Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SCAVENGER - Wielka baza danych (materiały, lokacje, obcy itp.)
#1
Star 
Na chwilę obecną arkusz jest w znacznej mierze zaktualizowany i zdatny do użycia. Zawiera znacznie więcej szczegółowych danych niż na stronach typu "Inara" których nikt już nie uaktualnia i dodatkowo zawierają błędne dane.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing

Arkusz będzie uaktualniany i rozbudowywany z czasem o dane i metody związane z zdobywaniem materiałów i jest przeznaczony dla początkujących jak i tych którzy z inżynierami miel i już sporo wspólnego.
Arkusz zostanie w swoim czasie udostępniony do użytku całej społeczności ED dlatego wszelkie informacje są zapisywane w języku Angielskim.

Ci którzy chcą podzielić się swoją wiedzę proszę o zapisywanie ich w tym temacie w celu umieszczenia w Arkuszu.
Odpowiedz
#2
Jak dla mnie bomba. Inara lubi być nieaktualna. Rep.
Odpowiedz
#3
W Arkuszu pojawiła się nowa zakładka dotycząca "Instalacji kosmicznych", ich lokalizacji oraz dropie. Wink
Odpowiedz
#4
Dzięki, rep poleciał
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#5
Visjerr. Moje zdolności z obsługi Arkusza Google raczej są niewystarczające by to osiągnąć. Nie wiem czy jest to nawet możliwe w takim stopniu w jakim chciałbym żeby to działało. Mogę dodać dodatkowe dane np. jaki materiał do jakiego ulepszenia jest wykorzystywany. Jeśli ktoś mnie podszkoli z obsługi narzędzi z Arkusza to możliwe będę mógł bardziej rozbudować jego funkcje.
Odpowiedz
#6
W dniu dzisiejszym w Arkuszu zostały zaktualizowane dane dotyczące dropu z USS "Encoded Emissions".

Dla tych którzy wolą szukać materiałów w USS-ach, pozyskiwanie 1,2 i 3 grejdowych materiałów powinno być łatwiejsze. Wliczając w to również Chemical Manipulators.
Odpowiedz
#7
Poniważ arkusz sporo się rozrósł, zmieniłem nazwę wątku na bardziej adekwatną i przypiąłem go.

+3 hetmański rep poleciał za włożoną pracę!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#8
Mega sprawa... Mocno ułatwia poszukiwania jak i samo zdobywanie matsow dla inżynierów...
Odpowiedz
#9
Jestem pełen podziwu - Mega praca!
Zapewne też mega korzyści, szkoda, ze wszystko po angielsku i w dodatku bez możliwości zmiany języka choćby w poszczególnych komórkach ale to chyba niewykonalne ze względów technicznych.
Odpowiedz
#10
Plik jeszcze aktualny?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały Raferti 11 12,349 16.03.2024, 17:56 UTC
Ostatni post: Debren
  [PORADNIK] Szybkie farmienie danych Hubal 3 6,348 08.03.2020, 22:20 UTC
Ostatni post: w0jciechu_87
  Baza danych pozwoleń (Permit DB) GieNkoV 4 8,768 01.12.2017, 14:30 UTC
Ostatni post: Pajk
  [2.3] Program do wyciągania z logów danych o systemach i ciałach niebieskich Arnul 1 3,955 27.04.2017, 12:37 UTC
Ostatni post: Baton
  [PORADNIK] Felicity Farseer - Potrzebne materiały Drakkainen 5 8,972 01.06.2016, 10:27 UTC
Ostatni post: GieNkoV



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości