Dziwne wydarzenia w mgławicy Plejad (Poszukiwania Skorupiaków, Wrak Anacondy)
#51
(23.01.2016, 23:01 UTC)Robinus napisał(a): Małe a cieszy... Smile

[Obrazek: Screenshot_0131.jpg]

Moja lodówka!!! Biedna staruszka... Gdybym wiedział ile będą warte jej części Dodgy ... ech... :s
Odpowiedz
#52
Ale kradziona! To jest fajne. Nasz plan działa! Choć powoli... Smile

Udało mi się też pogonić Aspa na planecie przy wraku Anacondy.
Od razu wpadło mi do głowy, żeby zrobić jakieś zawody przy powierzchni, bo wrażenia świetne!

Po wejściu za stery odrodziłem się tam gdzie zostawiłem statek - przy wraku Anakondy w Plejadach, a nad wrakiem latał sobie jakiś pilot w Aspie podziwiając widoki. Po szybkim skanie okazało się, że nie ma pustej ładowni. Poprosiłem go grzecznie o część towaru, ale chyba nie zrozumiał bo zrobił coś całkiem odwrotnego i... na dopalaczu dał nura do pobliskiego kanionu.

Rzuciłem się w pogoń, równie bezradnie jak moja ofiara rzucając statkiem na wszystkie strony, gdy siła bezwładności pchała okręt w całkiem innym kierunku niż jego dziób. Obiliśmy się parę razy o góry, tyle że Asp dostał jeszcze kilka razy laserem i tym osłabiony nie przeżył kolejnego zakrętu osmalając skały kulą ognia...

No dobra - skał nie osmolił, ale kula ognia była Smile
Odpowiedz
#53
(23.01.2016, 23:45 UTC)Robinus napisał(a): Ale kradziona! To jest fajne. Nasz plan działa! Choć powoli... Smile

Udało mi się też pogonić Aspa na planecie przy wraku Anacondy.
Od razu wpadło mi do głowy, żeby zrobić jakieś zawody przy powierzchni, bo wrażenia świetne!

Po wejściu za stery odrodziłem się tam gdzie zostawiłem statek - przy wraku Anakondy w Plejadach, a nad wrakiem latał sobie jakiś pilot w Aspie podziwiając widoki. Po szybkim skanie okazało się, że nie ma pustej ładowni. Poprosiłem go grzecznie o część towaru, ale chyba nie zrozumiał bo zrobił coś całkiem odwrotnego i... na dopalaczu dał nura do pobliskiego kanionu.

Rzuciłem się w pogoń, równie bezradnie jak moja ofiara rzucając statkiem na wszystkie strony, gdy siła bezwładności pchała okręt w całkiem innym kierunku niż jego dziób. Obiliśmy się parę razy o góry, tyle że Asp dostał jeszcze kilka razy laserem i tym osłabiony nie przeżył kolejnego zakrętu osmalając skały kulą ognia...

No dobra - skał nie osmolił, ale kula ognia była Smile

Fajna akcja mi niestety nie udało się dorwać nikogo. Chwilowo wróciłem do szmuglowania ale pewnie jutro wrócę do Plejad
[Obrazek: 2760.png]
Odpowiedz
#54
Nie mam niestety dodatku - czekam aż będzie po 9.99 Wink Naszła mnie jednak taka myśl co jeśli te kraby się "wstydzą". Z tego co widziałem to wszyscy do nich albo strzelają albo rozjeżdżają .... czy ktoś już kiedyś próbował stanąć łazikiem w pewnej odległości i pozwolił im się oswoić? Tam musi być jakieś życie skoro cały czas produkują jakieś materiały.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#55
(24.01.2016, 19:48 UTC)Zakrecony Termos napisał(a): Nie mam niestety dodatku - czekam aż będzie po 9.99 Wink Naszła mnie jednak taka myśl co jeśli te kraby się "wstydzą". Z tego co widziałem to wszyscy do nich albo strzelają albo rozjeżdżają .... czy ktoś już kiedyś próbował stanąć łazikiem w pewnej odległości i pozwolił im się oswoić? Tam musi być jakieś życie skoro cały czas produkują jakieś materiały.

Pozdrawiam

Nom - taka to już agresywna natura ludzka - albo zysk albo zabić, nic dziwnego że tyle ras chce się nas pozbyć z galaktyki Biggrin
Odpowiedz
#56
Kto tam farmi barnacle w Plejadach:

There actually IS a use for impulse/shock mines - it will blow off all barnacle arms at once, something which other explosives like rockets do not. So it is a neat tool for barnacle farming. Unfortunatley, limpet drones won't work.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#57
To ja dorzucę jeszcze to:

http://galnetpl.blogspot.com/2016/02/nie...iczny.html

Co z tego się urodzi? Ktoś chce wykraść te barnacle?
Odpowiedz
#58
The plot thickens! Lecę tam dzisiaj. Najwyższy czas rzucić okiem na te skorupiaki.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#59
Bylem juz tam. Niestety nie mialem cargo .. a te meta-alloys po 80-90k za sztuke...
Odpowiedz
#60
Nie wiem czy było ale będzie pod ręką:

Współrzędne znalezionych skorupiaków:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...=223643326
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poszukiwania TRAPPIST-1 Morris Levy 15 16,917 01.03.2017, 12:25 UTC
Ostatni post: dasketh



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości