OFICJALNY Rekrutacja do Husarii [Status: OTWARTA]
#1
Exclamation 
 
 
REKRUTACJA JEST OBECNIE OTWARTA
 
 Rekrutacja do Skrzydlatej Husarii jest obecnie otwarta dla wszystkich graczy na PC. Niestety nie przyjmujemy graczy na konsolach. 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszej grupie, zerknijcie do na naszą stronę. Jak do nas dołączyć?

Instrukcje poniżej SmileJak do nas dołączyć?
 • Najpierw załóż konto na forum. Upewnij się, że jego nazwa jest taka sama, jak nazwa konta w grze (Elite Dangerous lub Star Citizen; jeśli grasz w obydwie te gry - możesz wybrać dowolną z nich). 
 • UWAGA! Jeżeli nazwa konta nie będzie taka sama, jak w danej grze, mocno opóźni to proces rekrutacji!
 • Elite: Dołączyć może każdy Commander, jeśli tylko spełnia podane niżej wymagania, niezależnie od tego, które supermocarstwo wspiera (Imperium, Federacja, Sojusz), w jakim obszarze lata i czym się zajmuje. Handlowcy, piraci, szmuglerzy, odkrywcy, łowcy głów, najemnicy i żołnierze - każdy jest mile widziany!
 • Star Citizen: Dołączyć może każdy Obywatel, jeśli tylko spełnia podane niżej wymagania. Nieważne po której stronie mocy stoisz i jakie organizacje npc wspierasz. Zapraszamy handlowców, piratów, szmuglerów, odkrywców, łowców głów, najemników i złomiarzy - każdy jest mile widziany


Jakie mamy wymagania?
 
 • Przynależność do innej grupy/frakcji graczy nie wchodzi w grę. Albo należysz do Husarii, albo do innej grupy. W wyjątkowych przypadkach możemy zrobić wyjątek od tej reguły. 
 • Star Citizen: Husaria musi być Twoją główną organizacją. (Zwracamy też staranną uwagę na organizacje z jakimi jesteś stowarzyszony. Nie akceptujemy organizacji typowo grieferskich oraz takich, których większość członków nie potrafi stosować się do szeroko pojętej netykiety)
 • Gotowość na regularne odwiedzanie forum w celu czytania informacji i nowości dotyczących naszej grupy. Należy tutaj zaznaczyć, że w naszej grupie nie ma obowiązku regularnego grania. Każdy z nas dysponuje różną ilością wolnego czasu, a my chcemy, aby członkostwo było dostępne także dla osób, które nie mają go zbyt wiele. Jednak poświęcenie trochę czasu na czytanie forum to niezbędny wymóg, tutaj podawane są bowiem wszystkie ważne informacje i ogłoszenia.
 • Gotowość pomocy frakcji w sytuacjach kryzysowych lub dużych wspólnych inicjatywach grupowych - w miarę możliwości.
 • Gotowość do stosowania się do wytycznych dotyczących aktywności w grze, tak aby nie szkodzić frakcji. Może to być np. zakaz działań w niektórych systemach, zakaz działania dla danej Potęgi w Powerplay czy prośba o pomoc naszym sojusznikom.Chcę dołączyć do Skrzydlatej Husarii! Co dalej?

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i zdecydowałeś się dołączyć do naszej grupy, prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Po jego akceptacji otrzymasz rangę Kadeta oraz powitalną wiadomość ze wstępnymi informacjami dotyczącymi dalszych kroków. Jeżeli Twoje podanie zostanie zaakceptowane, prosimy o dokładną lekturę powitalnego PW, są tam bowiem zawarte wszystkie niezbędne informacje o dalszych krokach i okresie kadecji.

Prosimy też o lekturę Regulaminu Frakcji (link dostaniecie w powitalnym PW), zawiera on bowiem dodatkowe sekcje, dotyczące samej gry i przynależności do naszej frakcji.

UWAGA! Zasadą jest, że husarskie konto na forum musi mieć taką samą nazwę jak:
 • Elite: Twoja nazwa Commandera w grze
 • Star Citizen: Twój RSI Handle
więc jeśli różnią się one, Twoja nazwa konta zostanie zmieniona.
Jeżeli grasz zarówno w Elite jak i w SC, zdecyduj nick z której gry będzie Twoim głównym nickiem na forum.

Dostaniesz ograniczony dostęp do części forum przeznaczonej dla członków grupy. W randze Kadeta pozostaniesz przez okres jednego miesiąca. Dla Ciebie jest to czas na aklimatyzację w grupie, a dla nas na poznanie Cię bliżej. Elite: W tym okresie obowiązkowe będzie dla Ciebie latanie z husarską Wtyczką (customowy plugin stworzony specjalnie dla naszej frakcji) i wykonanie pewnej ilości zadań frakcyjnych. W ten sposób zaznajomisz się ze specjalnym wewnętrznym systemem misji wspomagających rozwój naszej frakcji oraz Salą Odpraw, gdzie podane są nasze obecne cele strategiczne i opis sytuacji politycznej TWH.

Po okresie jednego miesiąca Dowództwo frakcji podejmie decyzję o ewentualnym awansie do rangi Husarza, co da Ci pełny dostęp do zasobów forum i innych informacji niedostępnych dla Kadetów, możliwość większego zaangażowania się w naszą grupę, a także dołączenia do elitarnych Skrzydeł Specjalnych. Jeżeli decyzja będzie odmowna, pozostaniesz w randze Kadeta przez kolejny miesiąc, co da Ci jeszcze jedną szansę na uzyskanie awansu.

Wszystko w Twoich rękach, Pilocie!FAQ

Mam pytanie - do kogo się z nim zwrócić?
 -- Wyślij Prywatną Wiadomość do któregoś z Oficerów. Oficerem bezpośrednio odpowiedzialnym za rekrutację jest Cmdr Scarlet Yuri. Listę całej kadry znajdziesz TUTAJ. Ewentualnie łap nas na Discordzie.

Po jakim czasie od złożenia podania dostanę odpowiedź?
 -- Odpowiedź dostaniesz przez PW tutaj na forum. Trwa to od kilku dni do dwóch tygodni, sporadycznie nawet dłużej, w zależności od wolnego czasu i nawału spraw w RL osoby odpowiedzialnej za rekrutację. Prosimy o cierpliwość!

Moje podanie zostało odrzucone - czy to oznacza, że droga do TWH jest dla mnie zamknięta?
 -- Niekoniecznie. Podania odrzucamy naprawdę rzadko. Jeżeli tak się stało w Twoim przypadku, w PW z powiadomieniem będzie podany powód. Zawsze możesz odpisać na to PW i wyjaśnić sprawę. 

Gram na PC/PS4/XBOX (niepotrzebne skreślić). Czy mogę starać się o przyjęcie?
 -- Ze względu na ostatnie decyzje Frontiera o podziale gry na Live i Legacy nie przyjmujemy graczy z konsol PS4 oraz XBOX.

Nie mam za dużo czasu na grę przez obowiązki w RL. Czy mogę starać się o przyjęcie?
 -- Tak, w TWH nie ma przymusu grania określoną ilość czasu w tygodniu/miesiącu etc. Jedynym wymogiem pozostania we frakcji jest regularne czytanie forum. Raz w miesiącu przeprowadzana jest ewaluacja kont i piloci, którzy przez ponad miesiąc nie odwiedzili forum są usuwani z frakcji. Mamy specjalny system do oznaczenia się "Na urlopie", co pozwala na 3-miesięczną ulgę od tej zasady.

Wyjeżdżam na pół roku i nie będę mógł się logować na forum - czy to oznacza, że zostanę usunięty z grupy?
 -- Jeżeli powiadomisz o tym kadrę oficerską, na pewno postaramy się zrobić wyjątek w tego typu przypadkach.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z rekrutacją Merysh 4 1,119 26.12.2018, 09:14 UTC
Ostatni post: USSER-PL
Thumbs Up Otwarta beta 2.3.10 Nizm0 10 1,428 19.06.2017, 14:01 UTC
Ostatni post: GieNkoV
Information HISTORIA I LORE SKRZYDLATEJ HUSARII Mathias Shallowgrave 0 14,577 23.05.2016, 10:33 UTC
Ostatni post: Mathias ShallowgraveUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości