Divinity 2 orginal sin
#11
My z 2m1r zaczelismy wczoraj fabule, takze zapraszamy sa jeszcze 1-2 miejsca.
Odpowiedz
#12
(05.10.2017, 10:09 UTC)Qasz napisał(a): My z 2m1r zaczelismy wczoraj fabule, takze zapraszamy sa jeszcze 1-2 miejsca.

Tez zaczołem , niestety na wersji uhm "testowej"  Biggrin
pewnie nie zabangla z waszą Smile
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#13
(06.10.2017, 16:00 UTC)Yata_PL napisał(a):
(05.10.2017, 10:09 UTC)Qasz napisał(a): My z 2m1r zaczelismy wczoraj fabule, takze zapraszamy sa jeszcze 1-2 miejsca.

Tez zaczołem , niestety na wersji uhm "testowej"  Biggrin
pewnie nie zabangla z waszą Smile

Mozna by sprawdzic Wink
Odpowiedz
#14
Jest pieknie. Stwierdzam ze DOS 2 jest wybitnie dobra o ile nie najlepsza  w kategorii klasycznego rpg.
Po kilku wieczorach osiagnolem lv 8 i ucieklem z wyspy Fort Joy. Act 2 rozpoczol sie znowu na lodzi.
Zostalem sam a druzyna miala sporo epickiego lootu, pytanie czy zrobic cofke save i zabrac co lepsze czy tez jest mozliwosc odzyskania druzyny grajac dalej ??

Internetow nie czytam ,celowo.
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#15
Jak by ktoś czekał na wersję PL - to już jest.
https://www.gog.com/game/divinity_original_sin_2
Odpowiedz
#16
(21.11.2017, 07:25 UTC)Yata_PL napisał(a): Jest pieknie. Stwierdzam ze DOS 2 jest wybitnie dobra o ile nie najlepsza  w kategorii klasycznego rpg.
Po kilku wieczorach osiagnolem lv 8 i ucieklem z wyspy Fort Joy. Act 2 rozpoczol sie znowu na lodzi.
Zostalem sam a druzyna miala sporo epickiego lootu, pytanie czy zrobic cofke save i zabrac co lepsze czy tez jest mozliwosc odzyskania druzyny grajac dalej ??

Internetow nie czytam ,celowo.

Ja zarówno w 1 i 2 grałem z kumplem. Niestety część pierwsza podobał mi się znaczenie bardziej. Walka była lepsza, bardziej interesująca i wymagająca. Fabuła w dwójce jest może lepsza, ale niestety gra znudziła mnie po 80 godzinach. Kumpel dokończył solo, a ja próbuje się do niej zebrać bo powiedział że hisotria jest ciekawa...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości