Jurassic Park Evolution - nowa gra od Frontiera
#11
Ciekawe, ciekawe. Jak tylko usłyszałem muzykę z Jurassic Park to przypomniało mi się to Biggrin



[Obrazek: 2760.png]
Odpowiedz
#12
Ruszyło oficjalne forum: https://forums.frontier.co.uk/forumdispl...-Evolution

Polecam sekcję News & Announcements i wątki oznaczone "InGen Database" Smile



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#13
Data wydania: 12.06

Można robić preorder Smile









Przypominam, że to wszstko robione na tym samym autorskim silniku Frontiera (czyli Cobra), co Elite Dangerous Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#14
Wygląda fajnie. Chyba się skuszę jak wyjdzie Smile Tempo gry zapowiada się na spokojniejsze, co też mi się podoba - chociaż ciekawe czy będą chcieli pobawić się w np. jakieś zarządzanie kryzysowe a'la coś w rodzaju oryginalnego "Parku Jurajskiego", czy tu po prostu będziemy się na spokojnie rozwijać?
"Heavier than a star, no place is too far

Not even space and time can touch this ship of mine"


- Keldian, "F.T.L."

Galnet  "Echo Przestrzeni"
Odpowiedz
#15
Nareszcie znalazłem chwilę, żeby obejrzeć to video z gameplayem.

Jestem pod wrażeniem, zapowiada się niezła gierka! Kilka smaczków:

05:14 - Modelowanie terenu
08:41 - Zbliżenie na dinosy, fajne efekty pogodowe. Opisane jak pogoda będzie miała wpływ na gameplay.
10:26 - Po wysłaniu helikoptera, będzie można go samemu pilotować Smile
13:31 - Kolejne zbliżenie na dino i świat gry
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#16
(02.04.2018, 17:04 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Nareszcie znalazłem chwilę, żeby obejrzeć to video z gameplayem.

Jestem pod wrażeniem, zapowiada się niezła gierka! Kilka smaczków:

05:14 - Modelowanie terenu
08:41 - Zbliżenie na dinosy, fajne efekty pogodowe. Opisane jak pogoda będzie miała wpływ na gameplay.
10:26 - Po wysłaniu helikoptera, będzie można go samemu pilotować Smile
13:31 - Kolejne zbliżenie na dino i świat gry

Tu jeszcze  ciekawy fragment jak gracz strzela z broni usypiającej: https://youtu.be/ZQAY5iLgUVo?t=678
Niestety wygląda to trochę drewnianie i szkoda że nie używa przyrządów celowniczych, ani optyki tylko pseudo celownika na środku... Wydaje mi się że własnie takie drewno jest przez ta kamerę.

Graficznie nie wygląda źle jak na grę strategiczną/tycoon. Nie odbiega od obecnych standardów grafiki, jest dobrze! Ciekawe tylko jak to wszystko będzie wyglądało na zbliżeniach, na przykład własnie przy celowaniu z broni, jazdy pojazdami itp. Czy grafika będzie zbliżona jakościowo do gier FPP/TPP czy raczej do typowych strategii gdzie wszystko ogląda się w pewnym oddaleniu.
Odpowiedz
#17
Ja bym się raczej nie nastawiał na coś pokroju FPP bo nim nigdy nie będzie. Samo strzelanie ze strzałek to już jest niezły smaczek i bardzo się cieszę, że takie coś dodali. Sam czekam na ten tytuł niecierpliwie. Uwielbiam Frontiera i wszystkie jego gry kupowałem bez zająknięcia byle tylko dać im zarobić. Bo to właśnie takie studio powinno mieć lepsze wsparcie niż ten cały asortyment battle royale i innego szrotu co teraz ma premiery.
A co mi się jeszcze spodobało w Jurassic World Evolution to cały system dynamicznej pogody i jak ona może wpływać na rozgrywkę. Mam też nadzieje że wyjdzie wersja pudełkowa tego tytułu Biggrin

Jeszcze mała ciekawostka. Ta gra to godny następca Jurassic Park: Operation Genesis (jak ktoś nie grał)  a w samych animacjach pomagali ludzie odpowiedzialni za efekty specjalne w filmie Smile
Odpowiedz
#18
(05.04.2018, 09:06 UTC)Marwin Hinch napisał(a): Ja bym się raczej nie nastawiał na coś pokroju FPP bo nim nigdy nie będzie. Samo strzelanie ze strzałek to już jest niezły smaczek i bardzo się cieszę, że takie coś dodali. Sam czekam na ten tytuł niecierpliwie. Uwielbiam Frontiera i wszystkie jego gry kupowałem bez zająknięcia byle tylko dać im zarobić. Bo to właśnie takie studio powinno mieć lepsze wsparcie niż ten cały asortyment battle royale i innego szrotu co teraz ma premiery.
A co mi się jeszcze spodobało w Jurassic World Evolution to cały system dynamicznej pogody i jak ona może wpływać na rozgrywkę. Mam też nadzieje że wyjdzie wersja pudełkowa tego tytułu Biggrin

Jeszcze mała ciekawostka. Ta gra to godny następca Jurassic Park: Operation Genesis (jak ktoś nie grał)  a w samych animacjach pomagali ludzie odpowiedzialni za efekty specjalne w filmie Smile

Ogólnie się zgodzę że Frontier jest zdecydowanie bardziej wart dotowania niż EA/ActiBlizz/Ubi to nie nazywałbym gier pokroju PUBGa (zrobionej przez niezależne studio?) szrotem. Pewnie że nie działa idealnie, ale jeśli lubisz PVP i wolisz rywalizację z żywym przeciwnikiem to jest to świetna gra.

Tak czy siak JPE wygląda nieźle, zachęca mnia bardziej niż Planet Coaster.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aliens versus Predator 2 (AvP2) - gra z 2001r Azzorek 12 3,621 20.11.2023, 08:03 UTC
Ostatni post: DYoda
  X4 od Egosoft Dako 74 58,057 27.11.2021, 23:46 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
Information Oolite i Pioneer - otwartoźródłowe remake'i Elitki i Frontiera Elitki II ShiMan 0 2,184 29.12.2018, 19:59 UTC
Ostatni post: ShiMan
  EU4 - nowa sesja Gal Black 42 35,563 19.12.2018, 17:34 UTC
Ostatni post: Lukasxxz
  Poszukiwana gra na "męski wieczór"! Arnul 23 20,860 02.10.2018, 19:44 UTC
Ostatni post: ShinzoSin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości