Assetto Corsa Server PL
#1
Witam

Po kilku próbach z ustawieniami i ciężkich bojach z routerem postawiłem swój własny serwer w Asseto Corsa.
Preferuje krótkie trasy z duza ilością szykan. Na pierwszy ogień poszła trasa Magione

Serwer ma nazwe : Yata F1 - Magione , wchodzimy w tryb online i w wyszukiwarce wystarczy wpisać "Yata" 
Obecne reguły  serwera to 5 min. practice , potem 15 minut kwalifikacje i 8 lapów wyścigowych 
Celowe wjazdy równa sie kick. Suma 5 wjazdów przypadkowych = kick. 2 kicki na dzien = ban.
Max ilość osób 10.

Własny serwer daje pełna kontrole jakimi furkami i na jakich trasach chcemy sie bawic oraz bardzo niskie pingi  ( mam łacze z UPC 250/25 Mbit)
Server bedzie działał głownie wieczorami jako ze kompa usypiam za dnia.

Zapraszam wieczorami do wspólnego ścigania. PM lub piszczcie w tym watku jak macie jakies propozycje eventów to chetnie zorganizuje.

Uwaga . Gramy tylko na kierownicach !

Edit : polecam instalacje RSR Live Timing plugin jak ktos jeszcze nie ma : http://www.radiators-champ.com/RSRLiveTi...ld_records
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#2
ok, a jak taki wyścig jest dokładnie rozgrywany? Chodzi mi o auto: jaki model? Bo musiałbym ograć go spokojnie przed wyścigiem w domu, a te 5 minut treningu przed eliminacjami to dla mnie o jakieś 195 minut za mało Wink
Odpowiedz
#3
(02.09.2017, 11:08 UTC)kris750PL napisał(a): ok, a jak taki wyścig jest dokładnie rozgrywany? Chodzi mi o auto: jaki model? Bo musiałbym ograć go spokojnie przed wyścigiem w domu, a te 5 minut treningu przed eliminacjami to dla mnie o jakieś 195 minut za mało Wink

Obecnie jest Lotus Exos 125 Stage 1 , jak sie zbierze grupka chętnych ze chce inny to zastosujemy demokratyczne wybory. Ja osobiście lubie te najszybsze (F1, F3, GT2 , mozemy tez sprobowac DTM)
Praktykować możesz  w singlu ( polecam tryb ghost mode) - te 5 minut na serwerze to tylko po to aby wgrać setup i coś tam poprawić Smile
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Arma 3 i inne... Dedykowany server dla nas Dr.Kobayashi 57 49,109 02.05.2020, 22:02 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  GTA 5 - mod + serwer role play (PL) Mathias Shallowgrave 4 4,658 08.05.2018, 14:11 UTC
Ostatni post: Ulpian
  server Arma 3 Dr.Kobayashi 37 27,821 06.08.2016, 11:24 UTC
Ostatni post: 2M1R



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości