Chętni do gry.
#11
Również bym się przyłączył do czatu, jeżeli można Smile
@Zalurinho wysłałem zapkę.
Odpowiedz
#12
@ronin_htd Właśnie Cie dodałem do czatu. Wybacz że dopiero teraz ale strasznie się dużo ostatnio u nas dzieje. I zapraszam na konkurs https://forum.thewingedhussars.com/showt...p?tid=4282
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#13
Prosze również o dodanie do czatu gram dosc często i zarywam nocki:-> Poturbowany222
Odpowiedz
#14
Wlaśnie dodałem cię do czatu,dołącz też do naszej społeczności na ps4
                                                        [Obrazek: QtSCvGW.png]               

                                                        
Odpowiedz
#15
Hej. Proszę dodać mnie do czatu na ps4 pozdrawiam Turasowy.
Odpowiedz
#16
Dodany, witam na pokładzie  Smile
Odpowiedz
#17
dzie fajnie sie grało w wingu, prawdopodobnie jeszcze wieczorkiem powtórka.
Odpowiedz
#18
Witam Panowie...

Pierwsze kroki mam za sobą na pc, ale że nie lubię grać na kompie... dlatego też elitka zawitała u mnie i na PS4
Jakby co pogram w większym gronie, bądź choćby co bardziej możliwe ze względu na moje początki na ps, pogadam w grupie.
Jakby ktoś coś - Perduto78Pl
Prawie 4-dyszki na karku, więc dzieciakom - nastolatkom kategoryczne NIE, reszta mile widziana :p
Odpowiedz
#19
Perduto nie jesteś sam, jesteśmy wieczorami i grywamy może się trafimy jakiś wieczór

o7
Odpowiedz
#20
(11.07.2018, 17:43 UTC)Perduto78Pl napisał(a): Prawie 4-dyszki na karku, więc dzieciakom - nastolatkom kategoryczne NIE, reszta mile widziana :p

Często jest tak, że wiek nie świadczy o dojrzałości.

Przykład powyżej w cytacie Tongue
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  W jakie gry gracie na konsolach oprócz elitki? trebor76 125 135,717 23.01.2022, 18:03 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
Exclamation Bug z crashowaniem gry w SRV naprawiony! Mathias Shallowgrave 6 11,233 12.12.2018, 06:09 UTC
Ostatni post: Pepemag
  Co kupić na początku gry Pepemag 71 82,567 25.08.2018, 16:48 UTC
Ostatni post: Pepemag



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości