Ankieta: Pomożecie?
Pomogę w opracowaniu buildów
Mam doświadczenie w walce z obcymi i zgłaszam się na dowódcę Winga!
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Poszukiwani eksperci w walce z Thargoidami!
#41
ups...
Ktoś się wybiera pomachać szabelką?
Odpowiedz
#42
(30.06.2018, 12:26 UTC)Pajk napisał(a): ups...
Ktoś się wybiera pomachać szabelką?

Ja mam w planach dopiero złożyć statek, ale najpierw muszę podreperować budżet - więc ciułam CG w tym tygodniu Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#43
Też chenite pomacham
Odpowiedz
#44
Ja jutro chętnie w zależności od pory dnia, muszę pofotografować te nowe skauty Smile
Odpowiedz
#45
Jakby mi termin pasował też chętnie pobawię się w
Cytat:pju pju Thargoidu
[Obrazek: 89334.png]
Odpowiedz
#46
(30.06.2018, 15:08 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Ja mam w planach dopiero złożyć statek, ale najpierw muszę podreperować budżet - więc ciułam CG w tym tygodniu Smile

Stan w Honir outbreak - basic meds chodzą po 5k/T - jak Ci się znudzi CG to zapraszam - niestety, Cutter nie wyląduje, ale python z 276T ładowności bez problemu.
Odpowiedz
#47
Jak ktoś by walczył to weźcie mnie na pokład, daję w zamian jednego pipsa energii, to sporo Smile (a sam popstrykam zdjęcia)
Potłukłem trochę skautów w Deciat, zarobione na 10 zestrzelonych 100k w sumie, rachunek za naprawy kadłuba 190k...
Odpowiedz
#48
Jak już mówimy o scoutach, to czy ktoś z Was ma statek przeznaczony do szybkiego ich eliminowania?
Wrzuciłem prośbę o pomoc w optymalizacji mojego loadoutu na reddicie, ale dosłownie nikt nie potrafił żadnego konkretu podać Sad

A chodzi mi o to, jaki statek z jaką konfiguracją potrafi w jak najkrótszym czasie (średnio) eliminować scouty - ktoś może mi doradzić?
Najlepiej z Waszymi czasami, bo trudno tylko bazowac na wrażeniach (tym bardziej, że różnice są czasem między 15 a 30 sekund).
Odpowiedz
#49
Ja mam Anakondę z 4ma multicannonami AX 3E na turretach i działa do bardzo dobrze, czasu nie mierzyłem niestety, ale na pewno bliżej 15 niż 30 sekund. Ona jest za mało zwrotna do takiego zestawu wieżyczek, więc trzeba by jakiś build ze zwrotniejszym statkiem pod to zrobić.
Odpowiedz
#50
A mógłbyś prosze zmierzyć dla kilku? Bo rzecz w tym, że mi też się wydawało, że to krótko, ale rozrzut potrafi być spory, jak pisałem, a średnia mi wyszła 22 sek.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości