W jakie gry gracie na konsolach oprócz elitki?
#31
@tomekkrip

Nie gralem w pctowa wersje wot, na konsolowej od poczatku prawie, sporo ponad 20k bitew i 3.5 roku bo zaczynala na x360. Problem jest w tym ze ksiegowi postanowili zbyt mocno maczac paluchy w grze, ucinane sa projekty i pomysly a glowny cel to zwiekszyc dochody, wiec jak posales wincej premek, grubszy pancerz by trzeba bylo walic z amunicji premium. Mam od dawna KW5 i jak kiedys to byla swietna zarabiaczka to obecnie na zwyklej amunicji to mkzesz sobie postrzelac na poligonie 169 penetracji na 8 tierze bylo juz bardzo slabo kiedy ja kupowalem, obecnie na swoim tierze ma pojazdy ktorym trudno zaszkodzic a co dopiero mowic gdy wywali na 9 tier i masz solowke z japonskim HT lub niemieckim, wiec mysli sobie WG ze czlowiek ske zdenerwuje i kupi lepsza premke potem znowu pogrzebia wiec bedzie musial kupic kolejna. Ale nie zamierzam pomagac im realizacji tego chytrego planu. Tak samo kiedys kupilem AMX Chaffie, bardzo fajny LT 6 tieru, w dodatku z ogromnym bonusem do szkolenia zalog dwu nacji. Losowany na 6 tier masakruje wszystko, i gra sie genialnie do losowan na 8 tiery... i tak bylo do czasu gdy byl w sklepie, a potem widzialem tylko 9 i 10 plus mapy miejskie. Tak to jest 6 tier z losowaniami +4. Obecnie jak kiedys bylo ich pelno dzis to bialy kruk prawie bo nikt nim niechce grac przy takich atrakcjach, bo co za frajda wracac do garazu w kilka sekund po wykryciu, smoki z 10 tieru zdejmuja go czesto samym podmuchem strzalu od razu, srednie na dwa strzaly w dodatku widza lepkej sa szybsze i maja standardowa amunicje podkalibrowa wiec prawke nke trzeba odkladac wyprzedzenia przy strzelaniu takimi pociskami. A twoja lufka jest zbyt slaba by przebic co twardsze pojazdy nawet strzelajac im w dupcie pociskami premium.
Ile raxy mozna sie zatem dawac zlapac na taki numer? I dlatego przestalem kupowac a obecnie i grac w te gre
Odpowiedz
#32
Ostatnio to tylko wciągnęło mnie Stardew Valley na Switchu, na Prosiaku nie chwyciło mimo, że jestem ogromnym fanem Harvest Moon, mam już 35h wbite i bardzo ładnie można połączyć Elitke z Stardew t tym samym czasie Smile Ogólnie mam ograne wszystkie nowości ( z powodu pracy ) co za tym idzie rzadko przypada mi gra tak mocno, że poświęcam jej tyle czasu :>
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz
#33
Oj Stardew to jest bagmo ktore wciaga jak Elitka. Bylem fanem Harvest Moona wiec kiedy to wszylo na oonsole to spedzilem na tym tytule dziesiatki godzin. Zona tez Wink a ona nigdy konsoli nie tyka
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#34
Co więcej SW to kopia najlepszej części HM Back to the nature Biggrin
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz
#35
Tak jest, ale Harvest Moona niby na konsole chcieć im się robić nie chciało, bo to "niedochodowa" zabawa Wink Ależ się przejechali... Ja w mięszyczasie jak chwilowo zmęcze się ED próbuje zbijać "kupke wstydu". Teraz na celownjku Far Cry 3,4 oraz Murdered: Soul Suspect
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#36
To ja mam w tej chwili tak

Destiny
Battlefield 1
Ghost Recon
Forzy
Fallout 4
Gears 4
Mass Effect
[Obrazek: 53912.png]
Odpowiedz
#37
Ghost Recon byl kozacki - zrobilem na 100% i mysle czy moze gdzies kolo awiat nie kupic dodatkow. Gral ktos cos?
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#38
Jak mówimy o Wildlands to ponoc sa takie sobie

Niedawno wyszedł tryb PvP i muszę go wypróbować i jakies Tiery wprowdzili
[Obrazek: 53912.png]
Odpowiedz
#39
World of Tanks Console a wlasciwie WG postanowilo zamknac forum polskie, niemieckie, czeskie, francuskie itd z dniem 26 pazdzieenika.
Takiej glupoty juz dawno nie widzialem, wsadzili kij w mrowisko, takiego wiadra pomyj rzucanego na WG nie widzialem na forum nigdy i w z tylu ludzi, wlasciwie to pojawiaja sie lidzie ktozy nigdy nie pisali by dorzucic swoje. Banami nikt sie nie przejmuje i jedzie ostro.
Odpowiedz
#40
Zrobili tak bo im się nie opłaca trzymać te działy. Gimby siedza na FB a np POlskie Forum ma 250tyś wpisów gdzie Angielskie ma prawie 5mln. Spora różnica

Zresztą jakos mnie to nie dziwi że tak robią, nas Testerów tez wykopali od tak o Wink Na tą chwile nie ma niczego w WoT abym wrócił grać. Nadal gra brzmi jak gra dla dzieci niestey
[Obrazek: 53912.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chętni do gry. Zalurinho 62 74,212 26.07.2022, 16:11 UTC
Ostatni post: BanaNo1984
  ED na PS5 Kromeq 8 4,018 08.09.2021, 16:26 UTC
Ostatni post: kris750PL
  Promocje i okazje na konsole BADDOG1978 34 57,315 20.12.2019, 08:16 UTC
Ostatni post: samix
  gdzie zapisuje save na ps4 ? panatha1975 11 22,127 09.08.2019, 05:40 UTC
Ostatni post: szkodi
Exclamation Bug z crashowaniem gry w SRV naprawiony! Mathias Shallowgrave 6 11,262 12.12.2018, 06:09 UTC
Ostatni post: Pepemag



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości