet nie sprawdzam, skupiam się tylko na planetach wartych skanowania. Może jak kiedyś dolecę w końcu do BP, to na powrocie poskanuję też lokacje warte uwagi.
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
Udało się komuś odkryć jakieś biologiczne lokacje po drodze?
Star Citizen kod referencyjny: STAR-Q7WW-CYQB
Odpowiedz
wracam powoli.... TESKNIE za wami... space madness sie udziela
Odpowiedz
To już ostatni dzwonek aby zgłosić swoje zdjęcia do konkursu ZDK Smile https://forum.thewingedhussars.com/showt...p?tid=5263
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wyprawa do Beagle Point, część II - powrót RybaPonadKilo 7 8,859 05.05.2017, 18:10 UTC
Ostatni post: zieluk
  Wyprawa Distant Stars Haji-me 14 16,884 01.01.2017, 13:21 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości