Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie dot. Display Windowed
#1
Waszmościowie Husarze.....
Niestety na moim AiO jestem zmuszony nieco pomniejszyć pole do zabawy i grać w opcji Windowed.
I tu moje pytanie....  ten biały pasek na górze  ( Elite Dangerous CLIENT ) ...  bije skubaniec po oczach...
czy ktoś  sobie z nim poradził i zamienił go na czarny  (względnie inny ciemny ) ??
czy to się w ogóle da zrobić w Win10 ?? grzebię w personalizacji ekranu...  i nic nie mogę znaleźć
[Obrazek: 134513.png]


[Obrazek: 134513.jpg]
Odpowiedz
#2
Możesz globalnie zmienić kolor aktywnej belki tytułowej okna w win10. wcześniej trza było klepać w rejestrze, od najnowszej chyba łaty 1709 ustawiasz to sobie w personalizacja/kolory - pokaż kolor wiodący na nast. powierzchniach - zaznaczasz paski tytułu.
Odpowiedz
#3
Gerciowski... dziękuję

Kiedyś w starych Windowsach ta opcja była łatwiejsza do znalezienia.
Nawiasem , można było zrobić z paskami, przyciskami prawie wszystko co się chciało.
Łącznie z cieniowaniem kolorów i zmianą wielkości.

A teraz... byłem w personalizacji ekranu i nie znalazłem...
Jakoś dopiero Twój post zmusił mnie do ponownego "przegrzebania".
Ale chyba rzeczywiście to przyszło z jakąś "łatą", bo jakiś tam czas temu ,
straciłem cały weekend na grzebanie zamiast granie Biggrin

rep leci Smile
[Obrazek: 134513.png]


[Obrazek: 134513.jpg]
Odpowiedz
#4
Ja to robiłem w 10tce zawsze na piechotę, teraz w końcu dodali opcję w ustawieniach. Może za parę wersji można będzie więcej ustawiać. No i zawsze możesz zpatchować za pomocą chociażby uxtheme i zmienić całą kompozycję systemu na jakiś ciemny temat np numix.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Spadki FPS w windowed mode Kyokushin 8 10,393 03.07.2017, 22:08 UTC
Ostatni post: Xenderr



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości