Distant Worlds II
Spokojnie dotarłem do Omega Mining - zarobek od początku ekspedycji 120mln
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
Niestety nie zapamiętałem Niku
Byłem zbyt zajęty ucieczką Biggrin

Ejjj To radio jest Super Smile

A tak w ogóle od początku wyprawy zarobiłem 60 mln Wink
Odpowiedz
(20.01.2019, 07:51 UTC)PoProstuTyli napisał(a): Niestety nie zapamiętałem Niku
Byłem zbyt zajęty ucieczką Biggrin

Ejjj To radio jest Super Smile

A tak w ogóle od początku wyprawy zarobiłem 60 mln Wink

Czytałem, że w logach jest informacja o wszystkim, co się w grze dzieje. To pewnie też jest nick tego, kto Cię zaczepił.
Odpowiedz
Jesli przez edmc wysylasz tez dane na inara.cz to tam masz w Combat Log dane o wszystkich npc i ludziach ktorzy cie wyciagali, zniszczyli itp. Ale to tak dla informacji mowie, bo troche dziwne ze ktos na fleetcomm by Cie w Eaglu wyciagal. Naprawde jakis zakrecony grifer by musial byc zeby siedziec 1000LY od punktu gdzie wiekszosc sie kreci... Z drugiej strony kto ich zrozumie :|
Odpowiedz
(20.01.2019, 09:26 UTC)Kuba Wolf napisał(a): Jesli przez edmc wysylasz tez dane na inara.cz to tam masz w Combat Log dane o wszystkich npc i ludziach ktorzy cie wyciagali, zniszczyli itp. Ale to tak dla informacji mowie, bo troche dziwne ze ktos na fleetcomm by Cie w Eaglu wyciagal. Naprawde jakis zakrecony grifer by musial byc zeby siedziec 1000LY od punktu gdzie wiekszosc sie kreci... Z drugiej strony kto ich zrozumie :|

Oni sa poryci ! 

Ostatnio zalogowałem się na Open w Omega Mining 
I zamiast oddokowac, podziwialem fajerwerki i obelgi na czacie, fajnie było Biggrin

Nawet nir wiem kto kogo ? Wink
Odpowiedz
Może pogadać chciał?
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
Gdyby ktoś był zainteresowany eventami, które będą się odbywać podczas całej wyprawy, to wszystkie potrzebne informacje można znaleźć pod linkiem https://forums.frontier.co.uk/showthread...amp-Events
Odpowiedz
Mam głupie pytanie :

Wylądowałem na Eagles Point
Hmm jak wrócić łazikiem do statku ^^ ?
Odpowiedz
(20.01.2019, 16:57 UTC)PoProstuTyli napisał(a): Mam głupie pytanie :

Wylądowałem na Eagles Point
Hmm jak wrócić łazikiem do statku ^^ ?

Dolne menu > recall ship > poczekaj aż wyląduje > pod statkiem jest taka prostokątna ramka, wjeżdżasz tam łazikiem > board ship

albo metoda szybka: log out > włączasz elitkę bez dodatku horizons > gotowe

A ja się pochwalę że kilka map sprzedałem Wink Teraz już będę trzymał, resztę oddam w husarskim rewirze...
[Obrazek: sE4RMGw.jpg]
Odpowiedz
Gratuluję Elity

Ja dopiero Ranger'a mam

Ale ja wylądowałem na bazie planetarnej, łazik pod ziemią
Kręcę się dookoła i nic się nie świecie :/
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wyprawa do Beagle Point, część II - powrót RybaPonadKilo 7 8,860 05.05.2017, 18:10 UTC
Ostatni post: zieluk
  Wyprawa Distant Stars Haji-me 14 16,891 01.01.2017, 13:21 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości