Distant Worlds II
Smile 
(19.01.2019, 18:13 UTC)Kuba Wolf napisał(a): Ale ty potrzebujesz tych do Premium czyli na 100%. Tongue

o.0

o ku$#@ no to fajnie
Odpowiedz
W tym Superlclastrze niedalego Omegi mozesz sporo znalezc. Szukaj planet z geologia lub biologia i interesujacymi cie materialami. Ladujesz np kolo gejzerow i zbierasz tam te rozne krysztaly a w nich sa materialy.
Ewentualnie na edsm.net systemy gdzie sa wszystkie materialy do syntezy tzw. Jumponium sa jako Green.
Odpowiedz
Doleciałem do eagle Nebula !!

a tam jakiś gracz próbował mnie wyciągnąć z crusa,, 2 razy

i to na fleetcomie o.0

pierdziele wracam do Omegi Nebuli
Odpowiedz
gracz czy NPC ?
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
[Obrazek: behBzq8.jpg]

Randka z Anomalią, atmosfera była dość napięta...
Odpowiedz
Fajne, ale co to?
Ja wczoraj znowu potracilem tego slimakopodobnego stworka i mam wrazenie ze chcieli mi oddac.
Odpowiedz
(19.01.2019, 20:43 UTC)Kuba Wolf napisał(a): Fajne, ale co to?
Ja wczoraj znowu potracilem tego slimakopodobnego stworka i mam wrazenie ze chcieli mi oddac.

Według Codexu to L-type anomaly, wewnątrz Croceum Lagrange Storm Cloud a te drzewka to nie wiem, nie chciały się poskanować...

Swoją drogą polecam ten system thaile hw-v e2-7, jest wypasiony, szkoda ze nie byłem tam pierwszy...
Odpowiedz
(19.01.2019, 20:09 UTC)Kahea napisał(a): gracz czy NPC ?

No wlasniw gracz ! 
I to mnie przeraziło, uciekłem mu na szczeacie :/
Ze na fleetcomie
Odpowiedz
zapamiętałeś nick?

można zgłosić do Fleetcomu
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
Distant Radio muzyka raz lepsza raz gorsza. Co kto lubi. Ale reklamy WYMIATAJA Smile  Wlasnie byl instruktarz pierwszej pomocy od Fuel Rats Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wyprawa do Beagle Point, część II - powrót RybaPonadKilo 7 8,907 05.05.2017, 18:10 UTC
Ostatni post: zieluk
  Wyprawa Distant Stars Haji-me 14 16,962 01.01.2017, 13:21 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości