Tanie gry - co kupić w promocji?
#11
Ja kupiłem kilka staroci w paczkach z dodatkami Smile Mass Effect 2, Stronghold Crusader HD, Fallout New Vegas, Cities XL Platinum, Alien Isolation Smile kusi mnie "skandynawski" dodatek do Euro truck 2
Odpowiedz
#12
The Talos Principle + dodatek - ta gra to jedna wielka łamigłówka.

To prawda !!
Odpowiedz
#13
Dying Light + Dying Light Ultimate Survivor Bundle

Wkręciłem się w survival ostatnio, a ten jest bardzo bardzo wciągający. Trzeba się czasem z resztą trochę wyżyć, nie tylko latanie i jeżdzenie Wink . Ponadto to polska produkcja, a nasze gry stają się równie sławne co nasze słowianki Biggrin
Odpowiedz
#14
(04.01.2016, 13:39 UTC)Johnny Newman napisał(a): Dying Light + Dying Light Ultimate Survivor Bundle

Wkręciłem się w survival ostatnio, a ten jest bardzo bardzo wciągający. Trzeba się czasem z resztą trochę wyżyć, nie tylko latanie i jeżdzenie Wink . Ponadto to polska produkcja, a nasze gry stają się równie sławne co nasze słowianki Biggrin

Z polskiego survivalu to polecam jeszcze This War Of Mine Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#15
Już po ptakach wprawdzie, ale polecam Don't Starve, na promocji kupiłem DLC Reign of Giants. Jak ktos ma Don't Starve Together to chętnie pogram w co-opie Smile
Poza tym Gnomoria - jak ktoś chciał pograć w Dwarf Fortess ale oryginał odstraszył go grafiką i poziomem złożoności, to jest to trochę "lżejsza" wersja i z bardziej przyjaznym intrefejsem.
Odpowiedz
#16
Ja z kolei tez zakupiłem The Talos Principle (świetna gierka logiczna z fabułą, coś na wzór portala), Transistors (jeśli ktoś grał w Bastion to wie czego się spodziewać;P) i Styx: Master of shadows, w sumie największa niespodzianka dla mnie - dla fanów trylogii Thief (nie tego najnowszego crapu co wyszedł w 2014) pozycja obowiązkowa, o ile nie gardzi skradankami w tpp..;P
A co do Sunless Sea popieram, gra indie 2015 i nie mogę się doczekać dlc:>
".. when you dream, there are no rules - people can fly.. anything can happen.."
Odpowiedz
#17
Styx jest doskonały, świetny level design i jest to skradanka, gdzie faktycznie trzeba się skradać żeby przeżyć. Polecam grać na najwyższym poziomie trudności, jakakolwiek bezpośrednia walka jest wtedy wykluczona i trzeba kombinować w inny sposób Smile
Odpowiedz
#18
Całkiem ciekawe jest to: Tharsis
Może ktoś z Was ma i podzieli się opinią ?
Odpowiedz
#19
http://store.steampowered.com/app/295790/

80% zniżki na Never Alone. Genialne coop arcade, stworzony przez programistów wywodzących się z plemienia Iñupiaq, opowiadający Iñupiaq-owską legendę i przeplatany wywiadami i krótkimi dokumentami z tym ludem, życjącym na mroźnej północy. Niczym stare gry planszowy - bawiąc - uczy, ucząc - wychowuje Biggrin

A poważnie, to gorąco polecam tę grę każdemu, kto szuka w grach czegoś więcej niż tylko skakania po platformach. Świetnie opowiedziana historia, a do tego niesamowici ludzie opowiadający o życiu w harmonii z Lodem i naturą.

To zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji, w jakie grałem w ciągu ostatnich paru lat. 

P.S. Jeśli żońcia choć trochę lubi gry, to jest to świetna okazja do wspólnego grania. Każda laska zakocha się w przesłodkim arktycznym lisku Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#20
O, dzięki za info, miałem tą grę na oku jakiś czas temu, być może się skuszę.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe gry warte polecenia. josel666 21 10,233 04.04.2021, 11:03 UTC
Ostatni post: josel666
  [VR] Polecane gry i programy na Vive/Rift Mathias Shallowgrave 178 171,333 12.05.2019, 17:50 UTC
Ostatni post: kris750PL
  Z innej beczki. Gry na Androida. USSER-PL 5 6,985 06.09.2018, 17:20 UTC
Ostatni post: ShiMan
  Gry przeglądarkowe - polećcie coś! Mathias Shallowgrave 14 13,544 07.07.2018, 09:07 UTC
Ostatni post: Fenyl de Lechia
  [PC] Kto chce gry Paradox? (m.in. Stellaris, Pillars of Eternity) ryczypior 16 14,259 05.02.2018, 15:06 UTC
Ostatni post: ryczypior



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości