RootsRat - inny wymiar grania - kanał YouTube - ZAPRASZAM!
#1
Video 
Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą, od jakiegoś już czasu przymierzałem się do stworzenia swojego kanały YouTube. 

Dzisiaj nareszcie nadszedł dzień, w którym ruszam z projektem! Tak więc zapraszam wszystkich serdecznie na mój kanał: KLIK.

Zdecydowałem się publikować pod nazwą RootsRat, jest to bowiem moja ksywka, której używam w internecie od dawien dawna. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o kanale, zapraszam na film wprowadzający, który zamieszczam poniżej. 






Filmy będą pojawiać się regularnie - na początek w każdą środę i piątek o godz. 09:00  (czasu polskiego). Na pierwszy ogień idzie seria Let's Play z gry Dishonored 2. Mam nadzieję, że będziecie się przy niej dobrze bawić. Jutro (w środę 24/01) na kanale pojawi się Preludium do serii, a w piątek pierwsza część samego Let's Playa. Kolejne części będą pojawiać się regularnie w środy i w piątki.

Wszystkie filmy będą w jakości 1440p i 60 FPS.

Od razu zaznaczam, że możecie być spokojni, bo nie będę żebrał o suby, lajki itd. Chciałbym, aby te przychodziły od ludzi, którzy faktycznie uważają, że warto kliknąć subskrybuj czy dać łapkę w  górę, bo podoba im się dany film i uważają, że warto zasubskrybować mój kanał, a nie dlatego, że wyżebrałem je wygłupiając się przed komputerem. 

Jedyne, o co będę Was prosił - to jeśli będziecie mieli jakieś uwagi czy sugestie, to bardzo prosiłbym o komentarze nie tutaj w wątku, ale na YouTube pod samymi filmami - to dla mnie bardzo ważne, bo wygeneruje ruch na kanale, co oczywiście pomoże mu rozwinąć skrzydła. No i przede wszystkim bądźcie szczerzy. Pochwały każdy lubi, wiadomo, więc jeśli coś się Wam spodoba - napiszcie o tym. Tak samo ważna jest dla mnie krytyka, bo pozwoli mi rozwinąć kanał w dobrą stronę. Krytykę chętnie przyjmę też więc na klatę, byle była przedstawiona w cywilizowany i merytoryczny sposób. Wasze uwagi i sugestie na pewno przyczynią się do poprawy jakości kanału. Mam nadzieję, że moje filmy przypadną Wam do gustu.

Mam naprawdę sporo pomysłów na różne serie, nie tylko Let's Playowe. Widzimy się na YouTubie!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Gratuluję, że zebrałeś się i uruchomiłeś własny kanał. Mam nadzieję, że nie dojdziesz do tej przykrej granicy, przy której robienie czegoś z pasji zamieni się w obowiązek  Biggrin
Mnie znajomi namawiali żeby też założył jakiś kanał albo zaczął pisać o grach bo się niby na tym znam. Ale zawsze dochodzę do wniosku, że skoro na YT co drugi filmik jest o tematyce gierczanej to po co jeszcze ja tam potrzebny  Smile
Odpowiedz
#3
(24.01.2018, 11:30 UTC)Henzetai napisał(a): Gratuluję, że zebrałeś się i uruchomiłeś własny kanał. Mam nadzieję, że nie dojdziesz do tej przykrej granicy, przy której robienie czegoś z pasji zamieni się w obowiązek  Biggrin
Mnie znajomi namawiali żeby też założył jakiś kanał albo zaczął pisać o grach bo się niby na tym znam. Ale zawsze dochodzę do wniosku, że skoro na YT co drugi filmik jest o tematyce gierczanej to po co jeszcze ja tam potrzebny  Smile

Dzięki. No przymierzałem się do tej decyzji z rok czasu. Po jej podjęciu ponad miesiąc przygotowań, aż w końcu się udało. Ja wychodzę z założenia, że jeśli masz pasję, to warto się nią dzielić z innymi. Na wszystko jest nisza, a potrzebny jest tylko jakiś pomysł i plan jak wprowadzić go w życie Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#4
Gratulacje - trzymam kciuki Smile
Odpowiedz
#5
Jako, że mam paru znajomych którzy prowadzą własne kanały na youtubie przede wszystkim mam jedną radę:

Nie poddawaj się, jeśli nie będziesz miał dużo wyświetleń etc. Najważniejsze jest, żeby to Tobie sprawiało frajdę robienie tego, a prędzej czy później samo się rozwinie.

Powodzenia - z pewnością odwiedzę kanał! Smile
[Obrazek: 96326.png?1548872402][Obrazek: YyLyS84.png]
Odpowiedz
#6
mala nieścislosc „Lands of Lore” nie ukazalo sie na amidze.. Moze chodzilo o serie Eye of Beholder ( 1,2) ?
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#7
(24.01.2018, 13:12 UTC)Muzzyx napisał(a): Jako, że mam paru znajomych którzy prowadzą własne kanały na youtubie przede wszystkim mam jedną radę:

Nie poddawaj się, jeśli nie będziesz miał dużo wyświetleń etc. Najważniejsze jest, żeby to Tobie sprawiało frajdę robienie tego, a prędzej czy później samo się rozwinie.

Powodzenia - z pewnością odwiedzę kanał! Smile

Dzięki - spokojnie, mam sporo entuzjazmu, pomysłów i planów na rozwój kanału, więc raczej nie zamierzam się poddawać, szczególnie, że włożyłem w projekt sporo pracy przez ostatnich kilka tygodni Smile

Mam nadzieję, że filmy się spodobają!

(24.01.2018, 13:44 UTC)Yata_PL napisał(a): mala nieścislosc „Lands of Lore” nie ukazalo sie na amidze.. Moze chodzilo o serie Eye of Beholder ( 1,2) ?

Aaaa, faktycznie! To był PC w takim razie. No cóż, starość nie radość - pamięć już nie ta Biggrin

Nota bene kupiłem ostatni LoL na GOG-u i w planach mam również retro Let's Play tej gry, ale to raczej plan na przyszłość, a nie na najbliższy czas Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#8
ROZDAJO DARMOWE FANTY! Biggrin



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#9
To uczucie kiedy masz dwa konta youtube, ale z firmowego nie możesz komentować... [*] Biggrin

Swoją drogą, masakryczne składowisko problemów się trafiło. Ot uroki przeprowadzki, witam w klubie. Smile
[Obrazek: 96326.png?1548872402][Obrazek: YyLyS84.png]
Odpowiedz
#10
Gratulacje!!!
Hmm... moje alter ega też subskrybują Wink
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kanał "Let's Play" - dyskusja Mathias Shallowgrave 22 18,085 23.12.2017, 14:05 UTC
Ostatni post: Kadmilos
  Inny wszechświat DYoda 0 2,627 10.11.2015, 09:10 UTC
Ostatni post: DYoda



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości