Distant Worlds II
(12.01.2019, 12:02 UTC)PoProstuTyli napisał(a): jutro okki ^^
a system i planeta to juz dzis tam polece ;P ?

Cytat:Commanders should gather 3kms outside of Brook's Point surface installation (the old DW1 launch site) around 1 hour before launch, then head to the DW3302 Beacon around 30 minutes before launch.  Just to clarify, there are 3 different launch events; Euro, USA, Oceania.

System Pallaeni. Zebranie 3km poza Brook's Point na godzinę przed startem - to jest instalacja planetarna, nie pamiętam na której planecie musisz sprawdzić na miejscu. Następnie na 30 minut przed startem do Tourist Beacon DW3302.
Odpowiedz
czyli 20:00 tam a potem mi ktoś pomorze,rozumiem że da discordzie bedziemy ?
Odpowiedz
Taka prośba szczególnie do kadetów. Pododawajmy się do znajomych. Elite ma bardzo skopany teraz mechanizm zakładania wingow i podobno są jakieś bugi z samymi grupami prywatnymi. Tak przynajmniej będzie łatwiej w razie potrzeby się znajdować (przynajmniej próbować).
Odpowiedz
Panowie ja prawie gotowy ^^
mam pytanie ^^

odchudziłem ASP na maxa plastik totalny z najsłabszą tarczą ( 3 ) i kadłubem, bez broni

ale zarządzanie elektrykom itd. jest na maxa w kategorii D
+ łazik 1

i pytanie takie podaje mi skok 29.5/32.5/35.5

DOLECĘ ?????

A i 32 ton na aż 70 ton pojemności oraz fuel scoopa na 6****** za 23 mln ( statek 5 mln to jest dobre ) Biggrin Biggrin
Odpowiedz
Dolecisz. Jak czytalem wczoraj to skok zalecany byl 35,6 LY chyba a minimalny to 16,8 i materialy na synteze FSD Injection tego najlepszego. Wiec pewnie jest opracowana jakas trasa zeby tak sie dalo przeleciec. Jak nie masz matsow na FSD Injection to w naszym systemie HIP 110262 znajdziesz wszystko co potrzebne. Jak chcesz to mozesz po kilka sztuk sobie zebrac, choc pewnie na wyprawie tez sie znajda systemy gdzie da sie zaopatrzec. Strona edsm.net oznacza systemy gdzie sa wszystkie potrzebne mineraly jako tzw Green lub kilka jako Gold.
Odpowiedz
Poza tym jest https://eddb.io/body gdzie można poszukać konkretnie najbliższą nam planetę z potrzebnym/potrzebnymi elementami.
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
odrzucę te dodatkowe cargo na paliwo + 2ly wkoncu mam bardzo dobry fuel scoop
łazika nie wyrzucę ^^
zainstalować jakieś zwykłe cargo ( 8 ton aby było ) ??

dzięki za te linki fajna sprawa ^^
Odpowiedz
(12.01.2019, 15:17 UTC)PoProstuTyli napisał(a): odrzucę te dodatkowe cargo na paliwo + 2ly wkoncu mam bardzo dobry fuel scoop
łazika nie wyrzucę ^^
zainstalować jakieś zwykłe cargo ( 8 ton aby było ) ??

dzięki za te linki fajna sprawa ^^

Jak masz wolny slot to wrzuć albo cargo rack albo dodatkowy AFMU - oba nic nie ważą.
Odpowiedz
Cargo, nigdy nie wiadomo co tam się znajdzie Wink
AFMU, nigdy nie wiadomo w co przytarabanisz ;]
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
Takie małe przypomnienie.

Przed wylotem wejdźcie na stacji w zakładkę Advanced Maintence. Zazwyczaj jest tam do naprawy Integrity oraz Paintjob. Jak już lecieć to niech chociaż na początku nasz statek będzie odpicowany na 100% Smile.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wyprawa do Beagle Point, część II - powrót RybaPonadKilo 7 8,906 05.05.2017, 18:10 UTC
Ostatni post: zieluk
  Wyprawa Distant Stars Haji-me 14 16,949 01.01.2017, 13:21 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości