Bazy Obcych - szukanie
#21
(06.07.2017, 20:06 UTC)Olo71 napisał(a): miałem w ładowni wszystkie 6 artefaktów strażników , poleciałem na plejady , zabrałem UP do ładowni, i artefakty ztrażników zniknęły, nie mam pojęcia co się z nimi stało

a cargo racka mialeś od Palina ? może korozja je jakoś zeżarła lub uszkodziła racka i sie posypało ?
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#22
Widzieli to: https://www.youtube.com/watch?v=FDXD9rJrE68
Odpowiedz
#23
(06.07.2017, 20:16 UTC)Pienias napisał(a): Widzieli to: https://www.youtube.com/watch?v=FDXD9rJrE68

Może nie kumam, ale co tam specjalnego jest? Po prostu się zgliczowali albo dwa razy skrypt odpalił?
Odpowiedz
#24
(06.07.2017, 18:31 UTC)Yata_PL napisał(a): a to testowaliście ? interesująco zaczyna byc od 3:50

Jasne, zaraz pierwszego ( errata- Yata mi uświadomił, że to nie był pierwszy) dnia Draku skoczył do ruin po ancient cośtam i daliśmy sobie popalić Smile Wydaje mi się, że niektórzy nie wyszli z tego cało Smile
https://goo.gl/DRhuxz
Odpowiedz
#25
(06.07.2017, 21:22 UTC)Baton napisał(a):
(06.07.2017, 18:31 UTC)Yata_PL napisał(a): a to testowaliście ? interesująco zaczyna byc od 3:50

Jasne, zaraz pierwszego dnia Draku skoczył do ruin po ancient cośtam i daliśmy sobie popalić Smile Wydaje mi się, że niektórzy nie wyszli z tego cało Smile
https://goo.gl/DRhuxz

hm , nie chce sie licytować ale co masz na mysli "pierwszego dnia" o ile dobrze pamiętam to pierwszego dnia od odkrycia baz to bylem z Drakkiem i Kethraxem je eksplorować Smile
wracając do tematu - jakie kombinacje przeprowadziliście ? tylko z ancient relic czy tez orby , totemy itp tez poszły w ruch ?
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#26
(06.07.2017, 20:11 UTC)Yata_PL napisał(a):
(06.07.2017, 20:06 UTC)Olo71 napisał(a): miałem w ładowni wszystkie 6 artefaktów strażników , poleciałem na plejady , zabrałem UP do ładowni, i artefakty ztrażników zniknęły, nie mam pojęcia co się z nimi stało

a cargo racka mialeś od Palina ? może korozja je jakoś zeżarła lub uszkodziła racka i sie posypało ?

racja wyżarło teraz tez mi wyżarło i potraciłem artefakty i sonde

Jak bede miał linka to posprawdzam planety blisko nas - ciekawe czy targoidzi mają bazy w "naszym bąblu"
Odpowiedz
#27
(06.07.2017, 22:57 UTC)Olo71 napisał(a): Jak bede miał linka to posprawdzam planety blisko nas - ciekawe czy targoidzi mają bazy w "naszym bąblu"

Jak do tej pory jest tak, że jedna wiadomość pokazuje laserem tylko jedną planetę, więc to się _może_ nie udać. Piszę może, bo a nuż tak nie jest, nie wszystko jest sprawdzone, więc może odkryjesz jakieś zachowanie którego nikt jeszcze nie sprawdził Smile
W każdym razie do tej pory lista baz i tych planet które lasery pokazują jest pełna i niestety wygląda na zamkniętą, aczkolwiek pomyłki jak wiadomo się zdarzają, więc powodzenia Smile

(06.07.2017, 22:20 UTC)Yata_PL napisał(a): hm , nie chce sie licytować ale co masz na mysli "pierwszego dnia" o ile dobrze pamiętam to pierwszego dnia od odkrycia baz to bylem z Drakkiem i Kethraxem je eksplorować Smile
wracając do tematu - jakie kombinacje przeprowadziliście ? tylko z ancient relic czy tez orby , totemy itp tez poszły w ruch ?

Chcesz chcesz, masz rację, poprawiłem.

Co do tego co sprawdzali ludzie z Canonna to oczywiście wszystko, widziałem jedną osobę, która twierdziła, że Unknow Device reaguje nadzwyczajnie ostro jak się umieści trzy artefakty strażników na raz, więc to sobie koniecznie sprawdż, nie wiem na ile to było sprawdzone naukowo, bo może po prostu był blisko i dostał większy DPS Smile Ja podczas jedynego razu jak to włączyliśmy stałem dość daleko i nie niszczyło mnie z nadzwyczajną szybkością, choć do statku już nie zdążyłem wrócić..
Odpowiedz
#28
(07.07.2017, 05:22 UTC)Baton napisał(a):
(06.07.2017, 22:57 UTC)Olo71 napisał(a): Jak bede miał linka to posprawdzam planety blisko nas - ciekawe czy targoidzi mają bazy w "naszym bąblu"




Co do tego co sprawdzali ludzie z Canonna to oczywiście wszystko, widziałem jedną osobę, która twierdziła, że Unknow Device reaguje nadzwyczajnie ostro jak się umieści trzy artefakty strażników na raz, więc to sobie koniecznie sprawdż, nie wiem na ile to było sprawdzone naukowo, bo może po prostu był blisko i dostał większy DPS Smile Ja podczas jedynego razu jak to włączyliśmy stałem dość daleko i nie niszczyło mnie z nadzwyczajną szybkością, choć do statku już  nie zdążyłem wrócić..

akurat tego na pokladzie mam 3 sztuki , potrzebuje kogos kto mi otworzy wejscie probka i UA
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#29
Do otwarcia potrzeba tylko UA.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#30
(07.07.2017, 13:35 UTC)Yata_PL napisał(a):
(07.07.2017, 05:22 UTC)Baton napisał(a): Co do tego co sprawdzali ludzie z Canonna to oczywiście wszystko, widziałem jedną osobę, która twierdziła, że Unknow Device reaguje nadzwyczajnie ostro jak się umieści trzy artefakty strażników na raz, więc to sobie koniecznie sprawdż, nie wiem na ile to było sprawdzone naukowo, bo może po prostu był blisko i dostał większy DPS Smile Ja podczas jedynego razu jak to włączyliśmy stałem dość daleko i nie niszczyło mnie z nadzwyczajną szybkością, choć do statku już  nie zdążyłem wrócić..

akurat tego na pokladzie mam 3 sztuki , potrzebuje kogos kto mi otworzy wejscie probka i UA

Mam jedno i drugie, mi brakowało tylko UD żeby otworzyć mapę.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe bazy naziemne w 3.1 Baton 5 9,077 29.05.2019, 08:22 UTC
Ostatni post: Lightmun
  Łowcy obcych form życia (szukamy samodzielnie) Mathias Shallowgrave 63 64,394 15.10.2017, 11:57 UTC
Ostatni post: Baton
  HIP 19026 baza obcych(spojlery) zigusek 194 196,483 01.07.2017, 22:07 UTC
Ostatni post: Xenderr



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości