Albion Online
#31
(09.06.2017, 05:41 UTC)Crazied napisał(a): W Poznaniu na 4G+/LTE i Lenovo P2 (4gb tam) chodzi bez problemów.
Dzięki za przypomnienie o tej aplikacji Smile

Właśnie też się przyglądałem temu P2 z uwagi na większą ilość RAM'u tylko muszę jeszcze poczytać jak wypada snap625/adreno506 na tle snap800/adreno330. 
Z drugiej strony 4/32 to zapcham na starcie apkami i jeszcze brakuje a 3/64 może się okazać nie warte przesiadki...
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#32
Dołożyłem kartę 64 i mam 90 dla siebie. Po zoptymalizowaniu aplikacji i ograniczeniu ich samoczynnego włączania mam około 2.2gb ram wolnego. Bateria też dosyć dobrze trzyma, w końcu ma 5500 Wink samoled ładnie wyświetla i w mieście nie przyciął żeby doczytać graczy.
Odpowiedz
#33
(09.06.2017, 09:18 UTC)Crazied napisał(a): Dołożyłem kartę 64 i mam 90 dla siebie. Po zoptymalizowaniu aplikacji i ograniczeniu ich samoczynnego włączania mam około 2.2gb ram wolnego. Bateria też dosyć dobrze trzyma, w końcu ma 5500 Wink samoled ładnie wyświetla i w mieście nie przyciął żeby doczytać graczy.

Zaraz zaraz, chcesz mi powiedzieć że tam można bez problemu instalować apki na SD np. taki AO wchodzi w większej zapychającej części na SD? Ja telefon zapycham głównie apkami a nie filmami czy muzą. Na andku 4.4 SD pozwalała przenieść może 10% z każdej apki, patche i inne pliki dociągane w międzyczasie ale podstawowe pliki leżały w telefonie. Telefonu z andkiem 6.0.1 z SD w ręku nie miałem w rączkach więc nie wiem czy można np przewalić 4GB WoT Blitz na SD...
Coś OT się robi, zaraz pewnie Hetman wyrzuci do tematu "Granie na telefonie" czy cuś Wink

Edyta...
Jednak 2gb ramu to mało, na wszelki wypadek dodałem swap'a 2gb i od tej pory nie zaliczyłem zrzuty.

Zaintrygowany powiastą Crazied o rozszerzeniu pamięci postanowiłem pogrzebać w leciwym SG Tab3 8 syna na andku 4.4.
Po dłuższej chwili czytania i kompletowania narzędzi stał na nim andek 6.0 i faktycznie można kartę SD sformatować na wewnętrzną ale opłaca się to robić kiedy mamy mało wewnętrznej a karta SD jest i większa i pieruńsko szybka. Zabieg powoduje że wew pamięć jest niewykorzystywana/niewidoczna ale można było na niej postawić swap'a Wink
Bez swap'a na Tab 3 wywala, po swapie nawet się ładuje miasto ale poza UI wszystko czarno, podobno znany problem i jest jakieś obejście ale jeszcze nie doczytałem także jest szansa że ruszy kiedyś tam Wink
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#34
Dziś wystartowały serwery dla posiadaczy najdroższych paczek i "świeszaków'. Posiadacze najtańszych pakietów dojdą 19tego. Jak coś to Qasz i ja będziemy grać w swojej gildii więc jak ktoś nie lubi grać w wielkich blobach to zapraszamy.

Jak coś to łapcie Qasza albo mnie na steamie.
Odpowiedz
#35
Ja się być może przyłącze, ale jestem plebejuszem i czekam do 19 Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#36
Spoko ja tez czekam Smile
Odpowiedz
#37
Lekka kicha, kolejki po 3k osób i 50min czekania... To tyle jeśli chodzi o head start. Wolę nie myśleć jakie kolejki będą kiedy zaczną wbijać ludzie po oficjalnym otwarciu...
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#38
Grałem dosłownie 10 minut temu i miałem 2 min kolejki Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#39
Ja wczoraj miałem prawie dwie godziny + region z pożądanymi zasobami był przeludniony i zablokowany Smile
Odpowiedz
#40
Zastanawiam się nad zakupem ;D.
Powiedzcie mi czy regiony są duże czy taki małe pitu pitu? Macie jakąś gildię?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  GTA Online - TWH Crew Scott Scale 148 119,131 16.03.2021, 17:47 UTC
Ostatni post: Pienias
  Black Desert Online ShinzoSin 4 6,115 31.10.2019, 09:20 UTC
Ostatni post: Erhon
  Star Trek Online (STO) ShiMan 2 3,916 14.06.2019, 20:58 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  EVE Online Tom Pold77 125 104,116 25.05.2019, 01:51 UTC
Ostatni post: Kird
  MechWarrior Online ShiMan 12 11,634 02.12.2018, 09:12 UTC
Ostatni post: ShiMan



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości