Ankieta: Grasz normalnie czy invert mouse?
Normalnie
Invert mouse
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
[Ankieta] Grasz normalnie czy invert mouse?
#1
https://www.wykop.pl/link/3902975/dlacze...na-odwrot/

A jak Wy? Gracie normalnie czy invert mouse?
Odpowiedz
#2
Brakuje odpowiedzi 'Roznie'.

Ja na ten przyklad w BF jako zolnierz gram normalnie, ale pojazdy mam inverted.
Odpowiedz
#3
Przeważnie inverted Biggrin
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz
#4
(05.09.2017, 09:56 UTC)Reinrk van Dall napisał(a): https://www.wykop.pl/link/3902975/dlacze...na-odwrot/

A jak Wy? Gracie normalnie czy invert mouse?
może jeszcze należałoby sprecyzować jak jest normalnie bo faktycznie to zależy jak tam twórcy sobie wymyślili były gry gdzie normalnie było dobrze a były że musiałem dać invert aby było "normalnie" - a dla mnie normalnie to myszka do góry > ekran w górę
Odpowiedz
#5
Gram "normalnie". Inverted tylko w trzeciej osobie, jeśli kamera orbituje wokół postaci (jak np. w GTA V, wtedy invert na obu osiach) bądź w samolotach / helikopterach, z wiadomych przyczyn Smile

Swoją drogą ciekawy materiał, oglądałem go kilka dni temu. Chłopaki w TVGry robią kawał dobrej roboty z materiałami, a szczególnei lubie materiały właśnie Kacpra. Tak trywialna rzecz jak inwersja osi Y, a taki ciekawy materiał można zrobić. Podziwiam kreatywność.
[Obrazek: AmqzlzA.jpg]
I jeśli chcesz powiedzieć, że się martwisz o moje morale,
Zostaw wiadomość po sygnale, po sygnale...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  (Pytanie) Propozycja symulatora: Kolej czy TIR-y? ShiMan 21 19,658 09.07.2019, 16:16 UTC
Ostatni post: Greg200184PL
  [DYSKUSJA] Space simy czy... Minecraft w kosmosie? Mathias Shallowgrave 10 9,657 07.09.2017, 18:08 UTC
Ostatni post: Kyokushin
Rainbow RUST - ankieta do SESJI 2 szarik 9 8,574 03.02.2017, 20:08 UTC
Ostatni post: Varlus
  The Bunker - ciekawostka czy grywalna przygoda? Robinus 2 2,931 05.09.2016, 12:15 UTC
Ostatni post: Anukus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości