Red Dead Redemption 2
#31
na bank bedzie tak, ze kupisz prosiaka tylko dla RDR2 a skonczysz na tym, ze bedziesz mial cala biblioteke gier Wink

Bo jakby nie bylo, nic nie przebije komfortu kanapy i kontrolera w lapie.


Zeby nie bylo offtopu, powiem tylko, ze MP w RDR2 jest na tym samym poziomie co SP. Co tam sie dzieje, to po prostu poezja....
Odpowiedz
#32
(29.11.2018, 11:29 UTC)Scarlet Yuri napisał(a): Ja właśnie tak zrobiłem i nie żałuję

Kupiłeś PS4 specjalnie dla RDR? :p 

(29.11.2018, 11:34 UTC)Pueblo napisał(a): na bank bedzie tak, ze kupisz prosiaka tylko dla RDR2 a skonczysz na tym, ze bedziesz mial cala biblioteke gier Wink

Bo jakby nie bylo, nic nie przebije komfortu kanapy i kontrolera w lapie.


Zeby nie bylo offtopu, powiem tylko, ze MP w RDR2 jest na tym samym poziomie co SP. Co tam sie dzieje, to po prostu poezja....

Tak się składa, że obecnie jestem w delegacji i mam tylko monitor ;P. Poza tym szczerze to wolę grać przy biurku, niż przed TV. xD

RDR2 kusi Tongue.
Odpowiedz
#33
(29.11.2018, 11:43 UTC)Xeonary napisał(a):  Poza tym szczerze to wolę grać przy biurku, niż przed TV. xD

Tez tak kiedys mowilem i zobacz co sie stalo Smile
Odpowiedz
#34
Dobra przekonaliście mnie biorę. Tylko zastanawiam się, czy mogę gdzieś kupić poza Amazon.co.uk żeby było na jutro? Amazon droższy o 50 funtów niż gdziekolwiek indziej ;(. Ofc zamawiam w UK.
Odpowiedz
#35
Nvm. Kupiłem w Amazonie. Jutro cisnę ;>
Odpowiedz
#36
[Obrazek: FQR.gif]
Odpowiedz
#37
Będzie ktoś z Was grał w RDR2 Online? Chętnie pogram, przy okazji postreamuję. Smile
Odpowiedz
#38
(29.11.2018, 14:42 UTC)Xeonary napisał(a): Będzie ktoś z Was grał w RDR2 Online? Chętnie pogram, przy okazji postreamuję. Smile

Z tego co czytałem, to jest podobny grind do tego z GTA Online. Oczywiście można go przeskoczyć, jeśli masz $$$.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#39
(29.11.2018, 15:03 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a):
(29.11.2018, 14:42 UTC)Xeonary napisał(a): Będzie ktoś z Was grał w RDR2 Online? Chętnie pogram, przy okazji postreamuję. Smile

Z tego co czytałem, to jest podobny grind do tego z GTA Online. Oczywiście można go przeskoczyć, jeśli masz $$$.

Na pewno przetestuję. Świat jest piękny. Jeśli tylko PVP będzie dobre to dla mnie idealna gierka. Zawsze grając w Wiedźmina marzyłem o tym, żeby gra miała mutli i żebym miał cel pobiegać dłużej po tym świecie. Mam nadzieję, że dokładnie tak zadziała na mnie RDR Online Wink.
Odpowiedz
#40
czy jest grind?

Nie powiedzialbym.

Na bank jest ciezko zdobyc kase, ale to akurat wychodzi tej grze na dobre.

Sam multi bardzo przypomina singla, tyle ze z coopem Smile



PS. I nie, nie mozna tego przeskoczyc jak masz $$$$. A przynajmniej na razie nie ma opcji zeby placic realna kasa
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Children of dead Earth riddingWithDeath 0 2,152 22.08.2019, 12:28 UTC
Ostatni post: riddingWithDeath
  Left 4 Dead Reinrk van Dall 3 3,326 08.02.2016, 10:29 UTC
Ostatni post: DamianRoman



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości