Chętni do gry.
#31
witaj
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
#32
Cze wszystkim , wdepnelem do Elitka i troche sie wkrecilem w kosmos Smile prubuje grac ale wszystkiego narazie  ogarniam jakies z 20 % gry hehe ( moze ) wiec szukam kogos ogarnietego nie bojacego sie wyzwan tz wprowadzenia mnie i kumpla w ten swiat Smile z gory dzieki za cierpliwosc , gram  na ps4 , voice wiadomo ze jest ,Smile czasami tylko brakuje wiedzy  , gra jest ogromna i pare podpowiedzi by sie przydalo Smile 
Odpowiedz
#33
Witaj

20% powiadasz? Czyli w rzeczywistości pewnie nawet nie 10%, a że jest was dwóch to mniej niż 5% na łebka Tongue

Zapraszam na Husarskiego discorda, tam można spokojnie umówić się na wspólne granie.
Odpowiedz
#34
No to wdepne , to juz moja druga husaria , jedna w ESO a teraz Elite Smile

A zapki nie potrzebuje do discord??

Ok juz zalapane Smile jestem w discord , dziekowa Smile
Odpowiedz
#35
Mozesz wejsc na discorda, mozesz sprobowac dolaczysz do Husarii i przejsc okres kadeta. Witamy
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#36
Podpinam się pod wątek. Co prawda zostało mi jeszcze trochę drogi powrotnej z DW2 do "bąbla", ale nie zaszkodzi już zacząć się integrować  Tongue

PSN: w0jciechu_87
[Obrazek: 196481.jpg]
Odpowiedz
#37
Zapraszam na Husarski Discord - informacje "co i jak" znajdziesz na forum Smile
Odpowiedz
#38
Czy jest Ronin?
Odpowiedz
#39
Jak narazie czekam na przyjęcie do elitarnej jak dla mnie husarii. Trzymajcie kciuki za moje podanie . Niech moc będzie z wami ???
Odpowiedz
#40
Gratulacje Smile

Widzimy się w HRce Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  W jakie gry gracie na konsolach oprócz elitki? trebor76 125 135,701 23.01.2022, 18:03 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
Exclamation Bug z crashowaniem gry w SRV naprawiony! Mathias Shallowgrave 6 11,231 12.12.2018, 06:09 UTC
Ostatni post: Pepemag
  Co kupić na początku gry Pepemag 71 82,510 25.08.2018, 16:48 UTC
Ostatni post: Pepemag



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości