Fallout 4 - Horizon
#11
(05.03.2021, 16:54 UTC)Lukav napisał(a): Z nexusa, jak będę przy pc to podeślę linka,

To ja jeszcze spyta..Jak wgram moda to nie zepsuje mi tych osad,które już zbudowałem i czy nie będę musiał zaczynać gry od nowa bo już prawie kończe?
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz
#12
Musisz zacząć grę od nowa.
W teorii teoria i praktyka to to samo. W praktyce tak nie jest.
[Obrazek: 46vvVvg.png]
Odpowiedz
#13
(06.03.2021, 08:45 UTC)Kadmilos napisał(a): Musisz zacząć grę od nowa.

To zle.Chyba odpuszcze tego moda.Wczoraj sciagnolem soe pack i bawie sie w budowanie.
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz
#14
Zainstalowalem moda sim setlemens,ale nie bardzo wiem o co chodzi.Ktoś to rozpracował bo potrzebuje poradnika.
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz
#15
Sim Setlements składa się z bardzo wielu "klocków" nie wiem nawet czy sama podstawka działa sama z siebie w grze wogule...
Ja mam ich 6 - tych klocków , i ich podstawowym zastosowaniem jest to ż ena całej mapie w róznych miejscach pojawiają się mniejsze i wieksze osady ze straganami itp. więc możesz w nich też pohandlować .
Jednak wydaje mi się że za same sklepiki w tych osadach odpowiada jeden z tych klocków czyli np. sim settlements trading ( nazwa wymyślona z głowy )

No i oprócz tego masz dostęp do tych wszystkich materiałów budowlanych z których składają się te bazy.
Odpowiedz
#16
(07.03.2021, 20:00 UTC)MAGNUM354 napisał(a): Sim Setlements składa się z bardzo wielu "klocków"  nie  wiem nawet czy sama podstawka działa sama z siebie w grze wogule...

Ja mam podstawke sim setlements 2 i dwa dodatki czyli "klocki"(wasteland,vaul tec).Sama podstawka chyba też działa.Ma w końcu ponad 1gig.Jak już zauważyłem,w sim wyznacza się miejsce budowy i rodzaj budowli,samemu się nie buduje(tzn.nie tak jak w nomalnej grze).Wszystko robią osadnicy.Na początku nie mamy nawet schematów budunków.Trochę to skomplikowane i brak poradników po polsku.Jak o jakimś słyszałeś to daj link.
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz
#17
nie -wszystko na czuja robiłem Smile
Ale na bank podróżują cpo świecie spotkach inne osady - nie tylko to co wybudujesz.
Odpowiedz
#18
(08.03.2021, 15:37 UTC)MAGNUM354 napisał(a): nie -wszystko na czuja robiłem Smile
Ale na bank  podróżują cpo świecie spotkach inne osady - nie tylko to co wybudujesz.

Ja też jakoś pomału uczę się tego dodatku pomagając sobie tłumaczem z gogle,a świat to już cały oblukałem(prawie kończę wątek fabularny).Teraz skupiam się na zabawie w budowanie.
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz
#19
Jeszcze takie pytanko natury technicznej.Ile można mieć tych dodatków do sims i czy to nie spowalnia gry?
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz
#20
Mam mod workshop framework i tam jest opcja zwiększania limitu budowy.Teraz pytanie.Czy to jest bezpieczne tzn.czy nie zepsuje sobie gry albo coś w tym stylu.Szukałem w necie,ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.Potrzebuję porady kogoś kto już tego używał.
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fallout 76 - gameplay Fenyl de Lechia 14 13,840 28.05.2019, 10:25 UTC
Ostatni post: bocu
  Fallout Nevada po polsku (Fallout2). USSER-PL 3 4,151 11.09.2018, 14:24 UTC
Ostatni post: Philip Blaine
  Fallout 4 Goliat 29 25,428 31.10.2016, 08:19 UTC
Ostatni post: Robinus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości