Takie tam pitu pitu
#1
Coś tam czasem dłubię w FL Studio. Ponieważ nie mam muzycznego wykształcenia ani nigdy nie grałem na żadnym instrumencie, nigdy nie czułem się zbyt pewnie z efektami własnych zmagań w tej materii. Ale dziś stwierdziłem, że podzielę się z Wami tym co udało mi się sklecić. Oto  efekt  moich ostatnich prób skomponowania czegoś, co da się posłuchać przemierzając bezkresna pustkę galaktyki. Krytyka (konstruktywna Smile  ) mile widziana.
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#2
eee... calkiem niezle. Tak se kliknalem z mysla sugerowana tytulem, ze jakis "sebix" z cyklu janusze i sebixy Tongue, cos tam nastukal pitu pitu umca umca i bedzie szybko, a tu klimatyczny niezly utworek. Slychac chyba duzo Jean Michel Jarre? To w pozytywnym tego sensie. Moze troche bym sie przyczepil do takiego przejscia, ktore jest po tym lagodnym wstepie i wchodza jakies traby, troche dla mnie za mocno jakos. Zreszta, po co gadac, fajnie sie tego slucha.
Odpowiedz
#3
Przyjemne to pitu pitu! Biggrin Fajnie się słucha, może taka uwaga - głosy trochę ciszej, może dodać im lekkiego reverbu - całość to taki przyjemny ambient. Gdzieś w 1:13 nakłada się kilka głosów (dwa?) fajnie może by to wyszło, gdyby tutaj dać głębszy pogłos wyciszając stopniowo (fade out?) te głosy... Nie wiem, też się zupełnie nie znam, ale po laicku powiem - super! Biggrin
[Obrazek: 70464.png]
Odpowiedz
#4
Tej, jak to tak, nigdy na niczym nie grałeś a takie ładne harmonie? Biggrin Nie moje klimaty muzycznie, ale zdecydowanie doceniam wykon Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#5
Seba, jednak trochę wczułeś się w temat Biggrin Biggrin 
Masz repa, fajnie się słucha.
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz
#6
Bardzo fajny kawałek! Pamiętam, że mieliśmy się spiknąć na wymianę doświadczeń, ale po wysłuchaniu tego mam wrażenie, że to bardziej Ty będziesz uczył mnie Biggrin

Z mojej strony tylko jedna uwaga - IMHO za dużo tych głosów, trochę odciągają uwagę od samej muzyki - a ta jest super, fajnie się płynie przez ten kawałek. Mnie zabrało. Tylko te głosy trochę wybijały mnie z muzycznego transu.

+rep!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#7
przypomina mi ten kawalek Public Service Broadcasting 
https://www.youtube.com/watch?v=It42TsD7_sI
https://www.youtube.com/watch?v=wY-kAnvOY80   Smile
nie mniej jednak przyjemne, lubie te klimaty
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#8
Podoba się Smile
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#9
Bardzo klimatycznę. Thargoidy już pewnie zamawiają preordery ;Wink

Pozdrawiam imięnnika!

Sebix power!
Odpowiedz
#10
Odsłuchałem do końca jest klimacik fajne.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Takie tam na palec rozmiar 19 Kriztozz 4 6,178 17.08.2018, 22:10 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  Tu i tam z obiektywem Baton 33 40,152 03.07.2018, 04:44 UTC
Ostatni post: Baton
  coś tam mi się znowu spłodziło Elena Green 4 5,725 26.06.2017, 06:05 UTC
Ostatni post: Baton



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości