Ankieta: Pomożecie?
Pomogę w opracowaniu buildów
Mam doświadczenie w walce z obcymi i zgłaszam się na dowódcę Winga!
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Poszukiwani eksperci w walce z Thargoidami!
#11
Bug 
Moi mili, postanowiłem wypróbować nowe bronie więc kupiłem i doposażyłem anacondę i oto efekt. Nigdy wcześniej nie udało mi się zabić Thargoida, nawet w grupie (choć było wiele walk), a teraz pierwsze podejście SOLO! I jest zabity po 11 minutach! Wyposażenie to 5,300 hulla, 1300 MJ tarcz bi-wave oraz 4 large ax-multicannons, 2 flak cannons i 2 fixed beams small.

[Obrazek: Elite_Dangerous_Screenshot_2017_12_01_23_56_05_99.png]

[Obrazek: Elite_Dangerous_Screenshot_2017_12_02_00_01_02_76.png]

Filmik z całej akcji już się wgrywa na YouTube i będzie niebawem.
Odpowiedz
#12
To co? 4-8 takich Anacond i ciśniemy Bazyliszka?

Gratulacje akcji, czekam na wideo.
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#13
Zrobiłem powtórny remanent - jedyny statek z 4xL to Anaconda (chyba, że nasz zbanowany Hetman pokaże, ile i jakich hardpointów ma T10 Defender). Czyli Galaxy Map-> Shinrarta -> Deciat -> Kuk -> Maia
Odpowiedz
#14
Raport z bitwy, czyli video!



Odpowiedz
#15
Dorzucam solówkę od siebie, ta mała latająca pchełka na sensorach to MUSKETEER w Cobrze, od 02:30 widać jak z gracją przechwytuje jedną Caustic Missile co odkryłem dopiero analizując nagranie. Wcześniej sądziłem, że to Point Defence się spisały, ale jednak nie. Od 07:00 sprawdzam teorię z discorda, że można usunąć Caustic gotując statek i to prawda. Po osiągnięciu poziomu 215% pojawił się komunikat Caustic Damage Removed.



[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#16
Wraz z @Elena Green zrobiliśmy podejście w duo do Basiliska i tak:
- Jest diabelsko zwrotny, stara trzymać się na dystans około 2 km
- Swarm podobnie, chociaż preferuje podejście od tyłu to lubi myśliwce. Jak jeden wypuścić to na kilkanaście, dziesiąt sekund do minuty jest spokój.
- 4 mocne statki z dużą siłą ognia to minumum
- Warto pomyśleć o 1 lub 2 mniejszych statkach wyposażonych tylko w Flaki do zabawy ze swarmem, wybić szarańcze do zera i czekać na następną, raczej unikać kontaktu z samym Thargoidem
- Nie zniszczyliśmy nawet 1-szego serca to nie wiadomo jak na to i kolejne zareaguje
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#17
Dzisiaj wpadłem z remanentem do Electry - praktycznie wszystkie non human grade 6. Ciekawie się robi. Anakonda już prawie, prawie gotowa.
To może @Dyoda ze swoją ulubioną Cobrą na swarmy?
Odpowiedz
#18
Obecnie mam w mojej koberce 2x imperial hammer i 2x pulsy
Zrobiona jest pod pseudopvp tzn podenerwowac większych i w nogi. Co sugerujecie na mini robaki?
Odpowiedz
#19
Tu się pojawia kolejny problem z cobrą bo nie założysz na nią flack canonów, bo są tylko na 3Smile moglbyś spróbować 2x missile na 2, ale nie wiem jak ze skutecznością takiego rozwiązaniaSmile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#20
Myślę, że dobrze opancerzony Python z flackami byłby dobry na same swarmy. Dużo zwrotniejszy niż andzia. Trzeba by było wypróbować winga dwa Pythony (swarm) + dwie andzie (robal). Ewentualnie po dwa wingi 4 osobowe. Ale tu już ciężko z koordynacją czasową.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości