HIP 19026 baza obcych(spojlery)
#21
Jakby co, to mógłbym tam do was się pofatygować, nie? Biggrin

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
#22
(27.06.2017, 12:20 UTC)Calvarian napisał(a): Jeste w HIP 14909 vettą z 2 myśliwcami i srv, ale bez skanera Tongue Czekam na was, weźcie ze sobą UA UO i UP Tongue

zaraz będę ale bez UA bo nie mam Tongue
Odpowiedz
#23
Będę musiał zamienić ASM na cargo rack... Ile ton potrzeba?

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
#24
Ale trza ten palinowy cargo rack, bo ci statek spali inaczej.
Odpowiedz
#25
jestem czekam
Odpowiedz
#26
UO?
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#27
(27.06.2017, 08:24 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a):
(27.06.2017, 04:56 UTC)Christian napisał(a): Nie jestem ekspertem, ale czy to nie jest tak, ze mamy zakaz atakowania statkow obcych, oraz podejmowania wszelkich agresywnych dzialan?

Drony nie wyglądają na istoty w pełni żywe i świadome, bardziej jakaś bioinżynieria. Zakaz dotyczy statków Thargoidów. Chodziło o to, że za każdym razem, kiedy statek Thargoidów został zaatakowany, jakiś wewnętrzny licznik w grze podnosił się i były spekulacje, że jeśli przekroczy jakąś określoną przez FDEV wartość, to reakcja Thargoidów będzie agresywna. 

Ten zakaz nadal obowiązuje, ale nie dotyczny Barnacli czy Scavengerów.

Jednak jest to agresywne dzialanie wobec obcych. Moze nie jestem na tyle w temacie, ale jesli nie wiemy dokladnie czym ow drony sa to czemu do tego strzelac? Zwlaszcza jesli ktos gra RP. Jak dobrze pamietam to za strzelanie do dronow w okolicy ludzkich baz nabija nam sie bounty. Na logike, obcym raczej nie spodoba sie fakt, ze ktos rozwala ich technologie- ktos za to zaplacil a na tanie to one nie wygladaja. Ja kumam, ze mechanika gry i tak dalej, zetrzelenie takiego cuda raczej nie przyniesie konsekwencji, ale jak dla mnie jak ktos gra RP- nie robi relogow, gra tylko w trybie online itd. to nie powinien na terenie bazy obcych nawet wyciagac broni.
Odpowiedz
#28
Byłem wewnątrz
wewnątrz spoilera są spoilery Biggrin
Odpowiedz
#29
(27.06.2017, 13:28 UTC)Christian napisał(a):
(27.06.2017, 08:24 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Drony nie wyglądają na istoty w pełni żywe i świadome, bardziej jakaś bioinżynieria. Zakaz dotyczy statków Thargoidów. Chodziło o to, że za każdym razem, kiedy statek Thargoidów został zaatakowany, jakiś wewnętrzny licznik w grze podnosił się i były spekulacje, że jeśli przekroczy jakąś określoną przez FDEV wartość, to reakcja Thargoidów będzie agresywna. 

Ten zakaz nadal obowiązuje, ale nie dotyczny Barnacli czy Scavengerów.

Jednak jest to agresywne dzialanie wobec obcych. Moze nie jestem na tyle w temacie, ale jesli nie wiemy dokladnie czym ow drony sa to czemu do tego strzelac? Zwlaszcza jesli ktos gra RP. Jak dobrze pamietam to za strzelanie do dronow w okolicy ludzkich baz nabija nam sie bounty. Na logike, obcym raczej nie spodoba sie fakt, ze ktos rozwala ich technologie- ktos za to zaplacil a na tanie to one nie wygladaja. Ja kumam, ze mechanika gry i tak dalej, zetrzelenie takiego cuda raczej nie przyniesie konsekwencji, ale jak dla mnie jak ktos gra RP- nie robi relogow, gra tylko w trybie online itd. to nie powinien na terenie bazy obcych nawet wyciagac broni.

Słuszne obawy. Nie pomyślałem o tym w ten sposób. 

Omówię sprawę z oficerami Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#30
(27.06.2017, 13:36 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a):
(27.06.2017, 13:28 UTC)Christian napisał(a): Jednak jest to agresywne dzialanie wobec obcych. Moze nie jestem na tyle w temacie, ale jesli nie wiemy dokladnie czym ow drony sa to czemu do tego strzelac? Zwlaszcza jesli ktos gra RP. Jak dobrze pamietam to za strzelanie do dronow w okolicy ludzkich baz nabija nam sie bounty. Na logike, obcym raczej nie spodoba sie fakt, ze ktos rozwala ich technologie- ktos za to zaplacil a na tanie to one nie wygladaja. Ja kumam, ze mechanika gry i tak dalej, zetrzelenie takiego cuda raczej nie przyniesie konsekwencji, ale jak dla mnie jak ktos gra RP- nie robi relogow, gra tylko w trybie online itd. to nie powinien na terenie bazy obcych nawet wyciagac broni.

Słuszne obawy. Nie pomyślałem o tym w ten sposób. 

Omówię sprawę z oficerami Smile

Drony dropią materiały które prawdopodobnie będą potrzebne do tworzenia broni anty thargoidowej
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Nowo odkryta baza planetarna z dawnych czasów!!! Mathias Shallowgrave 9 1,281 06.06.2023, 07:28 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Przeklęty HIP 36601 Czuly Wojtek 34 19,524 15.04.2021, 15:26 UTC
Ostatni post: Indygo
  Guardians - Nowe Materiały i Lokacje (SPOJLERY) Cicha 6 10,106 05.03.2018, 11:06 UTC
Ostatni post: Rudolf The One
  System HIP 96037 Morderlagger 1 3,937 04.01.2018, 23:02 UTC
Ostatni post: Kuba Wolf
  Łowcy obcych form życia (szukamy samodzielnie) Mathias Shallowgrave 63 63,963 15.10.2017, 11:57 UTC
Ostatni post: Baton



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości