The Dead End's Circumnavigation Expedition
#11
Nie wiem czemu byłem przekonany, że lecicie w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara. Mi się to zawsze wydawało naturalnym kierunkiem okrążania galaktyki, poruszając się wzdłuż ramion. To tylko moje odczucie i nic nie wnosi do tematu Biggrin.
Odpowiedz
#12
Superszacun. Może kiedyś za kilka lat - będę przyglądał się dziennikom. Powodzenia komandorze!
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#13
Nie zapominajcie sprawdzać ejecta craters w mgławicach, zajmuje tylko 2 minuty Smile
Odpowiedz
#14
Aktualnie planuję jak się dostać do kolejnego waypointu w systemie 3 Geminorum 

Po drodze odkryłem pierwszego "ziemniaka" w tej podróży
[Obrazek: DhUZ9Jn.png]

a wczorajszy dzień spędziłem na zbieraniu surowców do jumponium

[Obrazek: kkDlJ7j.png]
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
#15
Przez ostatnie parę dni, przez kłopoty w RL, nie miałem w ogóle głowy do grania, jednak dziś po kolejnym przeanalizowaniu dalszego planu zdecydowałem się na powrót do najbliższej bazy z usługą Outfittingu i "odchudzenia" mojej kondy. Według moich planów skok maksymalny ma mi się zwiększyć z 48 na 60LY, co pozwoli na skuteczniejszą dalszą eksplorację. Relacja z dalszej podróży po powrocie do systemu z którego zawracam.
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
#16
Prawie tydzień zajął mi powrót do "cywilizacji", odchudzenie statku i dolot do kolejnego basecamp'u, który znajduje się w systemie 3 Geminorum.

Aktualny build "Boskiej Joanny": https://eddp.co/u/TX1gGa79

Po drodze można spotkać szczątki śmiałków, o których słuch zaginął:
[Obrazek: JnNzf8w.png]

Kolejny piękny earth-like:

[Obrazek: 7f7TC1a.png]

I urzekający Ammonia-World:
[Obrazek: JJEmQRI.png]


Przed wyruszeniem w dalszą drogę trzeba nazbierać materiałów do jumponium:

[Obrazek: K94kHuB.jpg]
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
#17
Gratki, czekam na dalszą relację Smile.
Odpowiedz
#18
Trzy dni spędziłem na pobliskich planetach w celu skompletowania zapasów surowców pozwalających mi na skorzystanie z 150 skoków z wykorzystaniem jumponium (po 50 każdego rodzaju)

[Obrazek: LGU62P6.png]

Na jednej z planet z oddali zaciekawił mnie cień rzucony na powierzchnię, jednak po dokładnym go zbadaniu nic nie znalazłem. Może to zabrany zapas "Świńskiego Ryja" wpływa na mą percepcję?

[Obrazek: uLcpaVH.png]

Wreszcie przed 10 dniami wyruszyłem w podróż do kolejnego punktu mojej wyprawy, czyli systemu Angosk DL-P d5-0 znajdującego się w odległości 23 206,54 LY. Na pokonanie tej odległości potrzebowałem 465 skoków. 



Cytat:Angosk DL-P d5-0 został odkryty przez komandora Allitnil'a 19 Maja 3301 roku i w erze "przed-jumponium" i "przed-inżynierami" był systemem najdalej oddalonym od centrum galaktyki, do którego dzieli go odległość 45 058 LY. System ten został nazwany przez społeczność Distant Angosk



Widok na galaktykę z tej odległości:
[Obrazek: 6nTCwx4.png]


Do tej pory w ekspedycji przeleciałem 40 279,27 LY
[Obrazek: dPVas8R.jpg]


W odległości tylko 330 LY znajdował sie kolejny punkt wyprawy Angosk OM-W d1-0

Cytat:Angosk OM-W d1-0 został odkryty także przez komandora Allitnil'a 3 Stycznia 3302 roku i, z odległością 45 374LY, jest aktualnie systemem najdalej oddalonym od Saggittarius'a A*. System ten został nazwany przez społeczność Sepositus Beacon
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
#19
Wow! Mega szacunek! Toz to wyprawa życia Smile

Nie powiem, narobiłeś mi smaki na eksplorację!

Z niecierpliwością czekam na dalsza relacje!

Zdravim
Odpowiedz
#20
Powodzenia w dalszej drodze. Czekam na kolejną relację. AVE
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [LORE] Landscape Expedition - Wyprawa Krajobrazowa Wojciech Dannyboy 0 157 18.10.2023, 15:30 UTC
Ostatni post: Wojciech Dannyboy
  Small World Expedition 3 USSER-PL 1 4,034 21.04.2018, 12:21 UTC
Ostatni post: Kuba Wolf
  Beagle Point Expedition Pitek_pl 41 46,502 24.02.2018, 08:34 UTC
Ostatni post: MUSKETEER



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości