Łowiecka expedycja do Sagitariusa
#11
@Łowca, kiedy się wybierasz?
ASP mi się kurzy na krótkich dystansach w bańce, jak już jest więcej jak 1 pilot to będzie lepiej się leciało Smile i jeszcze to że nie byłem niedaleko Sag'a z lenistwa
[Obrazek: p0nJHNW.png] 
Odpowiedz
#12
(13.11.2017, 15:15 UTC)Kethrax napisał(a): @Łowca, kiedy się wybierasz?
ASP mi się kurzy na krótkich dystansach w bańce, jak już jest więcej jak 1 pilot to będzie lepiej się leciało Smile i jeszcze to że nie byłem niedaleko Sag'a z lenistwa

Ketrax ja wystartowałem o godzinie trzynastej , wiec jak chcesz wpaść to zapraszam i jak coś daj frien chyba że juz mnie masz Wink
Odpowiedz
#13
Wlasnie wracam z SagA, jeszcze niecale 10k LY. Lacznie wyprawa do Colonii i SagA zajela ponad miesiac chyba. Lece jak niektorzy wiedza Pytonem ze skokiem nieco ponad 17LY. Juz przebilem sie przez pasy brazowego g..a czyli brazowych karlow. Zaczyna dopadac mnie nuda, ale juz blizej niz dalej. Mysle czy nie warto bylo by na nastepna wycieczke zamiast Pytona nie zabrac Orki, co myslicie?
P.S. wiem ze anaconda nadaje sie do wycieczek, ale chcialem cos innego
Odpowiedz
#14
(13.11.2017, 17:59 UTC)PanTwardowski76 napisał(a): Wlasnie wracam z SagA, jeszcze niecale 10k LY. Lacznie wyprawa do Colonii i SagA zajela ponad miesiac chyba. Lece jak niektorzy wiedza Pytonem ze skokiem nieco ponad 17LY. Juz przebilem sie przez pasy brazowego g..a czyli brazowych karlow. Zaczyna dopadac mnie nuda, ale juz blizej niz dalej. Mysle czy nie warto bylo by na nastepna wycieczke zamiast Pytona nie zabrac Orki, co myslicie?
P.S. wiem ze anaconda nadaje sie do wycieczek, ale chcialem cos innego

PanieTwardowski76 na nude najlepsza jest muzyka polecam jakieś radio sobie włączyć , jeśli masz skanery i SRV polecam zrobić sobie gdzieś przystanek , zebrać materiały , pogapić sie na jakaś planete innymi słowy znaleść sobie jakieś kreatywne zajecie , Orka,Beluga jak cie rajcują to bierz któryś z tych statków zrób sobie FSD dodaj jakieś zbiorniki paliwa i ruszaj , co sie bedziesz kisił w bańce dodaj mnie do friend chętnie popatrze sobie gdzie sie znajdujesz w Galaktyce a może nawet umówimy sie pod jakaś gwiazda i sie browara napijemy , bo zabralem z soba troche alkocholu  Biggrin
Odpowiedz
#15
Muzyka pomaga, czasem YT tez, ale latwo sie zagapic. Dodatkowo zawsze na pokladzie jest pivo, na razie dolece na jameson memorial i wyklepie statek u pana zdzisia
Odpowiedz
#16
(14.11.2017, 06:08 UTC)PanTwardowski76 napisał(a): Muzyka pomaga, czasem YT tez, ale latwo sie zagapic. Dodatkowo zawsze na pokladzie jest pivo, na razie dolece na jameson memorial i wyklepie statek u pana zdzisia
ja do stacji z ładnymi kobietami mam 17 tyś lat , poza tym mam plana obczaić Biggrin  jakieś misje Wink
Odpowiedz
#17
Oto pierwszy raport z podróży , jak widać na zdjeciach zbliżam sie do jakiejś gromady gwiazd , wyglada to bardzo ładnie  Biggrin [Obrazek: EPZoX1x.jpg][img]blob:https://imgur.com/76c4a6dd-7ef8-4cbe-8b4a-4e8a04f687b2[/img]
[img]blob:https://imgur.com/76c4a6dd-7ef8-4cbe-8b4a-4e8a04f687b2[/img]
[img]blob:https://imgur.com/76c4a6dd-7ef8-4cbe-8b4a-4e8a04f687b2[/img]

[Obrazek: 7BZBUES.jpg]

[Obrazek: gBISAVN.jpg]

[Obrazek: jnt02eK.jpg]
Odpowiedz
#18
Wlasnie wrocilem z SagA, Pytonik dal rade.
Odpowiedz
#19
Boże jakie to piekne ,dla was to pewnie kolejna planeta ale dla mnie to piekny świat  na którym chciałbym wylądować , rozbić obóz , założyć placówke wystrzelić boje komunikacyją i przejść sie po tym świecie dla czego dla czego Frontier mi to robi ? tak niewiele brakuje abym mógł tu wyladować dla czego ???
[Obrazek: shpTj23.jpg]

tak blisko tak blisko ....!!!
[Obrazek: jhZLl4V.jpg]

pragne tu wylądować ale nie moge....
[img]blob:https://imgur.com/afab54e4-0d91-45c7-abd4-6ab52aed4422[/img][Obrazek: 2iOgF1e.jpg]
Odpowiedz
#20
Ładne ujęcia! Kto wie, może nadejdzie dzień kiedy Frontier pozwoli nam wszędzie lądować... Smile Wytrwałości na trasie, i wielu jeszcze ładniejszych znalezisk! Smile
"Heavier than a star, no place is too far

Not even space and time can touch this ship of mine"


- Keldian, "F.T.L."

Galnet  "Echo Przestrzeni"
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości