Distant Worlds II
Z tego co wiem, w czasie DWE będą dwa CG na budowę stacji Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
(11.01.2019, 13:14 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Z tego co wiem, w czasie DWE będą dwa CG na budowę stacji Biggrin

Dokładnie. Pierwszy chyba będzie jeszcze niezbyt daleko od bańki (jakieś 5000ly?), a drugi już w okolicach Sag A*.
Odpowiedz
Ktoś zna już datę ?
Dokładną kiedy to będzie Wink ?
Odpowiedz
@fenyl de lechia i haji-me dzięki bardzo, a czy lecący Husarze biorą ze sobą rafinerie?
I`m Going Back To Maskelyne Vision...Where I Only Die A Little Every Day.
Odpowiedz
Nie biore sprzetu gorniczego. Jesli bedzie gdzie sie zaopatrzec to pomysle, ale im wiecej przegladam projekty eksploracyjno badawcze tym bardziej jestem przekonany ze musze wygrac w totka zeby miec tak ze 23h na dobe czasu Smile
Odpowiedz
Ja się dzięki DW2 w końcu zmotywowałem i zrobiłem kilka poprawek do ASP'a, poprawione silniki, FSD, odblokowany dopalacz guardianowy, gdzie mogłem to go odchudziłem u inżyniera, teraz ma 62 LJ skoku, ekipa gotowa, kamery gotowe i można lecieć, cel - wspaniałe ujęcia filmowo-fotograficzne
Odpowiedz
(11.01.2019, 21:55 UTC)BlackHoleFury napisał(a): @fenyl de lechia i haji-me dzięki bardzo, a czy lecący Husarze biorą ze sobą rafinerie?

Z tego co zrozumiałem to będzie można kupić sprzęt górniczy w okolicach odbywającego się CG. Lecę więc w moim buildzie pod eksplorację i zakupię resztę na miejscu. Następnie z powrotem zakładam sprzęt do eksplo i lęcę dalej. Pierwszy CG będzie względnie niedaleko od bańki. Drugi już chyba w okolicach Sag A* ale chyba nawet i tam będzie można gdzieś dostać sprzęt. Przy dzisiejszym zasięgu statków te wszystkie odległości już nie wydają się tak duże jak kiedyś. Najwyżej skoczę do kolonii Biggrin.
Odpowiedz
Emm Panowie to kiedy to rusza dokładna data ?
soorki że tak się wypytuje ale jestem dość świeży i mało wiem/umiem ;P
Odpowiedz
(12.01.2019, 11:27 UTC)PoProstuTyli napisał(a): Emm Panowie to kiedy to rusza dokładna data ?
soorki że tak się wypytuje ale jestem dość świeży i mało wiem/umiem ;P

Niedziela 13 stycznia, g. 21:00 naszego czasu (Polskiego)
Odpowiedz
jutro okki ^^
a system i planeta to juz dzis tam polece ;P ?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wyprawa do Beagle Point, część II - powrót RybaPonadKilo 7 8,898 05.05.2017, 18:10 UTC
Ostatni post: zieluk
  Wyprawa Distant Stars Haji-me 14 16,938 01.01.2017, 13:21 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości