Tanie gry - co kupić w promocji?
#1
Cześć kupiłem parę gier na promocji na Steam, ale zostało mi jeszcze trochę funduszy które muszę wykorzystać do 4 stycznia.
Może polecicie mi jakieś gry w promocji które warto kupić na Steam ? Lub Origin.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Ja kupiłem Rebel Galaxy
Zabawa przednia: http://thewingedhussars.com/showthread.php?tid=331
Na wyprzedaży kusi mnie też Pillars of Eternity tylko na RPGa czasu mam za mało.
Hetman wygrzebał jakąś perełkę ostatnio ze Steam'a, tylko tytułu nie pamiętam... Zaraz pewnie podrzuci.
Odpowiedz
#3
Rebel Galaxy właśnie zakupuję Wink a na RPGa to trzeba mieć jednak czas. Zakupałem tez saints rov 3, saints row 4, tomb rider Wink Remember Me, Ghost in the shell, Euro truck 2 Wink, Spintires.
Czekam na Hetmana.
Odpowiedz
#4
Ja bym polecił Star wars Knights if the old republi obie części, stare ale bardzo ciekawa fabuła interakcja z członkami załogi no i klimat Star Wars Smile
Jak również Skyrim, gra wiecznie żywa, do której nieustannie powstają mody, w której więcej czasu spędziłem modując ją niż grając Biggrin
Natomiast z droższych tytułów oczywiście Wiedźmin 3 Dziki Gon.
Odpowiedz
#5
Sunless Sea - to o czym Hetman pisał.

P.S. Też nabyłem ale jeszcze nie grałem Smile
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#6
(03.01.2016, 09:57 UTC)Drakkainen napisał(a): Sunless Sea - to o czym Hetman pisał.

P.S. Też nabyłem ale jeszcze nie grałem Smile

Popieram. Jak dla mnie odkrycie roku 2015, jeśli chodzi o indie games!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#7
Jeśli ktoś lubi platformówki to polecam Spelunky Smile
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#8
To ja zajade hardcorowym... ArmA 3 Smile
Odpowiedz
#9
(03.01.2016, 13:17 UTC)Cmdr Mathias Shallowgrave napisał(a):
(03.01.2016, 09:57 UTC)Drakkainen napisał(a): Sunless Sea - to o czym Hetman pisał.

P.S. Też nabyłem ale jeszcze nie grałem Smile

Popieram. Jak dla mnie odkrycie roku 2015, jeśli chodzi o indie games!

Zainstalowałem
Ma-sa-kra Biggrin
25% nie rozumiem, 25% nie znam koncepcji, a reszta to dziwno-fajna, klimatyczna utopia.... świetna będzie z tego odskocznia od Elite, dzięki.
Odpowiedz
#10
The Talos Principle + dodatek - ta gra to jedna wielka łamigłówka.







Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe gry warte polecenia. josel666 21 10,113 04.04.2021, 11:03 UTC
Ostatni post: josel666
  [VR] Polecane gry i programy na Vive/Rift Mathias Shallowgrave 178 170,043 12.05.2019, 17:50 UTC
Ostatni post: kris750PL
  Z innej beczki. Gry na Androida. USSER-PL 5 6,962 06.09.2018, 17:20 UTC
Ostatni post: ShiMan
  Gry przeglądarkowe - polećcie coś! Mathias Shallowgrave 14 13,480 07.07.2018, 09:07 UTC
Ostatni post: Fenyl de Lechia
  [PC] Kto chce gry Paradox? (m.in. Stellaris, Pillars of Eternity) ryczypior 16 14,212 05.02.2018, 15:06 UTC
Ostatni post: ryczypior



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości