Distant Worlds II
(20.01.2019, 17:08 UTC)PoProstuTyli napisał(a): Gratuluję Elity

Ja dopiero Ranger'a mam

Ale ja wylądowałem na bazie planetarnej, łazik pod ziemią
Kręcę się dookoła i nic się nie świecie :/

Glitch jakiś? Wyjdź z gry i zaloguj się bez horizons - przeniesie Cię na orbitę.
Odpowiedz
el009 Gratulacje Smile Pierwsza Elita?
Siedze sobie w ringu metalic, pristine zeby nie bylo i powiem wam szczere ze idzie mi 10 razy wolniej niz w tym smieciowym ringu pod Omega Mining zbieranie tych metali do CG.
Odpowiedz
(20.01.2019, 17:53 UTC)Kuba Wolf napisał(a): el009 Gratulacje Smile Pierwsza Elita?
Siedze sobie w ringu metalic, pristine zeby nie bylo i powiem wam szczere ze  idzie mi 10 razy wolniej niz w tym smieciowym ringu pod Omega Mining zbieranie tych metali do CG.

Pierwsza choć do handlowej też niewiele mi brakuje. Za to combatowa... No jeszcze długa droga Biggrin
Ja zaraz ściągam pythona i jutro pokopię bo się zaraz CG skończy.
Odpowiedz
Z bojowa tez sie przed DW2 nie wyrobilem, doszedlem do Dangerous. Nie wiem czy jest sens sciagac pytka. Ja teraz kopie Aspem z samymi laserami w pierscieniu przed baza i idzie najszybciej. Ten ring metallic to byla porazka.
Odpowiedz
Obrałem sobie jako cel
Nyejaam vu-y a27-9
Lecę pozwiedzać MegaShipa

Jakie są poziomy od novice do Elite ??
Odpowiedz
(20.01.2019, 18:28 UTC)PoProstuTyli napisał(a): Obrałem sobie jako cel
Nyejaam vu-y a27-9
Lecę pozwiedzać MegaShipa

Jakie są poziomy od novice do Elite ??

http://elite-dangerous.wikia.com/wiki/Pilots_Federation
Masz zestaw rang w Federacji Pilotow.
Odpowiedz
Czytam forum i jest tyle ciekawych rzeczy do roboty, że aż mnie korci żeby wrócić do bańki. W takim tempie, co obecnie DW2 idzie, to pewnie zdążyłbym wrócić, porobić misje dla TWH, kupić lepszy statek i jeszcze Was dogonić. To chyba był zły pomysł, żeby zaczynać grę od eksploracji. Szczerze mówiąc strasznie monotonna i nużąca dla mnie jest eksploracja w Elite. Wcześniej grałem w No Man's Sky i przyznam szczerze, że tam odkrywanie swiata jest ciekawsze.
Odpowiedz
Distant World 2 ... Krótki lot, długi wypoczynek. Korzystając z wolnego postanowiłem polecieć na krótka wycieczkę w poszukiwaniu arszeniku. Znalazłem na małym skalistym księżycu. Po wylądowaniu nieźle się zdziwiłem, gdyz radar nie wskazywał żadnych złóż. Dopiero po kilku minutowej jeździe znalazłem pierwsze (niestety bez arszeniku) i znowu radar nic nie wskazywał. Uparłem się i powiedziałem sobie, że bez arszeniku nie odlatuje. I tak po godzinie jeżdżenia po wielkiej pustyni w końcu znalazłem bryłkę upragnionego arszeniku:
Odlot.
[Obrazek: yE4od20.jpg]

Zresztą jak widać poniżej wszyscy się porozchodzili po okolicy:
[Obrazek: kl1tfiN.jpg]
Odpowiedz
Ja dałem nurka na ponad 1kly gdzie jest pełno neutronówek Wink
I`m Going Back To Maskelyne Vision...Where I Only Die A Little Every Day.
Odpowiedz
Ja tam nadal kopie zaraz przy stacji, szybko idzie ;>
Star Citizen kod referencyjny: STAR-Q7WW-CYQB
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wyprawa do Beagle Point, część II - powrót RybaPonadKilo 7 8,907 05.05.2017, 18:10 UTC
Ostatni post: zieluk
  Wyprawa Distant Stars Haji-me 14 16,959 01.01.2017, 13:21 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości