Albion Online
#11
Widzę mamy tą samą przypadłość Tongue
Niemniej jednak miłego poznawania gry. Ja powinienem mieć ten sam nick co tu Wink
Odpowiedz
#12
Dajcie z czasem znać jakie odczucia...
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#13
Gildia Siepacze potrzebuje nie... pracowników sezonowych w celu wydobywania kamulców i rąbania drewna Smile

7 czerwca ma wyjść to gry aktualizacja która doda do gry npca który będzie skupował przedmioty scraftowane przez graczy które potem wypadną innym jako łupy z mobków, Tym samym to w połączeniu z domami aukcyjnymi spowoduje ze w grze nie będzie praktycznie żadnych przedmiotów stworzonych przez system gry.

13 lipca ponoć ma być wydanie gry + wipe. Qasz i ja ostro testujemy, budujemy na swoich wyspach i przygotowujemy infrastrukturę gildijną do zarabiania.

Jak coś to chętnie oprowadzimy po naszych włościach i zapewnimy darmowe użytkowanie warsztatów dla członków Siepaczy (surowce każdy zapewnia sobie sam Smile)
Odpowiedz
#14
Ja pewnie się pojawię gdzieś w okolicach premiery Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#15
Hmmm trochę pachnie Ultimą Online Wink
Ktoś zna jeszcze jakieś sensowne miedzyplatformowe mmo? Tu będzie można siedzieć na pc i na andku Smile

...albo i nie bo klient się wykrzacza na andku, pewnie jakieś zabezpieczenie antyrootowe :/
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#16
Potestuje na mojej wiernej xperii z. Grać nie dam pewnie rady na małym ekranie ale zobaczę czy się uruchamia Smile
Odpowiedz
#17
Pewnie się odpali, wczoraj doczytałem że potrzeba andka 5.0 a ja nadal na 4.4 bo powyżej było ciężko z rootem i xposed ale już są także w wolnej chwili przesiadka na 6.0
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#18
(05.06.2017, 14:14 UTC)2M1R napisał(a): Gildia Siepacze potrzebuje nie... pracowników sezonowych w celu wydobywania kamulców i rąbania drewna Smile

7 czerwca ma wyjść to gry aktualizacja która doda do gry npca który będzie skupował przedmioty scraftowane przez graczy które  potem wypadną innym jako łupy z mobków, Tym samym to w połączeniu z domami aukcyjnymi spowoduje ze w grze nie będzie praktycznie żadnych przedmiotów stworzonych przez system gry.
...

Ależ sprytny system! Brzmi ciekawie.

A czy po zakupie wersji PC można grać na androidzie, czy to 2 oddzielne "klienty"?
Odpowiedz
#19
Oba klienty łączą z tym samym "światem"
Odpowiedz
#20
Nawet nie oba, a trzy bo jeszcze zaraz po releasie bedzie na iphona i ipada czyli iosa Wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  GTA Online - TWH Crew Scott Scale 148 119,133 16.03.2021, 17:47 UTC
Ostatni post: Pienias
  Black Desert Online ShinzoSin 4 6,115 31.10.2019, 09:20 UTC
Ostatni post: Erhon
  Star Trek Online (STO) ShiMan 2 3,916 14.06.2019, 20:58 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  EVE Online Tom Pold77 125 104,116 25.05.2019, 01:51 UTC
Ostatni post: Kird
  MechWarrior Online ShiMan 12 11,635 02.12.2018, 09:12 UTC
Ostatni post: ShiMan



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości