Ankieta: Pomożecie?
Pomogę w opracowaniu buildów
Mam doświadczenie w walce z obcymi i zgłaszam się na dowódcę Winga!
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Poszukiwani eksperci w walce z Thargoidami!
#21
To może Vulture, też stoi i rdzewieje
Nie pamiętam jaki jest jego status inżynierski ale coś tam kiedyś robiłem.
Dzisiaj zrobie go na biwave + pancerz + klamoty na thargoidów.
Odpowiedz
#22
Mały recap jak to wygląda ze środka:





CMDR Elena Green
o7
Odpowiedz
#23
(08.12.2017, 07:03 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Tu się pojawia kolejny problem z cobrą bo nie założysz na nią flack canonów, bo są tylko na 3Smile moglbyś spróbować 2x missile na 2, ale nie wiem jak ze skutecznością takiego rozwiązaniaSmile

Flak jest 2AX, można dwa wrzucić i beamy na small.DO Vulture'a bym założył na multicannony 3AX albo rakiety 3AX.
Odpowiedz
#24
(08.12.2017, 10:33 UTC)Pajk napisał(a):
(08.12.2017, 07:03 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Tu się pojawia kolejny problem z cobrą bo nie założysz na nią flack canonów, bo są tylko na 3Smile moglbyś spróbować 2x missile na 2, ale nie wiem jak ze skutecznością takiego rozwiązaniaSmile

Flak jest 2AX, można dwa wrzucić i beamy na small.DO Vulture'a bym założył na multicannony 3AX albo rakiety 3AX.

Tak się tylko zastanawiam na głos - a czy którykolwiek z wymienionych statków jest w stanie wytrzymać jeden volley od swarm'a / Bazyliska?
Odpowiedz
#25
(08.12.2017, 11:25 UTC)Elena Green napisał(a):
(08.12.2017, 10:33 UTC)Pajk napisał(a): Flak jest 2AX, można dwa wrzucić i beamy na small.DO Vulture'a bym założył na multicannony 3AX albo rakiety 3AX.

Tak się tylko zastanawiam na głos - a czy którykolwiek z wymienionych statków jest w stanie wytrzymać jeden volley od swarm'a / Bazyliska?

Się obaczy Biggrin
Odpowiedz
#26
(08.12.2017, 11:44 UTC)DYoda napisał(a):
(08.12.2017, 11:25 UTC)Elena Green napisał(a): Tak się tylko zastanawiam na głos - a czy którykolwiek z wymienionych statków jest w stanie wytrzymać jeden volley od swarm'a / Bazyliska?

Się obaczy Biggrin

polecam końcówkę w/w filmiku ~20% HP tank anakondy w ~10sek zostało zjedzone
Odpowiedz
#27
A przepraszam, macie rację, nie wiem czemu sobie ubzdurałem, że flak jest na 3Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#28
@Dyoda po prostu chce sobie Cobrę wymienić na nową z ubezpieczenia - znamy te numery Smile
Odpowiedz
#29
(08.12.2017, 14:20 UTC)Pajk napisał(a): @Dyoda po prostu chce sobie Cobrę wymienić na nową z ubezpieczenia - znamy te numery Smile

trzeba było tak od razu
Odpowiedz
#30
Panowie moja Cobra pamięta czasy pierwszego konfliktu z Thargoidami, wtedy dała radę to i teraz da radę... Jak by co uciec.
Podczas CG Krutek mnie nie stracił swoim bydlakiem to może nie będzie tak źle.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości