Dziwne wydarzenia w mgławicy Plejad (Poszukiwania Skorupiaków, Wrak Anacondy)
#11
(14.01.2016, 13:47 UTC)Greg200184PL napisał(a): A mam takie pytanie, warto się tam wybrać moją Cobrą. Jeden skok ~21LY, 16 fuel, 16 cargo? Horizons posiadam jakby co Smile

potrzebny jest srv do jeżdżenia po planecie tylko
Odpowiedz
#12
Noo SRV tez posiadam tylko chodzi mi czy bym się nadawał do eventu z moją cobrą
Odpowiedz
#13
Jako przynęta na pewno Biggrin

Żartuję, jeśli masz Cobrę z ładownią, to jak najbardziej, tylko upewnij się, że będziesz w skrzydle z jakąś ochroną.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#14
To jestem do dyyspozycji oczywiście w rozsądnych godzinach od 16-tej do 22-ej czasu PL Smile
Odpowiedz
#15
(14.01.2016, 13:36 UTC)Rommie_PL napisał(a): Szkoda czasu na te skorupiaki. A ktoś wie jakie są nagrody za ich odnalezienie ?


Nikt tego nie wie, ale pewnie satysfakcja.

Ty zawsze jesteś taki chętny na TS na bitkę, może weźmiesz jakąś bojową kolubrynę i przylecisz wspomóc trud husarski rozpoznaniem bojowym? Smile
Odpowiedz
#16
Jest przełom. Merope 5C, koordynaty http://image.noelshack.com/fichiers/2016...t-0738.png
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#17
No nieźle to ja zaraz startuje tam zobaczyć jak to wygląda. W sumie po 5C i 3C najwięcej latałem.

(14.01.2016, 13:47 UTC)Greg200184PL napisał(a): A mam takie pytanie, warto się tam wybrać moją Cobrą. Jeden skok ~21LY, 16 fuel, 16 cargo? Horizons posiadam jakby co Smile

Jak najbardziej możesz dołączyć do poszukiwań. Cobra dość dobrze sprawdza się w eksploracji, aczkolwiek doradzam zakupić diamondback explorer jeżeli masz fundusze. Daj nam tylko znać że jest w okolicy aby w razie niebezpieczeństwa ci pomóc. dostosuj sobie tylko Cobrę aby mieć jak największy skok.
[Obrazek: 2760.png]
Odpowiedz
#18
Jakby komuś nie chciało się przepisywać z obrazka: -26,34916deg -156,40530 deg
Odpowiedz
#19
[Obrazek: rd2Tkqo.jpg]

I dziwy sygnał został wykryty
https://community.elitedangerous.com/gal...153248c09b]
Odpowiedz
#20
Ooo fajowsko. Własnie doleciałem do Maia moim ASPem - trochę go dociążyłem lepszymi tarczami i bronią; chociaż po grubszym zastanowieniu stwierdzam, ze to specialnego sensu pewnie nie miało bo w walce i tak poważnych szans bym nie miał.
Bedę musiał wejść później na TS i podlecieć na Merope Tongue
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poszukiwania TRAPPIST-1 Morris Levy 15 16,923 01.03.2017, 12:25 UTC
Ostatni post: dasketh



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości