W jakie gry gracie na konsolach oprócz elitki?
#21
Ja zamówiłem już Fifę 18 więc dodaję do gier w które będę grał prócz Elite Wink
Odpowiedz
#22
(21.09.2017, 09:34 UTC)trebor76 napisał(a):
(18.09.2017, 10:44 UTC)szkodi napisał(a):  Fife juz nie kupuje bo co roku to samo z zaktualizowanymi składami. 

Myślisz się szkodi zmiany są duże np.zmiana silnika gry,Alex Hunter czy dodanie fut champions całkowicie odmienia rozgrywkę Smile
Fut champions? Slaba krotka zabawa z Alexem Hunterem? Kolego to wersja alpha tego co NBA 2K robi od lat. Tam z roku na rok ulepszenia sa 10x wieksze od FIFY. Nie mowie juz o tym ze wiekszosc reprezentantow naszego kraju nawet nie mialo realistycznych twarzy. Mielą wszystkich na fucie jak chca a rok do roku tylko dodanie nowych menusow, 30 twarzy i tyle (bo zabawa Alexem bodajze w tamtym roku byla krotka), aktualizacja skladow robiona przez wolontariuszy i tyle. Powiedziec mozna o zmianie mechaniki gry, ale to co ucinaja w jednej edycji to dodaja za 2-3 lata mowiac ze to nowosc.

A j zakupilem Shovel Knight, NBA 2k18 i jedna z 3000 kopii Flame in Flood ??
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#23
Odpuscilem ostatnio zupelnie WoT, devsi poglupieli i gra zmierza w kierunku pay to win. Czolgi premium gdy kiedys wymagaly troche ogrania to obecnie potrafia byc mocniejsze lub conajmniej rowne tym z drzewka, do grindu zostaly drzewka ktorych nie lubie, nie jestem fanatykiem grobego pancerza i ogromnej lufy, a wole otwarte przestrzenie i zabawe lekkimi badz srednimi czolgami lub niszczycielami ktore polegaja na mobilnosci i maskowaniu. A mapki poprzerabiali w stylu kamieni kupa domkow druga kupa a najlepiej miasto. Artylerzystow bardzo "cenie" ale jak ktos nie umie niczym innym to wlasnie tam swoje kompleksy leczy. Dodatkowo zbyt wiele widac "pomocy" w losowaniu celnosci gdy zbyt dobrze idzie to nagle piguly leca wszedzie tylko nie w punkt w ktory sie celuje. Dobieranie meczy tez istatnio kuleje i wiele pojazdow ktore lubilem staje sie niegrywalne np taki KW5 losowany na dole co bitwe jest mocno irytujacy. Duzo ludzi odeszlo z mojego klanu. Klan BSNJ czyli Bez Sety Nie Jade czyli gramy plutonik prowadzac inteligetna dyskusje na rozmaite tematy przepijana obficie napojami % czyli luzik. Statystyki mialem niebieskie czyli jest bardzo dobrze ale nie fioletowe. Kolejna sprawa czyli kasa, nie podoba mi sie droga w ktora idzie ta gra i postanowilem zakrecic kurek z kasa po 3 latach placenia 10£ miesiecznie plus inne zakupy po podliczeniu wyszla kwota z przynajmniej czterocyfrowa i to liczac w funtach. A po co mam sie wkurzac i irytowac w dodatku za to placic?
Odpowiedz
#24
Smile 
Jak juz wlacze konsole to gram tylko w EliteSmile brak czasu na inne tytulySmile
[Obrazek: CjVWdFs.png]


Odpowiedz
#25
@PanTwardowski76,

W wocie podstawowe hasło to "wincy premek", co chwilę wprowadzają nową zamiast zająć się chorym MM (mówię o wersji PC), zrobiłem 37k bitew i też to rzuciłem w cholerę.
Odpowiedz
#26
@tomekkrip na konsolowym wocie mozna zrobic pluton PIĘCIU ART!!!! a tego na pc nie mozna zrobic i g..o leci z nieba potokiem:-( ale tez w takie plutony robilismy gdy juz odpowiednio sie nasaczylismy % a jesli juz zobaczylismy kogos ze znajomych lub dja Boze z innego klanu to radosci nie bylo konca, ogolnie to najfajniej sie strzelalo do znajomych z forum, oczywiscie goldem by bylo na bogato:-))) oczywiscie dzialalo w obie strony bo wpasc na cmd Biomma w plutonie z kilkoma zabijakami to nie bylo zdrowe zwlaszcza po spozyciu %.
Odpowiedz
#27
Sorry za dubleposta.
WG na konsoi jest duzo bardziej bogaty gdy chodzi o rozdawnictwo premek. I to naprawde zacnych, gdy gadam z kumplami grajacymi na pc to troche im cisnienie skacze. Mozna bylo naprawde ciekawe pojazdy zdobyc za darmo i to nie jakies kiepskie pojazdy ale naprawde pierwsza klasa. Tym sposobem wzbogacilem sie o np CDC, T54prot, brtola 8 tieru, Pantere M10 i kilka przynajmniej innych pojazdow np KW220 ze stalym malowaniem w wersji Bogatyr, T71 w wersji premium, OI japoniec 6 tieru, ze dwa australijskie cuda 4 i 6 tieru. Do kilku eventow nawet juz nie podchodzilem bo przesyt, ale byly jeszcze IS3A, Revalorise, sherman firefly ze wzmocnionym pancerzem, FCM36p40, T28E, nie wspomne o maluchach z 2 i 3 tieru. Przynajmniej polowa z moich premek to nagrody eventowe.
Z viekawszych prwmek ktorych na pc nie znajdziesz to AMX Chaffie 6 tiee LT polaczenie wiezy AMX13 75 z podwoziem chaffika, straszny wymiatacz jesli jest rzucony do 8 tieru, ale potrafi byc i na 10, szkoli zalogi franc i burgerow, T34 88 czyli krotka 88mm na w T34 szkoli niemcow i ruskich i jeszvze lepsze cudo KW1Captured czyli KW1 nkemiecki ze slomką 57mm poprosti rzeźnik na 5 tierze, jak to na forum wot ktos okreslil trzecia reka szatana. Z ci3kawszych pojazdow z drzewka mam cos co bylo na PC i jest legenda zwlaszcza ze nie dostalo nerfa i nadal ma 6 pigul w magazynku czyli WT E100 w wersji pierwotnej. Z X mam E50M, E100, WT E100, IS7, IS4, T62, ob 140 ob 263, ob 268 w wersji bprze nerfem na pc, Bat Chat 25t, Foch 155, Focha 120 ciezkiego, 110 E5, 110 E4, T57HT tyle pamietam, w planach pepik 10 tieru na razie doszedlem do 8 tieru, franca arta na 9 tierze, niedaleko do.Grille 15, i JP100.
Z zacnienszych premek to SuperPershing, FCM50T, Knigcht czyli cromvel na sterydach, PzV/IV ktory na konsoli jest na 5 tierze nie na 6 jak nap pc i rzeznik straszny zdazylo sie dwa czolgi jednym taranem do piachu odeslac, Rudy tez stoi w garazu. Z drzewka jwielbialem trojaczki usa czyli M8A1, T67 i M18 Hellcat. AMX ELC to tez moja bajka, no i oczywiscie pan "dziendobry" czyli KW1 ze 122mm trollem zaladowany kumulacyjnymi czyli liczba strzalow zblizona do liczby fragow o ile sie dobrze przycelowalo to byly bitwy6 strzalow i 6 fragow.
Remord zarlbkow to E25 i 580k srebra za bitwe wk dmg i 8k spota.
Kolejna roznica miexzy pc a konsola to zaloga, na konsoli jest jeden zalogant do.szkolenia w dodatku bez problemu mozesz wziasc zaloge z MT i wsadzic ja na premke TD bez ujemnych punktow. I tym sposobem mam np.zaloge ktora normalnie jezdzi E50M zarabia na E25 i tobi rzenie na KW1C majac 15 perkow ogolnie.
Odpowiedz
#28
Do tej pory ogrywałem wszystkie większe według mojego mniemania tytuły: Wiesiek, GTA V, Battlefield IV, V, Star Wars Battlefront i kilka innych. W planach był - no własnie "był" Battlefront II. Od kilku tygodni na mojej czarnuli gości Elitka i już nie ma czasu ani ochoty na nic innego.
Odpowiedz
#29
Jesli byl Battlefront to polecam zakupicnpierwszego Battlefronta bo jest za grosze, a ludzi na serwerach tyle co na premierze i pewnie bedzie tak dlugo.
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#30
@PanTwardowski76

Ja na konsolowym woT mam 2k bitew i też jestem zdania, że na konsoli jest Ciekawiej ale ... nie zamierzam rozpoczynać gry na nowo bo widzę co WG zrobiło z grą na PC to jestem pewien, że to samo czeka czołgi na konsoli czyli R.I.P
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chętni do gry. Zalurinho 62 74,159 26.07.2022, 16:11 UTC
Ostatni post: BanaNo1984
  ED na PS5 Kromeq 8 4,011 08.09.2021, 16:26 UTC
Ostatni post: kris750PL
  Promocje i okazje na konsole BADDOG1978 34 57,300 20.12.2019, 08:16 UTC
Ostatni post: samix
  gdzie zapisuje save na ps4 ? panatha1975 11 22,104 09.08.2019, 05:40 UTC
Ostatni post: szkodi
Exclamation Bug z crashowaniem gry w SRV naprawiony! Mathias Shallowgrave 6 11,259 12.12.2018, 06:09 UTC
Ostatni post: Pepemag



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości