W jakie gry gracie na konsolach oprócz elitki?
Playstation zawsze istniało tylko po to żeby można na niej grac w Gran Turismo. Dlatego zakończyłem na PS3.
Na x box one - jedyne co grałem to teraz w The outer worlds.
PC rządzi!! Smile
Odpowiedz
Ja ostatnio cos odkopałem Graveyard Keepera, którego przeszła mi prawie w całości żona Wink

Dodatkowo po 15 latach wróciłem do Tomb Raidera (The Rise of 20th anniversary Edition) ktorego tez ogrywa zona. Powiedzialbym ze stoi na o wiele lepszym poziomie niz sie tego spodziewalem.

Po swietach jednak i lesderboardach mysle o powrocie do ogrywania kupki wstydu, oraz Death Stranding (must have) i zapewne najnowszego Star Wars. Dodatkowo dzis zakupiony Tools Up jako coop na kanape bo ze znajomymi ogralismy juz oba Overcooki.
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
Ja właśnie skończyłem ostatniego Batmana i zacząłem Upadły Zakon. W planach Mad Max, DLC do Horizon Zero Dawn oraz Nier Automata (trzecie przejście). Poza tym czasami wracam do Bloodborne bo marzy mi się platyna, a dziś z synem klepaliśmy burgery w overcooked  Biggrin
Odpowiedz
Ma ktoś może God of war? Szukam czegoś z fabuła, który nie zanudzi mnie zbyt długimi dialogami... Coś podobnego do Spider mana... Myślałem właśnie nad God of war - może się ktoś wypowiedzieć, albo polecić mi jakiś inny tytuł?
Odpowiedz
God of War top top topów, ale spokojnie polecić mogę Horizon Dawn (dla mnie osobiście lepsza niż sam God of War). Jeśli masz plusa to w tamtym miesiącu był The Last of Us ktory tez jest jedną z topowych gier na plejke
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
(10.12.2019, 16:08 UTC)samixPL napisał(a): Ma ktoś może God of war? Szukam czegoś z fabuła, który nie zanudzi mnie zbyt długimi dialogami... Coś podobnego do Spider mana... Myślałem właśnie nad God of war - może się ktoś wypowiedzieć, albo polecić mi jakiś inny tytuł?

a w the last of us to grałeś? GoW mam ale klimat raczej nie mój, może kiedyś zagram
Odpowiedz
(11.12.2019, 22:52 UTC)kris750PL napisał(a):
(10.12.2019, 16:08 UTC)samixPL napisał(a): Ma ktoś może God of war? Szukam czegoś z fabuła, który nie zanudzi mnie zbyt długimi dialogami... Coś podobnego do Spider mana... Myślałem właśnie nad God of war - może się ktoś wypowiedzieć, albo polecić mi jakiś inny tytuł?

a w the last of us to grałeś? GoW mam ale klimat raczej nie mój, może kiedyś zagram

Nope, nie grałem... Nie mój klimat
Odpowiedz
(12.12.2019, 16:44 UTC)samixPL napisał(a):
(11.12.2019, 22:52 UTC)kris750PL napisał(a): a w the last of us to grałeś? GoW mam ale klimat raczej nie mój, może kiedyś zagram

Nope, nie grałem... Nie mój klimat

Jeśli mówimy o klimacie to tylko powiem jedno - nie trawie czegokolwiek z zombie. Dlatego też np odrzuciłem Days Gone, nie grałem w jakiekolwiek Dying Light, Evil Within itp. W The Last of Us nie grałem przez lata i omijałem, ale jak spróbowałem to dowiedziałem się, że byłem na tyle głupi jak w przypadku "jakiegoś dzikiego Zachodu w RDR na PS3". Gra z najlepszą historią razem z pewnie z klasykami typu Wieśmak czy Horizon Dawn (naprawdę już któryś raz polecam) lub God of War (dla mnie historia była niestety za krótka). 

Jeśli jednak szukasz czegoś innego typu Marvel to może spróbój Batman Arkham Knight? Gra starsza, ale zapewne trafi w Twoje klimaty. Jeśli nie to może Nioh lub Sekiro, ale to pod warunkiem jeśli lubisz wymagające gry. Uncharted czy Tomb Raider próbował?
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
Uncharted 4 mam, trochę pogralem.. Gra mega fajna, ale na razie gram tylko w Spider mana, bo mega mnie wciągnął... Pewnie zaraz skończę, dlatego już się rozglądam za czymś innym... Uncharted też za długi pewnie nie jest, a teraz wyjeżdżam na tydzień do Zakopanego, to będę długoooo grał, potem na narty do Włoch, to też będę dużo grał i potrzebuje jeszcze z jednej gierki...strzelanek na pewno nie chce - od tego jest PC moim zdaniem. Może być jakaś właśnie fajna bijatyka pokroju Spider man -
1) różne kombinacje przycisków są stosowane podczas walki
2) nie walczymy cały czas, są też inne rzeczy do roboty
3) ulepszamy sobie ekwipunek, odblokowujemy umiejętności, itd
Także szukam czegoś podobnego, najlepiej jakby spełniały ww. kryteria
Odpowiedz
(13.12.2019, 10:56 UTC)samixPL napisał(a): Uncharted 4 mam, trochę pogralem.. Gra mega fajna, ale na razie gram tylko w Spider mana, bo mega mnie wciągnął... Pewnie zaraz skończę, dlatego już się rozglądam za czymś innym... Uncharted też za długi pewnie nie jest, a teraz wyjeżdżam na tydzień do Zakopanego, to będę długoooo grał, potem na narty do Włoch, to też będę dużo grał i potrzebuje jeszcze z jednej gierki...strzelanek na pewno nie chce - od tego jest PC moim zdaniem. Może być jakaś właśnie fajna bijatyka pokroju Spider man -
1) różne kombinacje przycisków są stosowane podczas walki
2) nie walczymy cały czas, są też inne rzeczy do roboty
3) ulepszamy sobie ekwipunek, odblokowujemy umiejętności, itd
Także szukam czegoś podobnego, najlepiej jakby spełniały ww. kryteria

A myślałeś o Jedi Fallen Order? Świetna gra, jeśli jesteś fanem SW. Bardzo miła walka, fajna eksploracja "przy okazji". 

Jeżeli coś trudniejszego, to polecam Bloodborne, akurat jest w promocji na PSN za 39 zł. Gra nie prowadzi za rękę, nie wiadomo którędy trzeba iść, co chwila można zginąć, a bossowie... cóż, trzeba się ich nauczyć, znaleźć na nich swój patent. No i klimat wylewający się z ekranu.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chętni do gry. Zalurinho 62 73,927 26.07.2022, 16:11 UTC
Ostatni post: BanaNo1984
  ED na PS5 Kromeq 8 3,959 08.09.2021, 16:26 UTC
Ostatni post: kris750PL
  Promocje i okazje na konsole BADDOG1978 34 57,191 20.12.2019, 08:16 UTC
Ostatni post: samix
  gdzie zapisuje save na ps4 ? panatha1975 11 22,010 09.08.2019, 05:40 UTC
Ostatni post: szkodi
Exclamation Bug z crashowaniem gry w SRV naprawiony! Mathias Shallowgrave 6 11,230 12.12.2018, 06:09 UTC
Ostatni post: Pepemag



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości