Mitterand Hollow - najciekawsza lokacja w Elite?
#11
(03.09.2017, 11:37 UTC)janosik13 napisał(a): Mega miejscówka nie mogłem dogonić tego księżyca więc sobie poczekałem na niego Biggrin

Ano, ja stwierdziłem, że najszybszą metodą jest w niego pierdyknąć na prędkości, traci się co prawda 2% hulla, ale co mi tam Smile

Są dwa pola gejzerów, zwłaszcza to drugie jest super więc koniecznie obejrzyjcie jak już tam będziecie, dodałem koordynaty do OP
Odpowiedz
#12
Buuuuu, a ja chciałem zorganizować event-wycieczkę dla do tego miejsca Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#13
Kozak miejsce, filmik z tego nakręciłem, czy sa jeszcze jakieś inne miejsca tego typu ? Czy to najciekawsze jednak ?
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz
#14
(03.09.2017, 15:58 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Buuuuu, a ja chciałem zorganizować event-wycieczkę dla do tego miejsca Smile

To może do spoihaae xe-x d2-9, blisko Coloni i widoki też ciekawe:
https://www.youtube.com/watch?v=mWITwgxWIEo

Ja pewnie po CG tam się wybiorę, no chyba  ze Thargoidzi się uaktywnią.

A co do Mitterand Hollow, to podczas lądowania twardziele nie gonią króliczka tylko ustawiają się na orbicie i czekają Biggrin
Odpowiedz
#15
(03.09.2017, 15:58 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Buuuuu, a ja chciałem zorganizować event-wycieczkę dla do tego miejsca Smile
A tak, ja jak byłem w Technikum Mechanicznym to chciałem zorganizować wieczorek zapoznawczy z dziewczynami z liceum plastycznego i tak myślałem i myślałem i się kilka miesięcy temu okazało że mam 50 lat i nic z tego nie będzie - jaki morał? NASTĘPNYM RAZEM NIE ODWLEKAJ! Smile
Odpowiedz
#16
No niestety przygotowania do CG i sytuacja z RNG miały wyższy priorytet. Mam jeszcze asa w rękawie w postaci wycieczki do Generation Ships, więc spoko Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#17
Dzięki mnie masz teraz dodatkową atrakcję czyli kanion z gejzerami, normalnie choć jakąś odznakę byś mi dał a nie grymasił ;/
Odpowiedz
#18
No nieeeeee ja ciągle liczyłem na ten wieczorek z babciami z plastycznego Wink
Odpowiedz
#19
Hetmanie jak widać na wspólną wycieczkę w to miejsce już za poźno, ja też je dzisiaj odwiedziłem z pasażerem od Huttonów. Klient odwiedzał visitor beacon przy tym tym księżycu i też chwilę zajeło mi wpasowanie się na orbitę, ratowałem się awayryjnym wyjściem z SC i udało sie ale jakieś 300km od punktu do którego się doczłapałem Smile

Najfajniejszy był efekt, że najpierw trzeba było gonić księżyc a po wejściu na orbitę on stanął w miejscu i planeta zaczęła zasuwać po orbicie Smile
Odpowiedz
#20
Baton.. Twoje zdjęcia POWALAJĄ  I_do_not_know 
REP+
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Coś, czego nie widziałem nawet po 5k godzin w Elite... Mathias Shallowgrave 1 458 23.07.2023, 12:05 UTC
Ostatni post: azzaval
  Kosmiczne dynie - nowa lokacja Baton 11 14,164 30.04.2018, 06:12 UTC
Ostatni post: RANDARIO
  Astronomia w Elite Greg200184PL 30 33,428 19.10.2017, 16:03 UTC
Ostatni post: SEBA312
  Elite: Dangerous / Traffic Report / od początku do końca 3302 Diox 0 2,208 23.04.2017, 21:01 UTC
Ostatni post: Diox



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości