Distant Worlds II
(21.01.2019, 21:00 UTC)[Cornholio] napisał(a): Jestem za. Jak tylko będę mógł się stawić na spotkanie to się zamelduję na miejscówce. Preferował bym również PG Fleetcomm, a jak będą problemy to Mathiasa.

Niestety nie udało mi się dostać do na czas do Fleetcomm, a teraz już nie przyjmują niestety. Jak będzie okazja to może na naszej grupie się spotkamy do zdjęcia ?

[Obrazek: 31889919287_8dba1d6ab3_b.jpg]
[Obrazek: txNhNUK.png]
Odpowiedz
Ja niestety też nie mogę wbić do grupy FC :/
I`m Going Back To Maskelyne Vision...Where I Only Die A Little Every Day.
Odpowiedz
Na pewno złożyliście formularz oraz wysłaliście prośbę o dołączenie w grze?
Odpowiedz
W pierwszych słowach chcę podziękować cmdr Kuba Wolf i cmdr Kofstein za wstrzymanie mnie przed powrotem do Bańki z powodu mojej głupoty. A wszystko przez chęć nauczenia się kopania i wzięcia udziału w GC. Nie rozpisując się chciałem przenieść skaner DSS z jednego statku na drugi, a nie zauważyłem, że na ten moduł nałożona jest kara i po zdjęci nie mogę nałożyć go na żaden ze statków. Na szczęści dzięki kolegom znalazłem opcję spłaty kary (nie znajduje się w kontaktach) i mogłem rozpocząć naukę górnictwa. Kopałem dwie godziny i uzbierałem cztery materiały do GC, dzięki czemu jestem w TOP100%... Smile 
Niech już dadzą ten WP3, bo coraz lepsze mam pomysły.
A tak wygląda nasza wycieczka:
[Obrazek: qG4E1n7.jpg]
Odpowiedz
(22.01.2019, 05:44 UTC)Haji-me napisał(a): Na pewno złożyliście formularz oraz wysłaliście prośbę o dołączenie w grze?

Jest napisane na ich Discord od paru dni, że można zapisać się na wyprawę, ale do grupy już nie przyjmują. Ja po CG wracam do bańki, bo muszę 15 zadań dla frakcji zrobić. Wymienię sobie potem statek i pewnie Was dogonię, bo DW2 wolno leci. Mam tylko pytanie, czy muszę być na CG do końca, żeby odebrać kasę czy mogę odebrać w bańce?
Odpowiedz
@Samotnix Nagrody za CG odbierasz tam gdzie je wykonywałeś, w tym wypadku na stacji Omega Mining Operation.
Odpowiedz
(22.01.2019, 11:03 UTC)Fazka napisał(a): @Samotnix Nagrody za CG odbierasz tam gdzie je wykonywałeś, w tym wypadku na stacji Omega Mining Operation.

Juz znalazłem, że nie tylko tam gdzie brałem, ale też z automatu dostanę po dwóch tygodniach od zakończenia CG, gdziekolwiek będę.
Odpowiedz
Po paru tygodniach sama nagroda wplywa na konto jak nie odbierzesz.
Odpowiedz
(22.01.2019, 12:10 UTC)Samotnix napisał(a):
(22.01.2019, 11:03 UTC)Fazka napisał(a): @Samotnix Nagrody za CG odbierasz tam gdzie je wykonywałeś, w tym wypadku na stacji Omega Mining Operation.

Juz znalazłem, że nie tylko tam gdzie brałem, ale też z automatu dostanę po dwóch tygodniach od zakończenia CG, gdziekolwiek będę.

O tym nawet nie wiedziałem Smile. Zawsze odbierałem przed upływem 2 tygodni .
Odpowiedz
No skandal! Poleciałem sobie na kopanie do CG, wracam a mój boks sypialny wynajęty. Ponoć miałem opłacony do wczoraj, a mają komplet i abym sobie poszukał gdzie indziej. Oczywiście gdzie indziej wszystko zajęte.
[Obrazek: Hotele-kapsulowe-w-Japonii.jpg]

Do tego w nielicznych barach dziki tłum, a wracając lokalsi chcieli mnie obić, bo mają już dosyć tego najazdu. Myślę, że jak nie wyznaczą kolejnego WP, to na stacji może dojść do zamieszek. Przespałem się na statku.
Dzisiaj polecę pozwiedzać jakieś ciekawe punkty wokoło.
[Obrazek: IB32Eco.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wyprawa do Beagle Point, część II - powrót RybaPonadKilo 7 8,861 05.05.2017, 18:10 UTC
Ostatni post: zieluk
  Wyprawa Distant Stars Haji-me 14 16,895 01.01.2017, 13:21 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości