Takie tam pitu pitu
#11
Coś tam ostatnio sobie znowu wybrzdąkałem  Smile w FlStudio. Efekt tutajSmile
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#12
Seba, wyrabiasz się Rolleyes
Naprawdę świetne.
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz
#13
Linia basu jest nieco nierytmiczna, ale generalnie wpada w ucho.
Odpowiedz
#14
(11.06.2018, 21:43 UTC)LeWaR napisał(a): Linia basu jest nieco nierytmiczna, ale generalnie wpada w ucho.

Jeśli piszesz z punktu widzenia osoby siedzącej w temacie, to chętnie przyjmę kilka cennych porad. Smile Jestem, jak już  wspomniałem amatorem i moja wiedza o muzyce, rytmice, progresji akordów itp . została  w dużej mierze nabyta podczas prób skomponowana czegoś, co da się posłuchać bez skrzywienia. Jest wielce prawdopodobne, że popełniam szkolne błędy, które profesjonalista rozpoznaje na pierwszy rzut ucha Smile
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#15
Jestem laikiem. Przyjemnie sie slucha, bez jakies ochow i echow, dobre na tlo podczas pracy. Tylko molo by byc dluzsze.
Odpowiedz
#16
A dla mnie za wolno sie rozbujowywuje. 2.27 uciales jeden werbel, lub wstawiony nie w tempo (do wyboru). 2:05 zamien miejscem z 1:00 uzyj tego fragmentu do jakiegos przejscia melodycznego albo w ogole do zakonczenia i bedzie miodek :> zdaniem laika ofc Smile
Odpowiedz
#17
Dla uczczenia czwartej rocznicy istnienia TWH wysmażyłem kolejny kawałek w  FL STUDIO. Jak zawsze proszę o wyrozumiałośc dla własnej amatorszczyzny i o konstruktywną krytykę. :Smile BTW, Mam wrażenie, że Sound Cloud nieco obcina jakość, więc gdyby ktoś chciał,  to utwór tutaj jest do zassania  tutaj jako plik  typu *.flac.  Miłego słuchania Smile
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#18
Trzecie Wink

W imieniu TWH dzięki za urodzinowy kawałek! Już nawet wiem, jak go wykorzystam Biggrin

Fajny ten lead synth. Świetnie zagospodarowana przestrzeń dźwiękowa - na wszystkich częstotliwościach coś się dzieje. To jest coś, czego ja nigdy nie potrafiłem i naprawdę zazdraszczam umiejętności!

Widzę to w filmie z wyścigów Mamb w kanionach Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Takie tam na palec rozmiar 19 Kriztozz 4 6,178 17.08.2018, 22:10 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  Tu i tam z obiektywem Baton 33 40,149 03.07.2018, 04:44 UTC
Ostatni post: Baton
  coś tam mi się znowu spłodziło Elena Green 4 5,725 26.06.2017, 06:05 UTC
Ostatni post: Baton



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości