Bazy Obcych - szukanie
#11
Baton napisał(a):
Pienias napisał(a):Baton zwariowal. Czyzbys szukal tam tej jedynej? Moze porwali ja Thargoidzi i w koncu jestes na tropie? Biggrin
Takiej z mackami itd? Marzenie :o) Że zwariowałem to dość pewne, znalazłem rano przed pracą trzy bazy włączając tą...

Ciagle wstajesz o nieludzkich godzinach Wink
Odpowiedz
#12
Prawdopodobnie będę wieczorem ,może się na coś przydam Smile
Odpowiedz
#13
[Obrazek: 64934C2282982520339F0C3282B7AEAE56733523]
od wczoraj jestem w tej bazie co Baton znalazł (w tej ostatniej na Hip) mam ze sobą tylko UP, drzwi się otwarły ale nic poza tym. Skanowałem wszystko co sie dało i nic szczególnego sie nie działo.
Mam jeszcze pytanie, jaka broń powoduje takie zniszczenia? bo podobne widziałem przy zniszczonym konwoju federacji tylko te po targoidach miały jeszcze takie zielonkawe plamy a tu ich nie ma
Odpowiedz
#14
Te zniszczenia to jakieś nowe, ja jeszcze nie widziałem Smile Do uruchomienia Urządzenia potrzebujesz UP, UA i UL. UL znajdujesz w środku w bazie a UA latając ale są dość proste do znalezienia.
Odpowiedz
#15
UP wlasnie szukam UA wiem gdzie szukac . Dzieki za info. Mnie te uszkodzenia statku wydaja sie tez dziwne zwlaszcza ze ten stateczek znalazlem w systemie shinrarta dezhra. Moze to nowa bron ludzi ?
Odpowiedz
#16
Pleiades Sector KM-W d1-40 - przy ostatniej amoniakowej planecie w tym systemie znalazłem UP w jakieś 10 minut, co prawda zazwyczaj trwa dłużej ale warto spróbować. Milej się lata wkoło bo ma pierścień i lepsze widoki plus orientacja. W tym systemie jest też baza: B10A -35.5592//155.9886
Odpowiedz
#17
a to testowaliście ? interesująco zaczyna byc od 3:50
https://m.youtube.com/watch?v=CCoSBvTBKug


wydaje mi sie ze trzeba iść na całość i porobić testy również z Ancient Orbs, Caskets, Tablets, Totems i Urns
zebrać to do kupy i miksować z UA , UP itp. Być może dzięki temu będziemy bliżej broni na Thargoidów...
Kto sie pisze na testy Smile CMDR Baton ? ktoś jeszcze ? 
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#18
Ja bardzo chętnie Smile
Odpowiedz
#19
(06.07.2017, 19:12 UTC)n2god napisał(a): Ja bardzo chętnie Smile

trzeba odwiedzić jakies ruiny i najpierw pozbierać materiały , ja przelecę sie dziś do Alpha sektor
Alpha in COL 173 Sector KY-Q D5-47, Planet 9 A (-15, -103)
Beta in Synuefe XR-H D11-102, Planet 1 B (-31.73, -128.92)
Gamma in Synuefe TP-F b44-0, Planet CD 1 (59.33, 15.10)
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#20
miałem w ładowni wszystkie 6 artefaktów strażników , poleciałem na plejady , zabrałem UP do ładowni, i artefakty ztrażników zniknęły, nie mam pojęcia co się z nimi stało
Najbliższy system synuefe xr-h d11-102 1b nie trzeba szukać bo jest tam boja nawigacyjna

KURDE chyba sie wsciekne. Miałem UP i UA i przed samą baza (planetą) mi wyleciały Angry
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe bazy naziemne w 3.1 Baton 5 9,083 29.05.2019, 08:22 UTC
Ostatni post: Lightmun
  Łowcy obcych form życia (szukamy samodzielnie) Mathias Shallowgrave 63 64,408 15.10.2017, 11:57 UTC
Ostatni post: Baton
  HIP 19026 baza obcych(spojlery) zigusek 194 196,510 01.07.2017, 22:07 UTC
Ostatni post: Xenderr



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości