Frontier to firma złoto :)
#1
Ludzie od Social PR z FRONTIERa, mianowicie, dziś rano moja mała córeczka zrobiła tacie super prezent, zrobiła puzzle z okładki Elite Dangerous. Nie wściekałem się bo to małe dziecko i chciało dobrze ale zrobiłem fotkę aby pokazać kumplowi jak fajnie mieć dzieci [Obrazek: cheesy.gif] Skoro miałem już fotkę to wstawiłem ją na Reddita w dziale Elite Dangerous. Jak się okazało zainteresowała się pani PaigeHarvey która jest Social Media Manager w Frontier. Koniec końców wysłała mi prywatną wiadomość gdzie poprosiła o kontakt i wysłanie adresu bo znalazła dla mnie nowy wypełniacz z okładką do pudełka [Obrazek: cheesy.gif] Ciekawe co z tego będzie ale już sam fakt takiego zainteresowania o klienta jest bardzo cieszący, oby więcej firm tak podchodziło do swoich fanów [Obrazek: cheesy.gif]

tutaj macie wątek - https://www.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/6ye6mt/my_toddler_made_me_a_puzzle_of_elite_dangerous/?st=j795l4bi&sh=f2684c66

Moje osobiste Top 3 firm :
-Microsoft (serwis/obsługa klienta)
-Conquest ( goście od Nintendo WiiU )
-Frontier ( Social Media )
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz
#2
Hehe, mam kontakt z Paige przez Discorda moderatorskiego z forum FDEV - dam jej znać o Twoim komentarzu, na pewno się ucieszy i przekaże info dalej do FDEV Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#3
To taki ten świat mały ? No proszę jakie szychy tu są Tongue Ale serio dziś rano wrzuciłem fotkę na reddita dla beki i ostrzeżenia innych rodziców, a sprawy potoczyły się inaczej Smile Jestem bardzo zaskoczony i nie spodziewałem się takiego odzewu ze strony Frontier Biggrin Nic tylko bić brawo Biggrin

No i kompletnie nie czuję się już winny tego, że kupiłem ostatnio NAME PLATES na mojego Pythona Biggrin Skoro takie dbanie o klienta to mogę sypać pieniądzem za takie rzeczy :>
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz
#4
(06.09.2017, 16:24 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Hehe, mam kontakt z Paige przez Discorda moderatorskiego z forum FDEV - dam jej znać o Twoim komentarzu, na pewno się ucieszy i przekaże info dalej do FDEV Smile

Poślij im od razu hetmańskiego repa.  Biggrin
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#5
Czuję że dostaniesz replikę Cobry MKIII w skali 1:1
Odpowiedz
#6
Wystarczy okładka, ba tak naprawdę to liczyłem, że znajdę na necie jakiś skan okładki albo alternatywną ale nie ma nic !
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz
#7
[Obrazek: qKyE2Wk.jpg]

Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#8
Dobrze wiedzieć że są firmy zatrudniające właściwych ludzi na właściwym miejscu.
Odpowiedz
#9
(06.09.2017, 17:03 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): [Obrazek: qKyE2Wk.jpg]

Smile

Heh, bardzo miły dzień przez to mam :Smile Pomijając, że kopie sobie spokojnie w pracy ( praca w pracy Tongue ) To jeszcze taka niespodzianka i mały świat, a zaczął się strasznie Biggrin
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz
#10
<AKTUALIZACJA>

Była u mnie poczta Royal Mail Biggrin Frontier wysłał okładkę Smile Niestety bez podpisów ale bardzo im za to dziękuje, dobra robota i darmowy pr Biggrin

https://www.reddit.com/r/EliteDangerous/...re_awsome/
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości