W jakie gry gracie na konsolach oprócz elitki?
#81
Niedlugo wychodzi gra A Way Out. Jest to gra nastawiona w 100% na kooperacje. Polega na ucieczce z wiezienia i ukrywaniu sie poza nim. Jesli ktos lubi takie klimaty to zapraszam do wspolnej gry na ps4, zamierzam kupic po premierze
Odpowiedz
#82
(24.02.2018, 09:35 UTC)Kempus_ napisał(a): Niedlugo wychodzi gra A Way Out. Jest to gra nastawiona w 100% na kooperacje. Polega na ucieczce z wiezienia i ukrywaniu sie poza nim. Jesli ktos lubi takie klimaty to zapraszam do wspolnej gry na ps4, zamierzam kupic po premierze

Zapowiada się ciekawie ale z kupnem po premierze się wstrzymam,bo ostatnio gry w dniu premiery są niegrywalne
                                                        [Obrazek: QtSCvGW.png]               

                                                        
Odpowiedz
#83
Oj tam niegrywalne - nieskończone Wink ja w międzyczasie czasem odpale Far Cry Primala. Dla mnie najlepszy z wszystkich które ogrywałem. Tak serio to ogrywa go żona, ale klimat woisał się w moje preferencje.
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#84
Generalnie Exy czy to z XO, czy PS4.
Obecnie remake shadow of the collosus.
[Obrazek: 43414.png]
Odpowiedz
#85
ja mam w domu PS3 więc Elitka odpada . Jedyne co mi pozostało to Gran Turismo 5 i 6 , GTA 5 ( nieaktualizowana już - w sumie co za chamstwo ) i te Sport champions 1 i 2 jeśli dzieci maja dobry dzień i chcą pograć z tatą Smile
Odpowiedz
#86
Ostatnio LEGO Hobbit z dziećmi na Xbox 360, polecam , gra się świetnie.
Odpowiedz
#87
(25.02.2018, 21:30 UTC)Galactic Trader napisał(a): Ostatnio  LEGO Hobbit z dziećmi na Xbox 360, polecam , gra  się świetnie.

A widzisz - mam Hobbita i LoTR LEGO na ps3! Tak juz jakies 2 lata i nie moge sie z tym ogarnac. Trzeba wreszcie ograc
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#88
A Way Out ograne, boże jaki spoko tytuł, jak ktoś wcześniej wspominał że nie brać na premierę bo będzie masa bugów to srogo się pomylił, gra nie ma żadnej łatki day one, tytuł dopracowany i mocno stawiający na fabułę, z kumplem co chwilę kopara na podłodze, masa nawiązań do popkultury, zajefajne mini gierki Smile no i jedno z mocniejszych zakończeń gier w ostatnim czasie jak dla mnie. Na tema zakończenia można by się rozpisać ale by trzeba było mocno spoilerować Tongue

Osobiście grałem przez sieć, ale mocno polecam granie we dwóch/dwoje na kanapie przed TV. Dla grających przez sieć takie info dla posiadaczy PS4 (nie wiem jak na PC i XO) wystarczy że jedna osoba będzie miała kopie gry, a druga pobierze triala z PS Store i będzie mogła ukończyć cała grę z kumplem który ma pełniaka, jedyny haczyk to wymagany aktywny PS Plus no i brak możliwości wbijania Trofeów w grze przez osobę z Trialem.

Za stówkę naprawdę warto!!! Zwłaszcza że pudełko z grą można odsprzedać dalej Smile aha warto ukończyc grę dwa razy bo jest kilka możliwych ścieżek ukończenia tytułu.

Tytuł można ukończyć zarówno w 6h jak i 10h wszystko zależy jak grasz.
Odpowiedz
#89
Po swietach moze zdecyduje sie ja kupic to mozna popykacWink
Odpowiedz
#90
Ja swego czasu kupilem dwa remastery. Jeden Wipeout Omega Collection (stara miłość nie rdzewieje£ trafiła w moje łapska i chwile pograłem, ale ED było ważniejsze. W sobote miałem znajomych u siebie więc ograliśmy tytuł w standardowym splitskrinie. Piękna grafika, Trasy i statki do odblokowania, trzy Wipeouty w 1 i miód malina jak zza dawnych lat. Minęło kilka godzin, znajomi sobie poszli a ja całą niedziele spędziłem na odblokowaniu większości contentu. Gra warta każdej złotówki.

Drugi tytuł który spreorderowałem był Burnout Paradise. Tak, wiem - kolejny remaster, ale to tytuł którego wcześniej próbowałem „na wyjeździe”. Grafika mogła być lepsza, ale kurcze fajna gra do odmóżdżenia się pomiędzy grindem w ED.

A niedługo Kratos w God of War...
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chętni do gry. Zalurinho 62 74,227 26.07.2022, 16:11 UTC
Ostatni post: BanaNo1984
  ED na PS5 Kromeq 8 4,019 08.09.2021, 16:26 UTC
Ostatni post: kris750PL
  Promocje i okazje na konsole BADDOG1978 34 57,318 20.12.2019, 08:16 UTC
Ostatni post: samix
  gdzie zapisuje save na ps4 ? panatha1975 11 22,132 09.08.2019, 05:40 UTC
Ostatni post: szkodi
Exclamation Bug z crashowaniem gry w SRV naprawiony! Mathias Shallowgrave 6 11,263 12.12.2018, 06:09 UTC
Ostatni post: Pepemag



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości