Distant Worlds II
Ja np. Jestem w systemie Rohin
To jakieś 2,5K Ly od Omegi
Zwiedzałem tam MegaShipa ^^
A teraz kręcę się po okolicy szukam materiał na zwiększenie skoku
Jest dobrze mam już 15 skok premium i 60 basic

A do Omegi już nie wrócę
Poczekam na kolejne miejsce docelowe Smile
Odpowiedz
Poskanowałem okoliczne planety Earthlike i Water i kupiłem ASP Explorer. No i teraz mam frajdę z wydobycia, bo ten T-6 to porażka była. Smile. Szkoda, że modułów lepszych nie ma tutaj do tego statku.
Odpowiedz
@Haji-me gratki Community winner ;>
Star Citizen kod referencyjny: STAR-Q7WW-CYQB
Odpowiedz
(21.01.2019, 12:33 UTC)[Cornholio] napisał(a): @Haji-me gratki Community winner ;>

Surprised dziwne. Wydawało mi się, że wcale nie dostałem zbyt wielu głosów. U mnie się wyświetlało 25 tych serduszek, a u innych widziałem ponad 100. No cóż, nie będę wybrzydzał Biggrin.
Odpowiedz
Aktualizacja pierwszego posta. Jeżeli ktoś chciałby się dowiedzieć czy znamy już lokalizacje kolejnego przystanku, kiedy przylot, a gdzie? - zaglądajcie najpierw tam. Dajcie znać jeżeli macie coś do dodania, bo pewnie sporo przydatnych informacji pominąłem. Czy takie formatowanie będzie ok, czy może usunąć okienka oznaczone jako cytat?


Aktualizacja

Niech ten post będzie także naszym centrum informacyjnym. Będę tu zamieszczał na bieżąco przydatne informacje, linki i cokolwiek jeszcze tylko przyjdzie nam do głowy. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje co do treści.

Aktualny przystanek - WP2 Omega Nebula
Cytat:
System Omega Sector VE-Q b5-15
Planeta: 7B, grawitacja 0.06G
Baza: Roald Landing (GeoSite #5); koordynaty 34.283 / 79.552
Przylot: 18.01.3305
Wylot:  27.01.3305 - zbiórka 20:00 czasu polskiego, start 21:00

Kolejny przystanek
Cytat:Brak informacji - lokalizacja zostanie podana 27.01.3305 w okolicach godziny 20:00

Ciekawe lokalizacje:
Cytat:Okolice WP2

Lagrange clouds
1. OMEGA SECTOR DM-M B7-16 (Rubicundum and Roseum clouds, 1790/1790 Ls)
2. OMEGA SECTOR VJ-Q b5-6 (Caeruleum cloud, 700 Ls)
3. 2MASS J18182881-1649403 (Croceum cloud, 6410 Ls)
4. OMEGA SECTOR AF-A d153 (Rubicundum and Luteolum clouds, 1240/1200 Ls)
5. TRIFID SECTOR DL-Y D157 (Viridis, Roseum and Rubicundum clouds, 330/650/1200 Ls)
6. TRIFID SECTOR HR-W D1-256 (Caeruleum cloud, 1120 Ls)

Przydatne linki:

Cytat:Oficjalny wątek ekspedycji - https://forums.frontier.co.uk/showthread...-Discovery
Informacje o planowanych eventach - https://forums.frontier.co.uk/showthread...amp-Events
Zgłaszanie odkryć - https://forums.frontier.co.uk/showthread...ubmissions
Newslettery - https://forums.frontier.co.uk/showthread...ewsletters
Stronna DW2 (zbiór informacji itd.) - https://www.distantworlds2.space/info-index

Przepraszam za spam, ale to są oddzielne informacje i chciałbym aby były widoczne.

Tak jak już kiedyś pisałem - wydaje mi się, że fajnie byłoby spotykać się we własnym gronie podczas przystanków. Pogadać, opowiedzieć o ciekawych miejscach i wydarzeniach. Zrobić wspólne zdjęcia, razem wylecieć. Moja propozycja jest taka, aby trzymać się oficjalnych dat i godzin startów. Co Wy na to, aby w najbliższą niedzielę spotkać się w okolicach 20 w wyznaczonym miejscu (podanym w pierwszym poście)? Posiedzieć godzinkę i o 21 zrobić wspólny wylot do następnego punktu? Oczywiście kto może - też pewnie nie będę mógł być co niedzielę, ale im nas więcej tym lepiej Smile.
Odpowiedz
Jestem jak najbardziej na tak. Wiadomo jak kto bedzie mogl, nic na sile. Tylko moze na grupie Hetmana? Albo jak nie wszyscy na niej sa to na jakiejs innej, "naszej" grupie.
Odpowiedz
(21.01.2019, 20:26 UTC)Kuba Wolf napisał(a): Jestem jak najbardziej na tak. Wiadomo jak kto bedzie mogl, nic na sile. Tylko moze na grupie Hetmana? Albo jak nie wszyscy na niej sa to na jakiejs innej, "naszej" grupie.

Jak będziecie woleć, ale osobiście wybrałbym Fleetcom. Tam jest więcej osób, a im więcej osób w danej instancji podczas przystanku tym ciekawiej. Często odbywają się tam spontaniczne akcje w stylu robienia mostów ze statków itp. Właśnie o to chodzi aby znaleźć zaludnioną instancję i sprowadzić do niej jak najwięcej osób Smile. Jestem zdania, aby nie zamykać się tylko na husarzy, bo to jest event międzynarodowy. Natomiast przychylę się głosu większości Smile.
Odpowiedz
Jestem za. Jak tylko będę mógł się stawić na spotkanie to się zamelduję na miejscówce. Preferował bym również PG Fleetcomm, a jak będą problemy to Mathiasa.
Star Citizen kod referencyjny: STAR-Q7WW-CYQB
Odpowiedz
Tak bardziej ze wzgledu na problemy techniczne pisalem o tej grupie Hetmana.
Odpowiedz
Ja też za
chodź w tą niedzielę odpadam

W Codex znalazłem Ciekawe miejsca obcych + gejzery ! Są blisko siebie lecę tam a to jakieś 5 k Ly od Nebuly
Zobaczymy się na kolejnym Punkcie !


Ja się wyciszam bo zbaczam z kursu

Powodzenia Wszystkim Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wyprawa do Beagle Point, część II - powrót RybaPonadKilo 7 8,901 05.05.2017, 18:10 UTC
Ostatni post: zieluk
  Wyprawa Distant Stars Haji-me 14 16,940 01.01.2017, 13:21 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości