Battletech
#31
(30.11.2020, 20:13 UTC)josel666 napisał(a): Miałem takiego samego nicka jak w elite,być może ktoś z tego forum też sie tam przewinął.Może nawet wspólnie graliśmy.
Całkiem możliwe, w 1stGR byłem znany jako ManganMan. Do teraz pamiętam zlot z 2014 w Gdańsku Tongue

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
#32
(30.11.2020, 18:41 UTC)kris750PL napisał(a): w grze masz sporo dialogów na statku  i cała jest opowiedziana oczami bohaterów - pozwala to wczuć się w kampanię i misje.

Tylko szkoda,że nie ma spolszczenia.Na upartego mógłbym grać po rosyjsku bo trochę rozumiem(mama uczyła ruskiego w szkole)i znam alfabet.Podobno 2 lata temu pisali nawet petycje do wydawcy,ale jak widać coś nie pykło. Huh
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz
#33
Ktoś ogrywał mod Roguetech?
Jestem ciekaw co dodano do podstawki czyli np jakie mechy,uzbrojenie itp i czy warto się w to bawić.
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz
#34
Zagrywam sie w toto ostatnio. Tym razem opcja kariery. Mam wszystkie dodatki łapane po promocjach.
Odpowiedz
#35
(01.12.2020, 00:43 UTC)josel666 napisał(a):
(30.11.2020, 18:41 UTC)kris750PL napisał(a): w grze masz sporo dialogów na statku  i cała jest opowiedziana oczami bohaterów - pozwala to wczuć się w kampanię i misje.

Tylko szkoda,że nie ma spolszczenia.Na upartego mógłbym grać po rosyjsku bo trochę rozumiem(mama uczyła ruskiego w szkole)i znam alfabet.Podobno 2 lata temu pisali nawet petycje do wydawcy,ale jak widać coś nie pykło. Huh

no ja gram po niemiecku i czekałem cały rok na "germanizację" zanim w ogóle ruszyłem - sporo jest tego do czytania ale historie są dość ciekawe
Odpowiedz
#36
Witam.Od pewnego czasu(chyba tydzień)mam problem z dzwiekiem w grze.W trakcie odtwarzania muzyki albo dialogów przycina się na sekundę
I tak kilkanascie razy w trakcje jednej misji.Czasami gdy uruchomię ponownie grę problem nie występuje.To nie jest wina sprzętu(chyba) bo mój brat też w to gra i ma ten sam kłopot z dźwiękiem.Wcześniej ten problem nie występował więc podejrzewam,że to może być wina jakiejś nowej łatki windowsa.Czy ktoś ma to samo i jak to naprawić.Przeinstalować sterowniki czy usunąć patcha.Pomóżcie.
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz
#37
Sprawdziłeś tego fixa?
https://www.gog.com/forum/downfall/audio...pingstatic

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
#38
(14.12.2020, 20:42 UTC)ShiMan napisał(a): Sprawdziłeś tego fixa?
https://www.gog.com/forum/downfall/audio...pingstatic

Sprawdze i dam znać,ale czy to zadziała na win10?
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz
#39
Nie wiem gdzie jest ten plik winsetup.exe który mam otworzyć
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości