Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Zostań Przemytnikiem
#41
Na skan na Coriolisach, Orbisach i Ocellusach ja mam taka metodę, że wrzucam silent running przy podchodzeniu, zaraz po dostaniu pozwolenia na lądowanie (na ok. 6-7km). Do koperty podchodzę na pełnym gazie, ale bez boosta - nie ustawiam się nawet specjalnie na wprost wejścia, tylko jak mnie wyrzuci - jak trzeba to lecę łukiem kryjąc się za stacją. Nawet jeśli policja mnie zauważy to z reguły jest to tuż przed wlotem więc mogą mi nafiukać.
Sprawdza się w 100%, nawet nie zdarzyło mi się uciekać, jednakże nie jest to metoda dla każdego - trzeba dobrze czuć statek, żeby nie przywalić w coś i trafić w kopertę, bo bez tarcz bywa słabo.

Kluczem jest żeby mieć SR włączone zawczasu, bo po tym jak Cię zauważą to już jest za późno na to.
Odpowiedz
#42
Dziwi mnie, że nikt z Was nie ma broni i nie stosuje najprostszego sposobu z wyciągnięciem hardpointów Tongue
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#43
(02.04.2016, 09:27 UTC)Fenyl napisał(a): Dziwi mnie, że nikt z Was nie ma broni i nie stosuje najprostszego sposobu z wyciągnięciem hardpointów Tongue

Niestety nie zawsze działało , skanowali i tak . Za to przycisk POWER na skan działa zawsze Smile
[Obrazek: 21154.png?1459072303]
Odpowiedz
#44
A to nie podchodzi pod combat log?

Działa zawsze, tylko trzeba przełączać targety, bo czasem są skrzydła policji Tongue
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#45
Dziękuję koledzy za wszystkie informacje, poleciałem do ROBIGO, wziąłem kilka misji do różnych rodzajów stacji i po 1,2h mam 28 baniek więcej Smile. Rzeczywiście frajda niesamowita. No,  to lecę jeszcze raz i farmimy na exploracyjną condę Smile.
[Obrazek: 19589.jpg]
Odpowiedz
#46
(02.04.2016, 12:21 UTC)Rapaholin napisał(a):
(02.04.2016, 09:27 UTC)Fenyl napisał(a): Dziwi mnie, że nikt z Was nie ma broni i nie stosuje najprostszego sposobu z wyciągnięciem hardpointów Tongue

Niestety nie zawsze działało , skanowali i tak . Za to przycisk POWER na skan działa zawsze Smile

(02.04.2016, 12:57 UTC)Fenyl napisał(a): A to nie podchodzi pod combat log?

Podchodzi i nie polecam się tym chwalić, bo a) to jest zabronione przez Frontiera i można za to dostać shadowbana i b) to jest zabronione regulaminem frakcji i można za to wylecieć z Husarii.

Gramy fair play.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#47
(02.04.2016, 17:19 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Podchodzi i nie polecam się tym chwalić, bo a) to jest zabronione przez Frontiera i można za to dostać shadowbana i b) to jest zabronione regulaminem frakcji i można za to wylecieć z Husarii.

Gramy fair play.

shadowbana? - a na czym to polega?
Odpowiedz
#48
(03.04.2016, 16:10 UTC)szarik napisał(a):
(02.04.2016, 17:19 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Podchodzi i nie polecam się tym chwalić, bo a) to jest zabronione przez Frontiera i można za to dostać shadowbana i b) to jest zabronione regulaminem frakcji i można za to wylecieć z Husarii.

Gramy fair play.

shadowbana? - a na czym to polega?

Dostajesz bana i nawet nie wiesz kiedy Biggrin.
Odpowiedz
#49
pytam poważnie, na czym ten ban polega: czy chodzi o to, że piszę do ludzi a oni tych wiadomości nie otrzymują, a może latam w open i nie widzę graczy?
Odpowiedz
#50
Shadowban polega na tym, że jesteś wrzucony na specjalny serwer wraz z innymi cheaterami - nie ma tam nikogo innego, to raz. Dwa - Wasze akcje nie mają tam żadnego wpływu na galaktykę, BGS pozostaje niezmienny niezależnie od tego co robisz Smile

Taka kolonia karna Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości