Obłożenie pada
#41
(13.04.2018, 11:30 UTC)Pepemag napisał(a): heat sink
jak macie go przypisanego do fire group, widze go w tej ramce na monitorze po prawej stronie. Co w przypadku gdy chce odpalic cos co jest niżej skoro domyślnie na padzie pod L1  zawsze odpali mi się heat sink. Wiadomo że czasami go potrzeba a chce polecić gdzieś dalej i eksplorować.
Juz nie chodzi nawet o HS ale równiez o inne skanery które sa pod "dwojką" jak je odpalić jak zawsze odpali się jedynka czy to R1 czy L1 ma L2/R2 mam ciąg przyspiesz/zwolnij.
Ustawiłem sobie kiedyś HS pod skanerem ale wtedy jedno do wyboru

@Pepemag Możesz zrobić kilka takich zestawów. L2 R2 i tylko się przełączasz miedzy nimi. Robisz je tam gdzie przyporządkujesz pod spustami to co chcesz. Obok masz zaraz następny zestaw.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#42
no nadal nie wiem jak, bo skoro chce mieć 4 sety załóżmy dwa skanery i dwa heat sink a do dyspozycji tylko L1 i R2 ? zawsze odpali mi sie pierwszy z góry a ten pod nim nigdy bo nie idzie ustawić pod R2 L2 bo tam jest przyspieszenie i hamulec
Odpowiedz
#43
@Pepemag ztego co zrozumiałem Baddogowi chodzi o pogrupowanie ich w kolumny w prawym panelu W każdej kolumnie dajesz coś pod R2 i L2 gdy to już zrobisz wtedy możesz przełaczać się pomiedzy kolumnami.. np. Przycisk A+KIERUNEK PRAWO (następna kolumna)  A+KIERUNEK LEWO (poprzednia kolumna) Tak ja to rozumiem tylko niewiem czy dobrze  Biggrin
[Obrazek: 83018.jpg]
Odpowiedz
#44
[Obrazek: HB082NN.jpg]
Dokładnie chodzi o to, tutaj widzisz aż 4 zestawy i mogę się w czasie lotu dowolnie przełączać miedzy nimi
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#45
No no, a jak się przełączasz miedzy zestawami jeśli można wiedzieć, bo chyba to teraz kluczowe pytanie.
Wchodzisz w prawy panel i wybierasz zestaw ? bo chyba tak.
Odpowiedz
#46
U siebie mam ustawione:
Kwadrat + R1 - następny zestaw
Kwadrat + L1 - poprzedni zestaw
Odpowiedz
#47
(20.04.2018, 12:55 UTC)Pepemag napisał(a): No no, a jak się przełączasz miedzy zestawami jeśli można wiedzieć, bo chyba to teraz kluczowe pytanie.
Wchodzisz w prawy panel i wybierasz zestaw ? bo chyba tak.

To już jak wolisz, ja osobiście mam po X przełączanie miedzy zestawami
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości