Ankieta: W która sobotę wam pasuje panowie.
Ankieta jest zamknięta.
9.09
25.00%
2 25.00%
16.09
75.00%
6 75.00%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wyścig w Kanionie wersja PS4
#1
TOUR DE HR 8444 - WYŚCIGI W KANIONIE
[Obrazek: iWqOhvE.png]

:: DATA 9.09 - 16.09
:: GODZINA 21:00 PL
:: SYSTEM HR 8444 7D
:: TRYB OPEN PLAY



:: OGŁOSZENIE

Pilocie! Masz dosyć nabijania kilometrów w SRV, mordowania NPC'ów na RES'ach, "dłubania skałek" godzinami czy też wożenia biowaste na drugim końcu galaktyki??? Lubisz prędkość i rywalizację? Chciałbyś trochę polatać nad powierzchnią jakiejś planety, nieźle się przy tym bawiąc?

Jeśli na te pytania odpowiedziałeś "TAK", nie czekaj dłużej, wskakuj do statku (lub szykuj taki) i weź drugiej edycji wyścigu przygotowanym przez Skrzydlatą Husarię!



:: REGULAMIN

Zasady ogólne:
  • Przed wyścigiem wyłącz raportowanie (Prawy Panel>Functions>Report Crimes Against me>OFF)
  • Ścigajmy się w duchu "Fair Play"
Zasady szczególne:
  1. Wyścig odbywa się tylko po wytyczonej przez organizatora trasie (patrz mapa poniżej)
  2. Cały wyścig będzie się składał z trzech rund.
  3. Punktowane są miejsca od 1 do 5, odpowiednio 5, 4, 3, 2, 1pkt. w każdej rundzie
  4. Zwycięzcą wyścigu zostaje zawodnik z największą ilością punktów po trzech rundach
  5. Wyścig odbędzie się (lub nie, zależnie od frekwencji) w dwóch kategoriach: CLEAN i DIRTY (odpowiednio dla statków bez modyfikacji inżynierów i dla statków z modyfikacjami)
  6. Każdy pilot może zapisać się do jednej lub obu kategorii
  7. Pierwszą rozgrywaną kategorią będzie CLEAN, potem DIRTY
  8. Jedynym statkiem obowiązującym w kategorii CLEAN jest: Viper MkIII (tylko według build'u poniżej)
  9. Statki dopuszczone w kategorii DIRTYViper MKIII, Eagle, Imperial Eagle, Imperial Courier
  10. Kategoria DIRTY nie ma żadnych ograniczeń co do używanych modyfikacji
  11. Zabronione jest używanie broni podczas wyścigu (można spychać, taranować, zalatywać drogę? itp.)
  12. Wylot ponad "szczyt" kanionu skutkuje dyskwalifikacją zawodnika w bieżącej rundzie
  13. Śmierć zawodnika w czasie wyścigu (od zakończenia odliczania startowego do przekroczenia linii mety) powoduje dyskwalifikację w bieżącej rundzie
  14. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie bez wcześniejszego informowania lub podania przyczyny


:: BUILDY STATKÓW

:: LISTA PILOTÓW

Proszę o dopisanie się do listy przez odpowiedź w tym wątku w następującym formacie: Nazwa Commandera -- Kategoria -- Statek*

Np.: 
Cmdr Drakkainen -- CLEAN lub 
Cmdr Drakkainen -- CLEAN/DIRTY -- Imperial Courier lub 
Cmdr Drakkainen -- DIRTY -- Viper MKIII

*wymagane tylko w przypadku kategorii DIRTY



:: DODATKOWE INFORMACJE

Wyścig odbędzie się w systemie HR 8444 na księżycu 7D.

Jeśli macie zakupione na statki w których będziecie startować jakieś skórki to proszę z nich skorzystać! Ułatwi to sędziom identyfikację uczestników podczas wyścigu.

Dokładna lokalizacja:
10
-29

TRASA WYŚCIGU

[Obrazek: 7mVfJXC.jpg]

[Obrazek: CrtQUQ5.jpg]

W oczekiwaniu na wyścig proponuję zapoznać się z trasą, nie jest trudna ale jak to mówią, praktyka czyni mistrza [Obrazek: smile.png]


Po zapisaniu się proszę też o głosowanie w ankiecie który termin wam bardziej odpowiada. Z końcem miesiąca wybierzemy wtedy dokładną datę. W zależności od ilości zgłoszeń wyścig odbędzie się w ciągu jednego lub dwóch wieczorów (dla każdej kategorii oddzielnie)

A na koniec krótki filmik zapoznawczy z trasą, jak to wyglądało ostatnim razem [Obrazek: smile.png]

https://drive.google.com/file/d/0B6L1VL8...FrZVk/view

Pozwoliłem sobie skopiować watek Drakkainen na wyścig z jedną ale znaczącą zmianą to jest datą, pasują mi tylko soboty wieczorem za to sami zdecydujcie w którą.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A co widziałem i co słyszałem pisze poniżej.

Wyścig odbył się dnia 16.09 o godzinie około 21 PL na miejsce startu przybyli w swych wspaniałych maszynach piloci Trebor76, Maniek7619, Dzusek i Kargul. A jako sędzia i nawigator Baddog1978 (Wejder2000)
[Obrazek: XQopExN.jpg]
Jeszcze za nim się towarzystwo zebrało Maniek w szale ekstremalnego odchudzania swego Vipera pozbył się silników do lotów nad planetami o czym przekonał się dopiero na miejscu. Reszta wesołków przyjęła tą informacje bardzo entuzjastycznie Biggrin 
 
Jako że wszyscy piloci to oczywiście asy przestworzy, więc nikt nie zawracał sobie głowy takimi bzdurami jak treningi czy choćby rzut oka na trasę. A i natura jak zwykle okazała się złośliwa fundując ścigantom egipskie ciemności, efekt pierwszy zakręt i pogubili się wszyscy łącznie z organizatorem. Nie ma bata potrzeba prób. 
Po 15 minutach prób było już wytyczone 8 nowych tras każda była ekstremalna i NIEPOWTARZALNA. Pierwszy ogarniać temat zaczął Tebor76 a mnie zajęło kolejne 5 minut uświadomienie sobie że on jest 20km od nas w całkowicie innym wąwozie, co nie przeszkadzało delikwentowi w najmniejszym stopniu kontynuować treningu. Kilka piw i lotów później przyszedł czas na ostra jazdę.
[Obrazek: COG1Pn9.jpg]
O dziwo nikt nie zginął ani jakoś specjalnie nie zabłądził. Po zaciętej walce zwycięzcą wyścigu ogłosił się Dzusek po mimo faktu że był trzeci (jakby coś pisał w komentarzach to udawajcie że wygrał) Biggrin  A miejsca na podium zajęli kolejno:
1. Karghul
2. Maniek7691
3. Dzusek
4. Trebor76
GRATULUJEMY  Smile  

Jak na prawdziwych facetów przystało jeszcze tylko focia na koniec i do następnego razu przyjaciele.
[Obrazek: 1C3QO3s.jpg]
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
#2
A jaka platforma Panie?
[Obrazek: 53912.png]
#3
W tytule wątku coś tam wspominałem  Biggrin Niestety nie jestem wstanie koordynować na Xbox nadal jestem za daleko od bańki. Ale może sam zorganizujesz taki wyścig.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
#4
Hahah fakt Smile Jakos mi się tytuł tematu nie wyświetlił Tongue

Wiesz co? Wczoraj moja znajoma zrobiła 11tyś. Ty też dałbyś radę Biggrin

Co do XO to zobaczymy bo będę miał wolne, ale nie wiem jak będzie z czasem
[Obrazek: 53912.png]
#5
16 nastego będę już w domu po urlopie, więc wtedy mógłbym uczestniczyć;-)
#6
Nie zapisuje sie jeszcze, ale zaglosowalem na 16ego bo 9ego jestem na niemieckim tripie
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
#7
Skoro będą wyścigi na PC i na konsoli, to może zrobimy też osobną konkurencję przelotu na czas? Będzie coś w czym można wspólne współzawodniczyć, niezależnie od platformy Smile

+rep dla Baddoga za organizację eventu na PS4!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

#8
Też nad tym myślałem ale czy jest możliwość precyzyjnego określenia miejsca startu i mety bo tylko wtedy ma to sens. No nic będę się musiał tam przelecieć na PS4 i PC aby określić takie miejsce i uzgodnić je z Drakkiem.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
#9
Ankieta zakończona wyścig na PS4 odbędzie się 16.09 w sobotę. W wyścigu na PS4 wezmą udział Dzusek, Karghul, Szkodi, Twinskillers mam nadzieje że Trebor76 da rade w tym terminie.
Ponieważ będzie także liczony czas (na dzień dzisiejszy) Biomm spokojnie tez może polecieć na XO jego czas będzie tak samo ważny. Sugeruje aby każdy się tam przeleciał bo aby wykręcić dobry czas trzeba jednak kilka razy tam potrenować. A chyba nie chcecie być gorsi od braci PeCetowych. Jakby ktoś jeszcze miał ochotę się dopisać do listy ścigantów nie ma problemu
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
#10
No nie ma problemu. Mam za 4 dni 2 tyg urlopu wiec poszaleje Biggrin
[Obrazek: 53912.png]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PS4] Elite Dangerous: Commander Deluxe Edition - 38 zł fistaszek 3 6,014 01.12.2021, 11:30 UTC
Ostatni post: fistaszek
  Klawiatura/myszka do ED dla PS4? Kromeq 4 2,654 07.09.2021, 11:31 UTC
Ostatni post: ronin_htd
Exclamation Podłączanie konta XB/PS4 do EDSM Mathias Shallowgrave 14 24,887 25.10.2019, 14:59 UTC
Ostatni post: szkodi
  Misje Wingowe - Handel (31 sierpien) [PS4] Neuroduel06 3 6,973 29.08.2019, 16:00 UTC
Ostatni post: ronin_htd
  gdzie zapisuje save na ps4 ? panatha1975 11 22,128 09.08.2019, 05:40 UTC
Ostatni post: szkodi



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości