Małe co nieco na ścianie.
#11
Matko co to się stanęło...... ctrl+c i ctrl+v na moją ścianę Smile
Odpowiedz
#12
Żona powiedziała, że nie ma szans odnowić ścian w sypialni w wiadomy sposób... jeszcze mi ironicznie dowaliła, bym sobie obok logo RUST strzelił... a później powiedziała, że zawias do szafki wstawiam 3 tydzień, a za ściany chce się brać Tongue

@"Kriztozz" REWELACJA!!! - pytanko, jak naniosłeś szkielet 'ołówkiem' na ścianę - jakiś pełnowymiarowy szablon wydrukowałeś, który pozwolił logotyp odryzowac?
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz
#13
(13.01.2018, 20:03 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): KRIZTOOOOOZZZZZ!!!!!

Kocham Cię! Heart

Biggrin

Moja Żona prosiła przekazać, że mnie za żadne skarby nie odda. Wink Biggrin

(13.01.2018, 23:25 UTC)szarik napisał(a): Żona powiedziała, że nie ma szans odnowić ścian w sypialni w wiadomy sposób... jeszcze mi ironicznie dowaliła, bym sobie obok logo RUST strzelił... a później powiedziała, że zawias do szafki wstawiam 3 tydzień, a za ściany chce się brać Tongue

@"Kriztozz"  REWELACJA!!!  - pytanko, jak naniosłeś szkielet 'ołówkiem' na ścianę - jakiś pełnowymiarowy szablon wydrukowałeś, który pozwolił logotyp odryzowac?

U mnie też nie było łatwo, ale podszedłem ją obietnicą, że jak mi pozwoli to jej namaluję w kuchni winogronka, drzewko, jakiś dzbanek i co tam jeszcze sobie umyśli, a ten rysunek u mnie to będzie taki trening. Wink i dodałem że skoro mnie wywaliła z salonu do kanciapy bo jej przeszkadzały moje HOTASY POTASY to będzie po mojemu Wink 

Co do wykonania to cała operacja trwała tydzień:
1. Narysowałem sobie wszystko w corelu.
2. Wydrukowałem w formacie 2,18 x 1,86 m na 64 kartkach A4(przy okazji okazało się że moja drukarka to badziew, bo nie trzyma wymiarów na dłuższej krawędzi)
3. Kartki posklejałem w całość i powycinałem.
4. Po zamocowaniu szablonu naniosłem ołówkiem na ścianę.
5. Malowanie pędzelkiem i farbkami modelarskimi. Pierwsze kontur a potem wypełnienie.
6. Na koniec gumką wymazywanie niepotrzebnego ołówka.
7. A teraz siedzę w fotelu i zaciekawieniem patrzę na miny rodziny i przyszłych gości jak przychodzą oglądać i sobie myślą artysta czy świr Biggrin(he he to drugie Biggrin )







Odpowiedz
#14
Ja pierdziu, @Kriztozz - na 64 kartkach i posklejałem???
Jak będziesz miał następny podobnie szalony pomysł, to mi go przed realizacją wyślij na konsultację - bym Ci chłopie wydrukował w 2 kawałkach na ploterze 1,64 m, ludzie to sobie potrafią zajęcie znaleźć, ale reszta - cud miód!
Odpowiedz
#15
@Pajk, ale widzisz - wpływ chwili i chęci, czekał by na wydruk,a tak wziął sprawy w swoje ręce i efekt powala! W tym przypadku nie liczy się droga, ale efekt Biggrin
[Obrazek: 70464.png]
Odpowiedz
#16
Jakie czekał? Kalendarze w drodze, w środę wyrusza konwój z dostawą do UK, taki wydruk to by miał w 24h - pewnie dłużej sklejał te kartki.
Odpowiedz
#17
(14.01.2018, 02:11 UTC)ryczypior napisał(a): @Pajk, ale widzisz - wpływ chwili i chęci, czekał by na wydruk,a tak wziął sprawy w swoje ręce i efekt powala! W tym przypadku nie liczy się droga, ale efekt Biggrin

Droga się liczy, o wiele większy mam szacunek do Krizztoza za 64 kartki niż miałbym z jakieś gotowce od Pajka :o)  Repa dałem wczoraj, ale jeszcze powiem, że wielki szacun, przez chwilę usiłowałem sobie wyobrazić jakby wyglądała moja ściana jakbym się czegoś takiego podjął, ale chyba zemdlałem na samą myśl, w każdym razie następne co pamiętam, to że leże na podłodze i flakon z chryzantemami też....

 (Pajk - powyższa filozofia nie stosuje się w stosunku do gotowych wyrobów alkoholowych jakby co)
Odpowiedz
#18
Super, ale brakuje tam Aisling w bikini.

Szacun, Podziw, Zazdrość
Odpowiedz
#19
Może i ja sobie takie bym strzeliłTongue Znaczy narzeczona by mi strzeliła, bo ja to bym to pokracznie zrobiłTongue
Odpowiedz
#20
Niesamowite!
Przy okazji zobaczcie jacy z nas pantoflarze - mi też żona powiedziała że albo śpię na podłodze albo w łóżku Smile A łóżko stoi obok kaloryferka więc się ugiąłem -wrócę do tematu na wiosnę Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyprawa na koniec świata - czyli jak nie planować eksploracji. Arnul 11 14,760 31.10.2021, 22:15 UTC
Ostatni post: Space_kemot
Video [VIDEO] Szaleństwo na SRV radekcz 1 3,318 18.05.2020, 20:10 UTC
Ostatni post: Wojciech Dannyboy
  Elegancki gadżet TWH na oficjalne zebrania :) SP-GGX 14 17,369 07.09.2019, 12:23 UTC
Ostatni post: SP-GGX
  Uniwersalny Hussarsko Elitowy stojak na telefon. Kriztozz 16 21,179 06.08.2019, 20:46 UTC
Ostatni post: Kriztozz
  Realne podróże, małe i duże.. CMDR-a DevoloPL DevoloPL 7 11,893 21.04.2019, 09:55 UTC
Ostatni post: Zir4n



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości