Distant Worlds II
(27.05.2019, 21:41 UTC)[Cornholio] napisał(a): Udało się komuś odkryć jakieś biologiczne lokacje po drodze?
Tak ale nie w tej ostatniej czesci. Jakby z ktoryms patchem wyparowaly. Osobna rzecza sa Crystalline Shards. Poswiecilem kilka dni latajac pomiedzy kilkoma znanymi lokacjami w Formorian Frontier i przy okazji natknelem sie na dwa czy trzy systemy nieznane na EDSM w ktorych byly te krysztly. Chyba ustawilem latanie po gwiazdach typu A. Poniewaz one nie wystepuja przy tym typie (jesli dobrze pamietam), ale systemy z glowna gwiazda A w tym rejonie byly czeste, a do tego czesto zawieraja mniejsze gwiazdy (F,G lub M) na tyle duze zeby spodziewac cie przy nich rozbudowanych systemow planetarnych.
Odpowiedz
Panowie! Cierpiacy na Space Madnes, wracajacy prosto, okreznie lub przez wakacyjne plaze. Sprawa jest Smile
28 wrzesnia startuje cos takiego
Kurcze juz mnie troche korci zeby sie zapisac. Raczej chcialbym do grudnia zrobic droge do WP 19 i do czasu ogloszenia WP 20 (czerwiec 2020) wrocic do Banki. Ktos sie zastanawia? Komus sie juz chce znowu skakac?
Odpowiedz
(27.07.2019, 16:33 UTC)Kuba Wolf napisał(a): Panowie! Cierpiacy na Space Madnes, wracajacy prosto, okreznie lub przez wakacyjne plaze. Sprawa jest Smile
28 wrzesnia startuje cos takiego
Kurcze juz mnie troche korci zeby sie zapisac. Raczej chcialbym do grudnia zrobic droge do WP 19 i do czasu ogloszenia WP 20 (czerwiec 2020) wrocic do Banki. Ktos sie zastanawia? Komus sie juz chce znowu skakac?

W sumie to niedawno była już taka wyprawa wokół galaktyki. Ja odpadam - jeszcze nawet z DW2 nie wróciłem Biggrin. Mam nadal jakieś 15k do kolonii i dopiero później lecę do bańki. Chciałbym wrócić do końca sierpnia, zanim ruszy WoW Classic, bo wtedy nie ma szans na dzielenie czasu na dwie gry Wink.
Odpowiedz
Minęło 253 dni, wykonałem 3150 skoków, przeleciałem 150 000 Ly i w końcu wróciłem do cywilizacji.
[Obrazek: 06DAS2e.jpg]

Kilka razy się zagapiłem i wleciałem w gwiazdy, ale ostatecznie przyleciałem z 87%H i 64%I. Tylko farbę mi zdarło do 0.
[Obrazek: RZJFQ4B.jpg]

W czasie zwiedzania odkryłem kilka neutronówek, jedną czarną dziurę, mnóstwo WW, trochę ELW i kilka tysięcy układów. Wszystkie te odkrycia spieniężyłem za 1527255810cr.

Czy było warto? Pewnie tak. Czy jeszcze raz polecę na taką wyprawę? Będę się musiał głęboko nad tym zastanowić. Szczególnie, że dwa razy dopadło mnie Space Madness.
Odpowiedz
Gratulacje Smile.
Odpowiedz
Gratulacje Smile Witaj w Domu Smile
Odpowiedz
Brawo Ty! o7
Star Citizen kod referencyjny: STAR-Q7WW-CYQB
Odpowiedz
Super - ja ciągle wracam
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
A ja myślałem, że byłem ostatni Biggrin.
Odpowiedz
(24.09.2019, 17:07 UTC)Haji-me napisał(a): A ja myślałem, że byłem ostatni Biggrin.

Kahea jeszcze leci, Franz tez, Patrykuzz gdzies tam krazy, PoProstuTyli sie zgubil... Wyprawa trwa w najlepsze Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wyprawa do Beagle Point, część II - powrót RybaPonadKilo 7 8,860 05.05.2017, 18:10 UTC
Ostatni post: zieluk
  Wyprawa Distant Stars Haji-me 14 16,890 01.01.2017, 13:21 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości