Bardzo szybka rotacja planety :)
#1
Lokalizacja : Epsilon indi 

http://www.zanadesign1.nazwa.pl/elite/20...-58-05.mp4

Fajnie goni się księżyc aby wylądować Smile
[Obrazek: odznaki-1.jpg]
Odpowiedz
#2
bardzo niska orbita tego księżyca pewnie stąd taka szybka rotacja wokół planety,

ciekawe jak to wygląda z powierzchni tego zamieszkałego globy ?
Odpowiedz
#3
nooo... kiedyś tam... se stanąłem w kosmosie ... a on sam we mnie walnął... Smile
[Obrazek: 134513.png]


[Obrazek: 134513.jpg]
Odpowiedz
#4
Przy tej prędkości orbitowania wokół planety powinno księżyc rozerwać Smile
[Obrazek: odznaki-1.jpg]
Odpowiedz
#5
(06.08.2017, 18:32 UTC)SP-GGX napisał(a): Przy tej prędkości orbitowania wokół planety powinno księżyc rozerwać Smile

to tylko gra,

Ale jakby wytrzymał to na planecie były by niezłe pływy, świetne mniejsze do serfowania ale nie do plażowania no chyba ze lubisz regularne zmywanie przez Sumami a to tylko przypływ
Odpowiedz
#6
To jeden z powodów dla którego wokół planet powstają pierścienie - siły pływowe rozrywające księżyce, na szczęście ten jest zbrojony Wink
CO TO JEST SHOUTBOX, CO TO JEST SHOUTBOX, CO TO JEST SHOUTBOX
Odpowiedz
#7
(06.08.2017, 18:23 UTC)Indygo napisał(a): nooo... kiedyś tam... se stanąłem w kosmosie ... a on sam we mnie walnął... Smile
Panie władzo ja naprawdę nie piłem! Ten księżyc sam we mnie uderzył!
Odpowiedz
#8
(06.08.2017, 18:58 UTC)karioszpl napisał(a):
(06.08.2017, 18:32 UTC)SP-GGX napisał(a): Przy tej prędkości orbitowania wokół planety powinno księżyc rozerwać Smile

to tylko gra,

Ale jakby wytrzymał to na planecie były by niezłe pływy, świetne mniejsze do serfowania ale nie do plażowania no chyba ze lubisz regularne zmywanie przez Sumami a to tylko przypływ

Coś jak wodna planeta w Interstellar Smile
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości